Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. október 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Tisztító zselé pattanásos bőrre.

Vanda234

2019. július 1.

Újravevős mindent amit ígér teljesít számomra nagyon szeretem kellemes a használata arcboron tényleg össze húzza a pórusokat és jol tisztít mindig ezt használom

Mindent amit ígér teljesít ez es a tonik es a maszk segített a tökéletes arcbor létrehozásában! Ajánlom mindnekinek ezt a termek családot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Kedi81

2018. január 9.

Szeretem,de nekem a hab változata jobban teljesített,viszont ez nem annyira büdi,de ebből is sokat kell használni,hogy kellőképpen fel tudjam habosítani,így viszonylag gyorsan fogy és nem túl olcsó,emiatt csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

souzanna

2016. október 3.

Kis próba kiszerelésben jutottam hozzá még ősz legelején.

Maga a gél vizes, halvány kék de átlátszó. Nekem majdnem, hogy túlságosan is folyékony, úgyhogy voltak kétségeim azzal kapcsolatban, hogy mégis mennyire fog majd habzani, de feleslegesen aggódtam. Szépen habzik, nincs kifejezetten illata, nem irritál, viszont szépen tisztítja a bőrt és elég belőle viszonylag kis mennyiség is.

Most jól jön, de annyira azért nem nyűgözött le, hogy megvegyem újra, ha elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

Kis próba kiszerelésben jutottam hozzá még ősz legelején.

erika81

2015. október 18.

Nyár végén elkezdett szórakozni a bőröm. Kipróbáltam 1-2 terméket, de egyik sem vált be igazán. Akkor vettem meg az Anti-Blemish Solutions próbacsomagot 2200 Ft-ért. Volt benne egy ilyen lemosó 30 ml-es kiszerelésben. Mind a három lépést használtam. 1 hét alatt rendbe hozta a bőrömet. Azóta is használom. Pár nappal később visszamentem a szaküzletbe és vettem még a próbacsomagból. Azt hittem hogy a Bioderma Sébium tökéletes a bőrömnek, de sajnos a pattanásokkal nem mindig birkózik meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.