Clinique

Ár:   7190 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2014. február 26.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A Clinique Acne Solutions Clear Skin System 1. lépése

A gyengéd, gyógyhatású tisztítóhab felszámolja a pattanásokat és megakadályozza az újabbak kialakulását. Eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges olajat. Megnyitja az eltömődött pórusokat. Hűsíti, nyugtatja a bőrt, láthatóan enyhíti a bőrpírt. A bőr puhává, simává és kellemes érzetűvé válik.

Kedi81

2018. január 9.

Nagyon finom,puha lett a bőröm miután használtam,sőt mintha a pórusaim is kisebbek lettek volna tőle,sajnos a kifényesedést annyira nem tudta csökkenteni,de pattanásokat szerencsére nem okozott,viszont az illata,vagyis inkább szaga valami eszméletlen büdös,mint mikor az ember belép egy orvosi rendelőben,mindig az jutott róla eszembe használat közben,emiatt meg amiatt,hogy elég gyorsan elfogyott-és azért nem túl olcsó-nem adom meg a maximális csillagot,viszont a hatása jó volt,szerettem használni,így négy csillagot megérdemel szerintem😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

ildi79

2017. szeptember 21.

A clearing géllel együtt használom, azóta sokkal jobb és szebb a bőröm. Így sajnos azt nem tudom, hogy önmagában ez az arctisztító hab mit tud, de együtt a géllel csodákat műveltek a pattanásos bőrömmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Lucyshyne

2017. július 2.

A tonikjával együtt használom, és ez a kombináció szuper a zsírosodó, pattanásosodó bőrömre. Az arcom nem zsírosodik nap közben, és jelentősen csökkent a pattanások száma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

marlu

2017. május 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Nagyon jól tisztít és kellemes érzést hagy használat után. Az arcom egyes részei hajlamos a zsírosodásra, illetve a hátamon is kijönnek olykor kis pattanások, de ez termék szépen leviszi ezeket. Nem tapasztaltam, hogy nagyon szárítana, bár az arcomat rendesen hidratálom, a hátamnak erre nincs szüksége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Nekem sem használ különösebben, a krémmel együtt használtam, illetve akkoriban minden termékem Clinique volt. Amit ez a termék tudott nyújtani, azt másik is tudja fele ennyiért, de ezt igazából fölösleges felróni a terméknek, aki megteheti, az megveszi, aki nem, az pedig nem, ilyen egyszerű. Nekem nem volt gond az illatával, nem szeretem, ha egy arcápolási termék túl van illatosítva.

Update: mióta a Manna szappanokkal együtt használom,sokkal jobban tudom értékelni, hogy ez egyáltalán nem irritálja a szememet, az összetevői is szépek, illetve némi fejlődést is mutatott hatás terén (,a korábbi véleményt két évvel ezelőtti tapasztalatok alapján írtam). Egyedül az ára negatívum, meg azért csodát tényleg nem csinál, ezért kap plusz 1 csillagot, így összesen 3-at gyűjtött be tőlem.

Update2: Jobb lemosóval azóta sem találkoztam, csak olyannal, ami ugyanezt tudja negyed ennyiért, tehát szépen tisztít és nem szárít, ugyanis nálam egyáltalán nem volt Anti-Blemish hatása. Az ára miatt nem vonok le, azért 4 csillag, mert én nem tapasztaltam pattanástalanító hatást, és én ezért vettem meg, de aki egy szépen tisztító és nem irritáló arctisztítót keres, annak ez lehet egy opció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Nora89

2016. szeptember 23.

Sosem voltam igazán pattanásos, kamasz koromban is csak a homlokomat kellett feketeszappanoznom, de egy évvel ezelőtt, 26 évesen, elkezdtek az arcomon hatalmas, fájdalmas, hónapokig lilás színben tündöklő pattanások nőni. (Utólag leesett, hogy akkoriban vettem egy HM alapozót, ami annyira szépen fedett, hogy maradtam is nála, de elképzelhető, hogy az volt a kiváltó ok.) Bármivel kezelgettem, semmi nem segített, vagyonokat költöttem az arcomra, de a helyzet nem változott. Kb 6 hete döntöttem úgy, hogy a végére járok az ügynek, mert már az életminőségem kezdett rámenni. Csináltak laborvizgsálatot, minden tökéletes volt, tehát az okot inkább kívül kerestem tovább, ennek ellenére elkezdtem reggelente galaj teát inni, és vele párhuzamosan minden arcra kent trutyimat lecseréltem Clinique Anti Blemish termékekre. A három lépéses tisztítást csinálom reggel és este, illetve az ehhez tartozó alapozót használom, és az arcom mostanra rendbejött. Néhány naponta kezdi kidugni a fejét egy-egy patti, de egészen más típusú, 1-2 nap alatt elmúlós, nem fájós fajta, könnyen alapozható. Ja és, ami még fontos lehet: mézről visszaváltottam barna cukorra, mert még ezzel is láttam egy kis összefüggést.

No de a lényeg: most szép a bőröm, és nem csak a pattanások tűntek el, de az egész egységesebb, szebb színű lett. Kevesebb sminket is használok azóta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

grund

2016. szeptember 5.

Megvadult bőrömre kínomban vettem meg a háromlépéses próbacsomagban, a tonikkal és a krémmel együtt használom. A többedik havi küzdelem után nem gondoltam, hogy valami ennyire látványos és gyors hatást hoz majd, de ez az egész család csillagos ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

polkadot

2015. május 30.

Az Anti-Blemish termékcsaládból nekem ez vált be a legjobban. Ha elburjánzanak a pattanások mindig ezt vetem be ellenük, és szépen rendbe is szokta hozni az arcom. Én bőrömet nem szárította, inkább mattabb hatású utána, nem húzódik meg semmi ilyesmi. A hab állagot én kifejezetten szeretem, a sűrűbb géleket nem tudom elviselni az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

Kataaaaa

2015. március 1.

Nekem sem használt. Hajlamos vagyok időnként pattanásodásra/zsírosodásra, ebben az időszakban használtam az egész termékcsaládot együtt, de nem sok változást észleltem.

Kifejezetten nem szeretem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Kifejezetten nem szeretem az illatát.

alllmond

2014. február 28.

nekem nem használt semmit sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 28.

nekem nem használt semmit sajnos.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Sea Whip Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine, Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Lásd Tripeptide-32

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Antibakteriális és gombaölő tulajdonságai révén fertőtlenítő-, tartósító- és szagmentesítő szerként használt anyag. (Forrás: Paula Begoun összetevő szótáraCosIng)