Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Clarinsklub-n 6675 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: jibjab, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. május 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Clarinsklub, 6675 Ft

Gazdag, agyagos bőrradír, ami kíméletesen, de hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket. Gyógynövény kivonatának köszönhetően nem irritálja a bőrt. Heti két alkalommal javasolt használni, hogy a bőr valóban ragyogóan szép legyen. Nem tartalmaz dörzsölő mikrogömböket.

Ár: 6675 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
lichtnori

2018. február 17.

2017. március 13.
Tiszta és száraz arcbőrre kell felkenni, pár perc múlva pedig, miután megszáradt le kell dörzsölni, a maradékot pedig vízzel/tonikkal kell eltávolítani. Nincs benne dörzs anyag, maga az agyag a mechanikai hámlasztó. A krém piszkos-szürkés, gyöngyházszínű, könnyen eloszlatható, enyhe illatú. A bőrbe masszírozva hamar megszárad. Az arcom finom puha lett tőle, nem irritált, nem okozott egyéb (pl. pattanást, szárazságot, stb.) problémát. Egyetlen negatívuma, hogy gyorsan fogy. Bármennyire is spórolok, 3-4 borsónyi mennyiség kell az arcom és nyakam területére, de ez nem vesz el a krém értékéből. Ennek ellenére szeretem és ajánlom.
Update: jöttem visszavenni az 5 csillagból egyet. A fenti véleményemet tartom, csak annyival egészíteném ki, hogy nyúzza a bőrt ledörzsöléskor, mivel megszárad rajta a krém. Irritálni nem irritált, de nem kellemes érzés, mert kipirosodik a bőr a dörzsitől. Emiatt kevesebbet nyúlok érte, mint a másik két Clarins bőrradíromhoz. Nem tudom, hogy érzékeny bőrön, hogy működne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

2017. március 13.

Nooora

2017. augusztus 8.

Ez az az arcpakolás (radírozás) amit ilyenkor nyáron akkor használok ha nagyon zsírosodna a bőröm. Most használtam el, de meg kell mondjam hogy volt már ennél jobb agyagos arctisztítóm is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

mate

2016. július 18.

Tobb,mint fel eve hasznalom,heti egyszer,de azt vettem eszre,hogy a maszkjaim kozul ehhez nyulok a legkisebb kedvvel. Rajottem,hogy nem szeretem leszedni az arcomrol,dorzsolni kell iranyitott mozdulatokkal es nehezen jon le. Az viszont teny,hogy simabb lesz utana az arcom,de csodat nem tesz. Ahhoz viszont draga. Nem ujravevos nekem...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

diva27

2015. október 28.

Emlékeztet életem első bőrradírjára amit még tinilánylként használtam:)Nagyon tetszik az állaga,kíméletes,gyengéd és működik!Bevált!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 28.

juditkaa70

2015. július 15.

Finom,gyengéd az állaga,és hatásos ennek ellenére! Ragyogó,szép bőr!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Finom,gyengéd az állaga,és hatásos ennek ellenére! Ragyogó,szép bőr!

valcsika

2015. március 25.

Egyenlőre nálam csillagos 5 :) Imádom :))) Megéri az árát :)) nekem picit furcsa volt az állaga, de csodákat művel a bőrre, az enyémmel legalábbis:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

senskin

2014. augusztus 5.

Zsírosabb, tágabb pórusú bőrűeknek ez egy jó elixír lehet az arcra. Szeretem a clarins termékeket, mindig odafigyelnek a női kozmetikumok gyártására. Nekem az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

jibjab

2013. április 26.

Többször is (3-4 alkalommal) kaptam mintát (5ml) belőle így volt alkalmam tesztelni. Nagyon kellemes, valóban nem irritál és nagyon finoman távolítja el az elhalt hámsejteket. Szerintem leginkább érzékeny bőrűeknek és alkalmas, de a zsírosabb a bőrön, főleg a t-vonalban látványos igazán, mert remekül felszívja a zsírt és finomítja a pórusokat. A használata kicsit furcsa volt eleinte, mert egy barnásszürke agyagos, dús krém, akit fel kell vinni közepesen vastagon az arcra majd hagyni megszáradni és úgy kell ledörgölni finoman. A zsíros bőrre való termékcsaládot használtam utána, ami remekül visszaállította a bőröm egyensúlyát. Azért szeretem a Clarins termékeket, mert nem nyúlnak bele túl radikálisan a bőr természetes egyensúlyába. A zsíros bőrre való hidratálót például kifejezetten zsírosnak találtam eleinte, de hosszabb használat után rájöttem, hogy nem késztette fokozott működésre a faggyúmirigyeimet és nagyon szépen rendbe tartotta a bőröm anélkül, hogy kiszárította volna. Ezt a radírt biztosan újra venném, de sajnos nincs rá pénzem. Nekem ez jobban bejött, mint a mikrogömbös dörzsölő változata, amit szintén több minta segítségével teszteltem. Szerintem kombinált és érzékeny bőrre ez ideálisabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.