Clean&Clear

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. március 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arclemosó citromfű- és gyümölcskivonatokkal gazdagított gyengéden habzó arctisztító, amely nemcsak eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, hanem bőrödnek egész napra matt hatást biztosít. Annyira gyengéd, hogy mindennapi használatra is alkalmas.

InternationalTraveller

2019. május 14.

A morning energy narancsos illatú lemosóhoz hasonlóan ez is egy nagy nulla. Egy fokkal jobb illata van, de ez is csúszós, nyálkás és még szárította is az arcomat. Borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Kuro

2018. április 11.

Imádtam nyáron használni, hűsített és tökéletesen eltávolította a faggyút/zsírt/koszt az arcról, reggelente élmény volt vele arcot mosni. Csak ezt kellett használnom reggel, és mehettem is.
Hidegebb napokra nem ajánlanám, mert szárított azért rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidegebb napokra nem ajánlanám, mert szárított azért rendesen.

huvosmandula

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 16.

Nem tudom elkepzelni nelkule az eletem. Jo az illata,eppen annyira mattit,hogy ne csillogjon egesz nap az arcom,es gyonyoruen kitisztitja a polusaimat es hasonlok. Tobbszor ujravettem es barmi mast probalok mindig hianyolom ezt a termeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

cmonika0023

2016. május 10.

Minden reggel használom és nagyon meg vagyok elégedve. Zsíros, kombinált bőröm van, de nem szárít, sőt friss, puha lesz a bőröm tőle. Tetszik a pumpás adagolója is. Hátránya nekem, hogy nem habzik annyira és mivel géles az állaga kicsit nehéz egyenletesen eloszlatni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

kvitta.girl

2016. április 25.

Nincs érzékeny bőröm, előre leszögezem, ezért lepett meg a termék hogy lehet ennyire allergizáló hogy még az én bőrömön is ilyen hatást ért el :O
Először felkenem mintha tűvel szúrkálnának, gondoltam így hat valami benne, de aztán elkezdett égetni, majd gyorsan lemostam de már késő, az egész fejem lángvörös és csak dagadt és dagadt és dagadt... Nagyon rémisztő volt.
Még jó hogy volt itthon kalcium..
Persze rögtön a kukában landolt, még a férjemnek se engedtem kipróbálni, ezek után természetesen 1 csillag, 24 évem alatt ilyet még nem pipáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Még jó hogy volt itthon kalcium..

illesbb

2016. április 19.

Jól tisztítja az arcot, de nem szárít. Az illata kellemes. Vannak benne ilyen kis gyöngyök, azoknak sok értelmét nem látom. Tetszik még benne, hogy pumpás az adagolója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Mannitol