Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Clarinsklub-n 6450 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: burberry, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Clarinsklub, 6450 Ft

Hidratáló hatású, ecsetes korrektor. Csökkenti a fáradtság jeleit, megvilágítja a szem területét. Feszesíti és hidratálja a bőrt. Alkalmazható kontúrvonalakon, orrtöveknél, homlok közepén, és mindenütt, ahol árnyék vetül az arcra.

Ár: 6450 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

despoina

2015. április 27.

Nekem bevállt, szemkörnyéken használtam alapozó felett. Megnyította a tekintetemet, csodálatos ragyogó arcot varázsolt pillanatok alatt. Isszonyúan tartós, egész napot is kibír. Az ecsetes toll kiszerelés praktikus visszont egyáltalán nem gazdaságos. Az ecset miatt nagyon szépen el lehet dolgozni, de visszont néha túl sokat nyom ki egy nyomásra. 01-es színben volt meg nekem ami harmonizált a fehér bőrőmmel. Nagyon sok fényvisszaverő pigmentet tartalmaz így az egész arc bármely részén is használható highlitterként. Én csak a szemem alatti területen használtam.
Picit drága ahhoz képest hogy nekem mindennapi használat mellett 2-3 hónapra volt elég.
A csomagolása nagyon exkluzív, igazi luxusdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

A csomagolása nagyon exkluzív, igazi luxusdarab.

varga.stella

2015. február 22.

Nagyon jó termék. A szem alatti karikákat nagyon szépen elfedi és az apróbb bőrhibákat is. Nem szárít, nem kezd el csillogni. Egyszerűen tökéletes.
DE! A Catrice hasonló termékét már ez előtt birtokoltam és bizony ugyanezt ő is tudja harmad áron!
Mivel ár/érték arányban nem tudja lekörözni a Catrice-t, csak 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

bogcsilike

2014. február 28.

Ez a legjobb korrektor, amit életemben használtam!! Szépen fed, szép a színe, és passzol a bőrömhöz, suliba is használom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 28.

burberry

2013. március 19.

Nekem talán az eddigi legjobb szem alá való korrektorom, amit valaha próbáltam. Az ára valóban borsos, és nem éppen egy nagy kiszerelés, de tény, hogy egyszerre nem is kell sok belőle, ha nincsenek nagyon sötét karikáink. Hajszálerek, kékes elszíneződések, kialvatlanság, pici redők elfedésére nekem szuper. Könnyű állaga van, színe pont passzol a bőröméhez. Ecsetes végének köszönhetően pont annyit tudok felvinni a szemem alá, amennyire szükségem van. Jól adagolható. A fedésén kívül nagyon örülök annak is, hogy nem ül meg a szem alatti kis finom ráncokban, nem szárít, sőt tényleg hidratál. :) Nagyon örülök, hogy rátaláltam, viszont tényleg lehetne nagyon kiszerelésű, és akkor nagyon sokáig elég lenne. De a hatása miatt nem pontozom le, mert az valami fantasztikus. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Magnesium Stearate, Sodium Hyaluronate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.