Cleopatra Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   125 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2016. május 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Luxusszappan. Kíméletesen tisztít és ápol.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

La-Fee

2020. december 5.

Dehogy nem gyártják. Igaz én németországi boltokban látom, de egyértelműen gyártják. Régen használtam, többet is vettem, finom krémes nem szárít, de elég retro illat. Mondjuk pont ezért jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

JaneAlerion

2020. december 5.

Újra kapható!!!
Vecsési MÜLLERBEN. Ma vettem. Kipróbáltam . Ekcémás a bőröm. Nem szárított ki. Tiszta felüdülés volt újra használni . Illata is a régi :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 5.

Újra kapható!!!

Coconutoil

2020. június 7.

Persze, hogy nem gyártják már, mert ezt a terméket is szerettem csak azért... kb két hete voltam kökin Müllerbe, főleg emiatt a termèk miatt, sajnos egy darabot nem találtam belőle, de most már tudom a miértjét. Borzasztò, hogy minden ami jò az megszűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Bonnieoo7

2020. május 13.

Valóban a Müllerben kapható napjainkban is, noha biztos újítottak a formuláján, mint mindennek. Finom, krémes, jó tömör szappan, illata régies, valahogy túl sok. 1x volt ilyenem s ki tudja újrveszem e? Ugyan szeretem a szappanokat, s mivel tömérdek típus kapható, én pedig kísérletező kedvemben vagyok (leginkább ősztől tavaszig, mert nyáron megfullad a bőröm az ilyesmitől) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 13.

albertinablogg

2018. október 13.

Nagyon nagy tévedés, hogy nem gyártják, mert ezzel a csomagolással lévőt vettem meg néhány héttel ezelőtt!
Az illata relatíve tartós, sminklemosáshoz nekem bevált, nem szárított annyira. Az illata nekem a 80-as éveket juttatja az eszembe... Nem tudom miért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Reb

2016. február 9.

Nagyon bevált, nem szárított, és nagyon finom illata van, olyan megfogalmazhatatlan, kicsit talán retrós.Tényleg luxusérzése van tőle az embernek. Sokáig tartott nekem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

b.krissy

2014. augusztus 11.

Szeretem ezt a szappant, nagyon kulonleges. Limitalt peldanyban kaphato a Mullerben, eddig legalabbis csak ott lattam. Tenyleg Luxus erzest kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Marejke

2014. január 17.

A SZAPPAN. IMÁDOM. Isteni illat, valóban luxusszappan. Évek óta használom, már soha nem veszek tusfürdőket, olyan nyálkásak és nem tisztítanak jól, nincs az a tiszta száraz érzése a bőrömnek utánuk. Nekem sokáig tart. De jó, hogy végre valaki feltette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract

Lauric Acid ti I eu 4 1