Clinique

Ár:   6240 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Az azonnali hűsítő hatású golyós készítmény elmasszírozza a táskákat, felfrissíti és hidratálja a duzzadt szemeket. Azonnal és hosszútávon világosabbá teszi a szem körüli bőrt. A sötét karikákkal is megbírkózik. Koffeinnel, hatékony antioxidánsokkal és nyugtató növényi kivonatokkal. Olajmentes, nem okoz irritációt. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 10000 Ft , Eladó: Lilc
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalás, személyes átvétel
neczl

2019. július 5.

A boltban ajánlották huszonéves koromban. Hatása ugyan nem volt, de felnőttes érzés volt ezzel kenegetni a szemem környékét. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 24.

A fémgolyós megoldás,és a hűsítő hatás a legnagyobb erénye.
További vásárlásra inspirált: a TBS arcmasszírozó fémgolyós eszközét - amiről írtam már értékelést - neki köszönhetem.
Ezt a SPA hatást elismerem, mást viszont én sem tapasztaltam. Meg is lepett a szaküzlet eladója, aki szerint ez az egyik sikertermékük.
Hűtőben tárolom, így még kellemesebb a használata.
Lehet, hogy az eredmény érdekében folyamatosan, naponta kellene használni... Na ezt meg nem teszem, régi jó szokásom váltogatni a termékeket.
Nálam összességében csak közepesre vizsgázott, amit a fémgolyós résznek köszönhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 24.

A fémgolyós megoldás,és a hűsítő hatás a legnagyobb erénye.
Hűtőben tárolom, így még kellemesebb a használata.

domcsismiracle

2019. február 18.

Édes kis semmiség... :) Egyébként kellemes ez a hűsítő rollerezés, de szerintem elég gyenge...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

potyike

2019. február 13.

Abszolút semmi haszna, sőt, láthatóan romlott a bőröm állapota, mióta nem az Esteé Lauder krémet használom és megesik, hogy ég tőle a bőröm. A hűsítő érzés (ha az égető érzés elmarad) az egyetlen pozitívuma, de ezt egy kávéskanáltól is megkapom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 13.

SoLy

2018. november 14.

A sötét karikákon segít, ha rendszeresen használom és hidratálja a bőrt. A fémgolyós kiszererés miatt kellemesen hűsítő reggel, utána belepaskolom a bőrömbe (könnyen beszívódik). Megelőzésnek szerintem jó, amik eddig voltak szemkörnyékápolóim azok közül ezt használom a legszívesebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

hviktoria92

2018. január 6.

Ajándékba kaptam hidratáló krém mellé. Nem mondanám, hogy nagyon karikás lenne a szemem, de ha már kaptam, gondoltam elhasználom. Szépen hidratálja a szemkörnyéket és nagyon kellemes érzés a használata, a hideg, fémgolyós kiszerelés miatt. Szeretem használni, de különösebb hatást nem vettem észre, megvenni biztos, hogy nem fogom .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

kristinakroes

2017. december 6.

Ajándékba kaptam a szempillaspirál mellé.Eljátszogattam vele, de nem érzem, hogy kellene. Viszont luxusérzetet nyújtott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

sttramara

2017. november 17.

A kiszerelés nagyon nagyon tetszik,hűsítő és kellemes érzés használni.Sajnos nekem nem segített a karikáimon (annál inkább a jegezés korrektor használata előtt) de ugye nem vagyunk egyformák,nem mindenkinek válhat be.Nem fogom újravenni,de szerettem használni attól függetlenül is 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Lilium

2017. augusztus 25.

Már 1 hónapja használom, természetesen minden reggel (csak így van értelme, ha hébe-hóba használgatjuk, akkor ne várjunk tőle nagy csodát), alig fogyott, de a karikáim teljesen eltűntek. Ez nem két nap volt, ehhez muszáj rendszeresen használni, mondjuk nem egy nagy áldozat, mert nagyon kellemes érzés amikor hulla fáradt vagy és hozzád ér az a hideg fémgolyócska, azonnal felébreszt! ;) Összeségében amit ígért, azt betartotta, ha nem használok korrektort már nem nézek ki úgy mint egy zombi, most amúgy is kifogytam belőle, de nem is vettem újat. Én megszerettem, már nem is tudok reggelt elképzelni nélküle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

vadvirag919

2017. június 28.

Pont egy éve használom, még a fele sem fogyott el, igaz csak a fáradtabb reggeleken. Nyáron a hűtőben lakik, iszonyat jól hűsít. Rendszeresen használva halványít a karikáimon, egyébként pedig olyan mint egy koffein löket a szemeimnek. Irritációt én nem tapasztaltam, pedig elég háklis a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Yeast Extract, Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, Nordihydroguaiaretic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Csipkeharaszt féle kivonata. Kevés információ érhető el arról, hogy mire is jó ez az összetevő, de a TruthInAging egy tajvani tanulmányra utal, ami szerint a csipkeharaszt kivonatnak rákellenes aktivitása van, egy kóreai tanulmány szerint pedig véd az UV sugárzás okozta károktól és segíti a bőr regenerálódását.

Gránátalma kivonat. Szájon át fogyasztva úgy tűnik, hogy pozitív hatása lehet a szív- és keringési rendellenességekre, valamint a rák és a gyulladásos megbetegedésekkel szemben. Paula Begoun szerint viszont a gránátalma bőrre gyarkorolt hatása nem igazán ismert, viszont egy kutatás szerint a gránátalma kivonat in vitro kísérletek szerint (kémcsőben végzett) segíti a bőr regenerálódását.

Mandarin héjának a kivonata. Hogy mire szolgál a krémekben arról nincs információ, Paula Begoun szerint főleg illatanyagként használják, és nincs semmilyen előnyös hatása  a bőrre, sőt potenciális bőrirritáló.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Más néven EUK-134, egy antioxidáns molekula, ami a bőrben lévő két antioxidáns enzim, a SOD és a catalase hatását utánozza. Különlegessége, hogy "önmegújuló" antioxidáns, vagyis nem használódik el a semlegesítési folyamatban, mint a nem enzim típusú, "sima" antioxidánsok. A molekulával kapcsolatban főleg az Estee Lauder készített kutatásokat, amik alapján az összetevő szuperül védi a bőrt az UVB okozta károktól. Az EUK-134-et az érzékeny bőr is jól tolerálja. Részletesebb információ INCIDecoderen.

Más néven NDGA. Növényi kivonat, melyet hatásos antioxidánsként tartanak számon illetve pattanások ellen is hatásosnak bizonyult. (forrás)