Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: Dorine, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

• Hűsítő érzést ad a bőrnek
  • Gazdag nedvességgel biztosítja a bőr hidratáltságát
  • Alpine fűz gyógynövénnyel csökkenti a csillogást
  • Sorbier fa rügy kivonattal felélénkíti a bőrt
  • A bőr puha, rugalmas és ragyogó lesz

skin

2017. május 21.

Clarins amiben soha nem csalódtam még. Finom, hűsítő szuper hidratáló krémzselé és az illata is luxus. Ettől nem szomjazik a bőröm pikk-pakk beszívódik a szárazfoltok is eltűntek. Sokszor megfogadtam ,hogy nem kísérletezem ami bevált azt kell használni . A legjobb hidratáló nekem Ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 21.

czakovaleria

2017. február 26.

Idén télen ezt használtam éjszakai arcápolónak, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Rendkívül jól hidratálja az egyébként száraz bőrömet, és még gyorsan be is szívódik. Minden Clarins terméknek imádom az illatát, és ez itt sincs máshogy, igazi élvezet a használata. Sűrű géles az állaga, és nem is kell belőle sokat használni egyszerre. Nem irritálja az érzékeny bőrömet, nem okozott pattanásokat sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

laracroft

2017. január 7.

Rajtam egy egyszerű, de nagyon jó hidratáló krém. Kombinált bőröm van, de gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Nem irritál, nem okozott pattanásokat. Szépen hidratál, nekem még így télen is elég, de igaz, az én bőröm nem igényel extra hidratálást. Finom, puha bőrképet kölcsönöz. Adja amit ígér, kellemes kis krém, bár lenyűgözni nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Kathrin17

2015. november 26.

Egy barátnőmtől kaptam aki nem bírta elviselni az illatát...nekem szerencsére nincs vele ilyen bajom. Nagyon hamar beszívja a bőröm és utána finom puha több órán át.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

juditkaa70

2015. július 15.

Szuper,és szuper krém! Azt kapja az arcbőröm amit ígér. Nem olcsó,de megéri kipróbálni! Nálam bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Dorine

2015. február 28.

Még csak pár hete használom, de nekem nagyon bevált. A krémes állaga miatt télen is jól hidratál, és isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

ditkee5

2015. január 6.

Nagyon meg voltam vele elégedve, remek hidratáló krém, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Aki sima hidratáló krémet keres kombinált bőrre, annak tökéletes választás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Noemie

2014. október 27.

Kell egy kis idő, amíg rendesen beszívódik, de az eddigi legjobb arcápolóm. Nyáron hűtőben tartom, így extrán frissít és a hideg miatt a szemem alatti pufikkal is el tud bánni.

Update: a tégely végére érve pattanásokat okozott. Az illata még mindig nagyon jó, de tized áron is van olyan, ami ennyit tud, sőt, jobb is sajnos. Le kell vonnom egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

senskin

2014. október 1.

Ez a gél változat ugyebár. Nekem a normál/száraz bőrre való van meg, azt használom és nekem az a jobb. Pedig zsíros a bőröm! Ez nem eléggé hidratál, egy kis 5 ml mintát kaptam belőle, de sajnos ez a gyengébb változata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 1.

Lills

2013. november 22.

Nagyon könnyű, pillanatok alatt beszívódó krém, hidegebb időben inkább nappal szeretem használni. Tényleg gél-szerű, viszonylag folyékony állaga van, és nagyon jó illata. Puhává, hidratálttá teszi a bőrt, olajos érzés nélkül. Normál és zsírosabb bőrtípusra ajánlanám inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.