Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ár: 1500 , Eladó: nnorka
Állapot: félig van, 50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: --
timotella

2019. március 29.

Számomra ez a tökéletes tonik! Kombinált-zsírosodásra hajlamos bőrömet áttörlöm reggel, és egész napra matt marad a megfelelő további termékek használatával :) Próbáltam más, alacsonyabb árkategóriás tonikokat is, ideig - óráig jók, mikor télen esetleg jobban kiszárad vagy nyáron picit megpirul az arcom, de a végén mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

BDominika25

2019. február 2.

Utazó csomagban vettem meg, így a tisztító hab, a tonik és a hidratáló krémje van meg nekem.
Mikor kibontottam a tonikot és megszagoltam egyből a rossz minőségű házibulis pálinka jutott eszembe 😂.
Aztán mivel nem ráztam fel szaglás előtt észrevettem, hogy ilyen fehér dolog van az alján leülepedve amit igaz ha felrázok elvegyül.
Nem tudom, hogy mindenkinek ilyen e és nagyon remélem, hogy nincs lejárva a termék sem.
Nektek is ilyen a termék illata és le szokott ülepedni az aljára? Köszönöm előre is ha válaszol valaki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

gaimanna

2019. január 10.

Nem igazán tudom hova tenni, tömény alkohol, kellemetlen a szaga, és nem különösebben vettem észre, hogy javított volna a bőröm állapotán. Valamiért jobban működik nekem a Clarifying Lotion 3 kombinált bőrre, pedig az is tele van alkohollal, nagyjából azonosak a fő összetevők is, de az letisztította (vagy tisztán tartotta) az arcomat, most meg van egy csomó pattanásom, ami valószínűleg nem ennek köszönhető, de javítania kéne rajta. A használata közben csíp, utána feszül a bőröm, az általános állapota irritált lett. Kamaszkoromban valószínűleg több hasznát vettem volna. Annyira nem rossz, hogy ne használjam el az egész flakont, viszont többet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Vanda234

2018. október 7.

Újravevős mindent amit ígér teljesít számomra nagyon szeretem kellemes a használata egy megtisztitott arcboron tényleg össze húzza a pórusokat és jol tisztít mindig ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

topsminkotti

2018. február 26.

Nekem a kamasz fiam használta, nagyon eredményesen :) Szerintem részben ennek a terméknek volt köszönhető, hogy szép bőrrel élte végig ezt a korszakot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 26.

Kedi81

2017. október 6.

Eddig csak az alapozót próbáltam ki a termék családból,ami nagyon bevált,bár egy idő után hozzászokott a bőröm,mint mindenhez és most váltogatva használom másik alapozókkal,úgy néz ki ez a tonik is nagyon hatásosnak tűnik így elsőre,teljesen tiszta érzetű,finom,puha lesz az arcom használata után,elégedett vagyok vele,legközelebb a lemosót és a BB krémjét fogom kipróbálni,talán együtt még hatásosabb lesz:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Daniellapalfi

2017. szeptember 9.

Számomra ez a tonik egy csodaszer, alig három hete használom, és látványos a javulás a pattanásos arcomon. Az egyetlen negatívum, hogy párolog a termék, az üveg kialakítása nem túl jó ebből a szempontból. Ha elfogy, biztos hogy újat fogok venni, nem tudnék nélküle élni ezek után. Alig várom, hogy a többi arctisztítóm is elfogyjon, és megvehessek minden terméket az anti blemish termékcsaládból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

mdalma46

2017. augusztus 16.

Egyáltalán nem olcsó, de hatásos. Esténként használom, önmagában kicsit szárít, úgyhogy alaposan hidratálni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Gpatricia

2017. augusztus 16.

Ez az egyetlen megváltó amivel találkoztam, kb. másfél éve vettem először, de mivel eléggé sokalltam az árát kipróbáltam sok más terméket is, azonban be kellett látnom, hogy ez az egyetlen ami bármit is segít a pattanásos arcbőrön. Nem mondanám, hogy csodát művel, hiszen valami belső dolog generálja a problémát, de miután megtisztítom vele az arcomat egyből érzem, hogy frissebb, tisztább a bőröm, mindemellett nem is igen szárít. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Lucyshyne

2017. július 1.

Én már nem tudok létezni nélküle. 2 éve, a fogamzásgátló abbahagyása után elkezdett pattanásosodni az arcom, és csúnya sötét foltok maradtak a pattanások helyén. Sok mindent kipróbáltam, mikor megvettem a 3 lépéses anti-blemish szettet. Nem mondom, hogy azonnal használ, de kb. 2 hónap reggeli-esti használat után szépen halványodnak a foltok, és (lekopogom) nincsenek új pattanások. A bőröm nap közben nem zsírosodik abnormális módon. Használata után a hidratálás elengedhetetlen! Illetve javasolt csak egyszer áttörölni vele a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Sea Whip Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Felületaktív anyag és tartósítószer.