Best of Beauty 2019

Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2011. augusztus 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Eltávolítja a szennyeződéseket és az elhalt hámréteget, a fakó arcbőrt puhává, sugárzóvá varázsolja. Fehér árvacsalán kivonatot illetve AHA-t tartalmaz.

Lorna

2016. szeptember 14.

Sokáig szemeztünk egymással a boltban. Bár inkább én hajtottam végre a nagyobb részét a szemezésnek, ő csak bámult vissza. Egy csomó egészségügyi ok miatt nagyon érzékeny a bőröm a napra (elméletileg, azért gyakorlatilag is), úgyhogy egy olyan termék amire rá van írva, hogy fényérzékennyé tesz és használj napkrémet, vegyél fel hosszú-ujjút, és kerüld a napot azt elég nagy hülyeségnek tartottam megvenni, mégha alapjáraton is betartom ezen óvintézkedések nagy részét, és mégha az a bizonyos blog miatt nagyon-nagyon-nagyon ki is akartam próbálni.

Aztán leárazták 50%-kal.

Igen ezt direkt új bekezdésbe írtam, hogy hangsúlyozzam a helyzet súlyosságát.
A kapitalizmus nyert a józan ésszel szemben, ő pedig a kosárban landolt. Aztán a polcomon porosodott, mert hogylehettemolyanhülyehogyilyen-fényérzékenybőrrelmegvettem, és alig használtam.

Aztán rájöttem, hogy ha így folytatom akkor mindjárt lejár a szavatossága, és elkezdtem használni.
Most kezdődik a rövid kritika érdemi része: látható különbség van reggel amikor álmosan bepislogok a tükörbe, és nemcsak azért mert nincs rajtam épp szemüveg. Ha orromon csücsül a szemüveg akkor is kisimultabb, egységesebb bőrképet látok. Az alkoholtartalma miatt célszerű heti egyszer, max. kétszer használni. Én ráírtam az enyémre, hogy szombat, szerda cerkával mert én az a fajta ember vagyok, aki ilyesmit ráír a hámlasztójára.

Valami amit kicsit furának tartok az viszont, hogy "gyengéd" hámlasztónak hirdeti magát ennyi alkoholtartalommal, meg olyan erősséggel ami max. heti két használatot bír el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Aztán leárazták 50%-kal.

Igen ezt direkt új bekezdésbe írtam, hogy hangsúlyozzam a helyzet súlyosságát.

klaresz

2016. január 4.

Na ez az, ami senkinek a polcáról sem hiányozhat. Gyengéd hámlasztó minden bőrre? Elengedhetetlen. Csak ne mindennap használd a benne lévő alkohol miatt! (A savas hámlasztókat amúgyis cserélgetni kell és felváltva használni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Pötyi

2013. augusztus 25.

Első próbálkozásom hámlasztással, nem látok drámai hatást, bár szerencsére nem is drámai a helyzet az arcomon pigment-ügyileg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

O

2013. augusztus 2.

sajnos nekem nem vált be, nem éreztem/láttam változást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

sajnos nekem nem vált be, nem éreztem/láttam változást

amyesther

2012. július 14.

Csillagos vagyis dupla-tripla csillagos ötös csillag! :)
Minőség, minőségi ár, de tökéletes tisztítás.
Tényleg sugárzik tőle az arc!!
Nem egy Clean&Clear.
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Csillagos vagyis dupla-tripla csillagos ötös csillag! :)
Minőség, minőségi ár, de tökéletes tisztítás.
Tényleg sugárzik tőle az arc!!
Nem egy Clean&Clear.
Imádom!

eyeye

2011. augusztus 1.

Hetente 2x használom és láthatóan szebb, egyenletesebb lett a bőröm. Amire figyelni kell, hogy használat után nem szabad elfelejtkezni a fényvédelemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.