cliniccare

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikusok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajnalbaracsi, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   kozmetikusok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nem csak eltávolítja a nemkívánatos szennyeződéseket és az esetleges arctej maradékot, beállítja az optimális pH-értéket, de hidratálja és nyugtatja még a legérzékenyebb és legigénybevettebb bőrt is. Az egyedülálló összetevőknek és a magas koncentrációjú alacsony molekulasúlyú hyaluronsavnak köszönhetően a mélyebb rétegekben is táplál és hidratál. Fokozza a bőr rugalmasságát, valamint segíti a sejtszintű regenerációt.

kozmetikusGy

2019. június 3.

Na jó!
Ez a favorit, amit imádok!
És nem elfogult vagyok, szó szerint imádom.
Egyszer hallottam, hogy valaki csak hyaluronos víznek hívja. Azóta én is, ő a csoda.
Én kozmetikai kezelések során nemcsak szennyeződéseket távolítok el vele, de záró pakolásokat lazítok és masszírozok át. A meleg időszakban ezt használom a fényvédő krém alá, mert lágyabbá teszi a krémet a pórusok a melegben így nem tömődnek el. Arcpermetnek is ajánlom a nyári nagy kánikulában, frissít és tiszta érzetet nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Na jó!
Ez a favorit, amit imádok!
És nem elfogult vagyok, szó szerint imádom.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hyaluronic Acid, Sodium PCA, Betaine, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.