Clinique

Ár:   12 300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 22.

Ár:   12 300 Ft
Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Nem csíkosodik, nem halványodik el viselés közben. Szemészek által tesztelt, érzékeny szeműek és kontaklencsét viselők is használhatják. A négy szín tükrös kompaktban található illusztált használati útmutatóval és egy szivacsos/ecsetes végű applikátorral

Clinique sminkek ajándékkal 🌸
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

LolitaLolly

2019. április 28.

Ajándékba kaptam jópár évvel ezelőtt a Morning javat. Szinte soha nem is használom, nem túl tartós, a színek semmi extrák és valahogy az állaga sem a legjobb. Összességében nem nagy szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Ivett25

2016. november 14.

A Morning Java van meg. Gyönyörű színek, pigmentáltak, és tartósak, de azért alap nélkül picit csíkozódnak. Külön szép és masszív a kivitelezése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Eva7

2016. október 5.

Mivel nagyon érzékeny a szemhéjamon a bőröm, szinte mindentől kisebesedik, először a 06 Pink Chocolate színpalettát vettem meg. Ez bevált, kellemes használni, nem irritál, annyira nem erősen pigmentáltak a színei, így elűjulva nem vagyok tőle, de legalább használható számomra is. Ezek után vettem meg a 10 Going steady palettáját, ami a lilás színeit tartalmazza, ez teljes melléfogás viszont számomra, ugyanúgy reagál rá a bőröm, mint bármelyik hétköznapi, olcsóbb dekorkozemtikumra. KÁR.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

monika.t

2015. június 28.

A lilás-rózsaszínes palettám van meg. Nagyon szép, egymással harmonizáló árnyalatok, de önmagukban használva is megállják a helyüket. Szinte egész napra tartósan fent maradnak. Alkalmi és hétköznapi smink is készíthető velük. Jól rétegezhetőek így a színmélységet is szépen lehet alakítani. Nedves és száraz használatra is alkalmasak, a sötét árnyalattal pedig akár kontúrozni is lehet. Mindenkinek ajánlom aki tartós és jó minőségű szemsminket keres, én is akkor jöttem rá, amikor megvettem és elkezdtem használni milyen különbségek vannak a smink márkák és termékeik között. Inkább legyen kevesebb de az igazán jó mint több olcsóbb ami a dobozában ugyan nagyon szép, de állandóan igazítani kell, gyűrődik stb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

Ildie

2015. március 9.

Az on safarit kaptam ajándékba, a 3. világos szín nélkül sajna. Nem kesergek, 3 csodás szín teljesen ingyen.
Jó nagy tükre van, a tartója merev, be lehet állítani a tökröt, nem kell fogni, és már túlélte az első leejtést is.
A világos színbe kicsit kevesebb csillámot tettem volna, ha csak ezt a 3 illetve 4 színt akarnám használni. Hibátlan mínőség. Nem csíkozódik, nem potyog, nem porol, szuper. Jó leírni amit Pöti is írt, hogy a szokásos Clinique minőség, mert valóban sosem kell csalódnom.
Ha az eszem nem fogna vissza, hogy ez drága vegyél inkább 10 vagy 12-es palettát, akkor már berohantam volna a boltba venni ilyeneket, mert szipiszupi. Voltam sminkelésen és tényleg nagyon szépek, nagyon jó minőségüek. Nekem a bátrabb színek innen is hiányoznak, ugyanúgy mint a monoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

anett9

2015. január 6.

A Pink Chocolate fedőnevű kvartett büszke, boldog, elégedett tulajdonosa vagyok és maximum egy másik ugyanilyenért lennék hajlandó elcserélni. Hiába, a Clinique az Clinique. Hiába drága, hiába fáj az embernek néha, de megéri. Rohadtul megéri.

update: közben megvettem magamnak a Smoke and Mirrors-t is, az is ugyanaz a minőség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

moncsi29

2014. október 15.

Medora jóvoltából gazdagabb lettem egy Morning java nevű szépségnek.
Szokásos Clinique minőség,gyönyörűen pigmentált,egész nap tartós színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Medora jóvoltából gazdagabb lettem egy Morning java nevű szépségnek.
Szokásos Clinique minőség,gyönyörűen pigmentált,egész nap tartós színek.

Pöti

2014. augusztus 25.

A képen látható csodás lilás rózsaszínes árnyalatokat tartalmazó, Going Steady nevű palettám van meg. Gyönyörűen pigmentált, szokásos Clinique minőségű termék. Szemezek még a Galaxy, Smoke and mirrors, illetve a Jenna's Essentials palettával is, mind csodás összeállítás.. <3

Update: megtaláltam a Blue Dahlia tökéletes versenytársát a Galaxy személyében. Ez az igazi gyöngyszem... Überbrutálkék paletta.. <3

Update: lett egy On Safari-m is. Csodás zöldek és egy finom sárga lakozik a palettában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.