Clarins

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5175 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Barbika4, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 5175 Ft

2015-ös tavaszi limitált kiadás

Finoman csillogó szemhéjfesték. Innovatív textúrája a finomra őrölt bambusz púderre épül, egyesítve a púder és a krém előnyös tulajdonságait, a végeredmény finoman irizáló smink lesz.

4 árnyalatban kapható: 04 silverivory, 05 silver pink, 06 silvergreen, 07 silverplum

Ár: 5175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Dottir

2020. június 14.

Egy ideje a szemem érzékeny elég sok mindenre, így erőteljesen behatárolódott, mit kenhetek rá, a por állagú szemhéjpúderek sajnos kiestek a körből. Értelemszerűen a krémes festékek felé kezdtem kutakodni, begyűjtöttem mindenféle márka (Bobbi Brown, Clinique, Tom Ford, Chanel, Kiko...) tégelyes vagy stickes termékét, és nálam egyértelműen a Clarins gyönyörűséges tégelyei vitték el a pálmát mind a minőséget, mind a kíméletességet illetően, a mesés színekről nem is beszélve. Van belőlük matt, szatén és csillogó, ez utóbbi szériából kettő van meg nekem, a Silver Plum és a Silver Green.
Az előbbi eszméletlenül különleges szín, ezüstös szürkés-barnás melegebb (nem lilás) szilvaszín taupe-os beütéssel. Nekem nagyon sötét, majdnem-fekete barna szemem van, ahhoz nagyon jól megy, de szerintem állati jól nézhet ki pl. zöld szemen is. A csillogása nagyon ízléses, a csillámok szépen belesimulnak a festékbe, nem másznak összevissza. Ujjbeggyel is gyönyörűen fel lehet vinni, bár én inkább ecsettel szoktam (a Body Shop szemhéjsatírozójával), gyönyörűen el lehet dolgozni, szinte omlik a szemhéjon. Lehet egészen vékonyan felvinni, akkor egy kis árnyékot és diszkrét csillogást ad, míg ha vastagabban kenjük, nagyon dögös és különleges füstös szemet lehet vele varázsolni. Még ebben a nyárban is mesésen tart, ha nem teszek alá primert, akkor is csak minimálisan gyűrődik be a szemhéjráncba egy kicsi a nap végére. (Van hozzá illő ceruza is, a Smoky Plum, én még ezzel a külső harmadokra kicsit ráerősítek és tökjól néz ki a végeredmény.) Ja, és egyáltalán nem irritálja az én mostanára már hiperérzékennyé vált szemem.
A Silver Green ugyanezeket az erényeket ezüstös Balaton-zöldben hozza.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

A Silver Green ugyanezeket az erényeket ezüstös Balaton-zöldben hozza.:)

bobekecske

2016. március 28.

Nagy rajongója vagyok a matt monóknak, az irizálókkal sincs ez másképp.
Gyönyörű színek, tartós, jól eldolgozható állag.
Érdemes azonban szemhéjon kipróbálni, szerintem elég könnyen mellé lehet nyúlni ezekkel a tavaszi színekkel: a silver ivory kézfejen melegebbnek hatott, szemhéjon elég hűvös és könnyű vele túlzásba esni.
Örülök, hogy a tavaszi kollekciót behozták Magyarországra is, a tavalyi gyönyörűnek tűnő nyárit sajnos nem forgalmazták itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 28.

Nagy rajongója vagyok a matt monóknak, az irizálókkal sincs ez másképp.
Gyönyörű színek, tartós, jól eldolgozható állag.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.