Clearasil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lydykee, Módosítva: 2013. március 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Elzárja a pattanást, és 4 órán belül láthatóan csökkenti annak nagyságát és pirosságát. Szalicilsavat tartalmaz.

A Seal-To-Clear két módon hat:

1. LÁthatatlan pajzsot képez, mely megóvja a pattanást az elmúlási folyamat során.
  2. A vékony védőréteg gondoskodik arról, hogy a pattanások elleni hatóanyagok a pattanás bőrfelületén maradjanak. Ily módon segít láthatóan csökkenteni a pattanások méretét és nagyságát.

Montelino

2013. június 22.

Ez az első Clearasil termék amit vettem, 600Ft volt akciósan a Rossmannban. Az adagolójáról eltekintve ugyanolyan géles, mint a Clean & Clear hasonló terméke. Hatást nem csak 4 óra alatt nem vettem észre, hanem sajnos azután se. Nagyon pici pattanásokon teszteltem, nem cisztásak, nem problémásak, de nem tett velük semmit. Szerencsére már csak ritkán van rajtam pattanás, de ami néha akad, arra nem ez a megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 22.

Edit83

2013. június 4.

Akcióban vettem a rossmannban. Talán 500Ft volt. Mondom egy próbát megér!
Nem 4óra alatt tünteti el a pattanasokat, de hatasosabb, mint más hasonló gél.
Használni kell többször egy nap, főleg éjszakara érdemes fent hagyni.

Jó termék. Fogok venni újra, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

Akcióban vettem a rossmannban. Talán 500Ft volt. Mondom egy próbát megér!
Nem 4óra alatt tünteti el a pattanasokat, de hatasosabb, mint más hasonló gél.
Használni kell többször egy nap, főleg éjszakara érdemes fent hagyni.

Jó termék. Fogok venni újra, ha ez elfogy.

kvitta.girl

2013. április 13.

Na már lassan 1 hónapja használom,nem csodaszer.. Gyulladást kicsit leviszi,de nem múlik el tőle hamarabb a pattanás és valami veszettül csíp ha friss :D Elhasználom,de nem venném újra,nem vettem észre nagy hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.