Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Rózsaszín agyagos és gyógynövényes tisztító és pórus finomító arcmaszk. Hetente 1-2 alkalommal használva tisztává varázsolja a bőrt, összehúzza a pórusokat és egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt.

Tiffany

2014. október 29.

Ismét egy csodaszer a Clarins-től. Olyan pakolást kerestem, ami tisztít, összehúzza a pórusokat, ugyanakkor nem szárít. Tizenöt-húsz percre szoktam feltenni, és gyönyör, üde, tiszta bőr az eredmény. Nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

jibjab

2013. május 6.

Kellemes pakolás, amit főleg a t-vonalban használtam. 4-5 mintám volt belőle (5ml darabja) és egy minta így több használatra is elég. Arcradír után kentem fel a problémás részekre vékonyan Hamar megszáradt és után langyos vizes vattával mostam le. Azt vettem észre, hogy mint a Clarins termékek többsége ez is gyengéd ápoló hatású. Nem hoz brutál nagy változást, pillanatokon belül tűhegynyire szűkülő pórusokat, de nekem sok radikálisabb maszk pont az ellenkező hatást váltotta ki, amikor lemostam nagyon drámai volt az eredmény, de félórán belül, mint, aki belefejelt a zsíros bödönbe. Ez szép eredményt hoz és kevésbé készteti fokozott működésre a faggyúmirigyeket. Utána a Truly Matt hidratáló lotiont használtam, ami szintén nem 100%-ig matt a felvitel után, de hosszú távon szépen rendbe tartja a bőr természetes egyensúlyát. A mintákat örömmel használtam, de nekem túl borsos az ára és sajnos nagyon sokszor jártam úgy, hogy megvettem egy-egy pakolást vagy arcradírt és rám romlott, mert a kezdeti lelkesedésem és rendszerességem hamar alábbhagy, szeretek kísérletezni is, úgyhogy ezért nem vettem újra, de aki nem olyan rendszertelen és rapszodikus mint én és inkább hosszú távú kedvező hatást és nem pillanatnyi drámai változást vár egy terméktől, annak nagyon bejöhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Butylene Glycol
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

PVP 0 0
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2