Clean

Ár:   €110   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   €110

Megjelenés éve: 2016

Fejjegy: bergamott

Szívjegy: fehér virágok

Alapjegy: pacsuli

Blackxentric

2020. június 28.

Fújós mintát használtam el belőle. Nagyon tetszik a tiszta illata. Kissé férfias, de nekem tetszett. Sajnos tartóssága nem elég nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

Phoenix19

2019. július 28.

Nem nagyon ismerem a Clean márkát, de kaptam nemrég több gyári mintát és a Rain teljesen lenyűgözött. Majdnem megvettem a sima Clean Rain-t, utána néztem meg alaposabban, hogy ez nem is az. Ez a Reserve kollekció darabja és kb. 4× annyiba kerül, mint a kék és persze teljesen más az illata is. Hosszas keresgélés után rájöttem, hogy Magyarországon nem is kapható.
Több parfümös fórumon olvastam már, hogy sokan keresik a "tisztaság illatot". Na most kinek mit jelent illatban a tisztaság fogalma, a legtöbben a púderes, esetleg krémes vagy tusfürdős illetve öblítős (mosószeres) illatokban keresik a titok nyitját. Nos, én ebben az illatban találtam meg, de nem az emberi tisztaság, hanem a természet tisztaságának az illatát. Fogalmam sincs, hogy a bergamott+fehér virágok+pacsuli miként produkál eső illatot, de tényleg olyan, mint az esőáztatta rét, szinte látom gördülni az esőcseppeket a fűszálakon. Amikor égszakadás után a levegőben érzem az eső földes-füves friss illatát, a felfrissült, megújult természet illatát. Nem jártam még az Amazonas menti esőerdőkben, de ilyen illatot tudok hozzá elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.