Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. július 30.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Innn

2020. november 9.

Alkohol van benne, hosszú távon sajnos nagyon szárít. Az én kombinált bőrömet is teljesen kiszárította. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

bongi

2020. október 10.

Elhasználtam egy kicsi és egy nagy kiszerelést és megfogadtam, hogy végleg szakítok az alkoholos tonikokkal. Kamaszkorom óta (15+ év) problémás a bőrőm és minddig alkoholos tonikokat használtam, bőrgyógyásznál is mindig ilyeneket ajánlottak. Pillanatnyilag tiszta, sima, száraz bőrt eredményez, hosszútávon, ahogy a hasonló tonikok, csak kiszárítja a bőr felszínét, amivel ugye nem érünk semmit. A vége fele már csak célzottan a pattanásokra kentem. A szalicilsav okés benne, de azt mostanában szérumban használom külön. Hatalmas különbséget nem vettem észre a használatakor, úgyanúgy, mint más termékekkel, volt a bőrömnek nyugodtabb időszaka, és volt, hogy megteltem pattanásokkal. Nem veszem újra. Egy ideig termálvizet használtam tonik helyett, aztán megvettem a Paula's Choice Pore Reducing tonikot, és annak ellenére, nem ad olyan száraz, tiszta érzetet, mint ez a tonik, egyáltalán nem zsírosodik tőle a bőrőm jobban, sőt, mintha lassabban kezdene kifényesedni, a sminkem is hosszabb ideig marad matt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

Mercy23

2020. június 14.

Szettben vettem meg arctisztito habbal és krémmel. Reggel és este is használtam. Valószínű nekem nagyon zsíros a bőröm mert nekem nem szárította. Csodát nem tett az arcommal, jöttek ki a pattanások, miteszerek és a homlokon a kis göbök. Valamivel jobb volt de nekem nem újravevős. Többet vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

JulcsiToth

2020. május 8.

A hármas mini csomagot vettem meg, arctisztitóval es hidratálóval együtt, de úgy együtt nagyon kikészítette az arcom. Ugyanakkor külön- külön mindhárom termék beválik ha mással kombinálom. A napi rutinomban ezt a tonikot használom Uriage Termal vizes spray-vel kiegésztítve és nagyon szeretem. A rettenetesen ronda hormonalis pattanasos bőrömet ez hozta helyre teljesen: La Roche Posay Effaclar habzó arclemosó--> Clinique Anti-Blemish Tonic + Uriage Termálvizes spray --> La roche posay Effaclar Duo + krém! 3 hét alatt napi 2x-i kezeléssel az egész eletemet megkeserítő nagy göbös hormonalis pattanások szépen elmultak es a hegek is latvanyonyan javultak. Ez a tonic tehát önmagában az arcápolási rutin részeként nagyon szuper. A nagy tág pórusokat szépen elkezdte összehúzni nekem. Csak ezt, újra fogom venni! A Clinique anti-blemish családból még a szappan az, ami bevállt a hatamon es a vallamon lévő pattikra, ezzel a tonikkal együtt használva es az LRP Duo + krémmel látványos javulást eredményezett! Újravevős szuper tonik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Marcipancica

2020. május 6.

Szuper ez az egész termékcsalád, viszont ha együtt használom őket, az már sajnos túl sok abőrömnek, és hámlani kezd tőle. :( Mivel ez a tonik tényleg szuper, arra jutottam, hogy kíméletesebb mélytisztítóval és krémmel talán vissza tudom csempészni az arckezelési rutinomba, mert nagy segítség volt a a zsírosodás és a pattanások elleni harcban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

TimyeK

2019. október 14.

A 3 lépés program keretében vásároltam meg a lemosó és a krém társával együtt. Az egyik legjobb tonikom volt, amit valaha próbáltam, vissza-visszatértem rá egy ideig, és gondolkozok, hogy újraveszem. Pár hét alatt látványosan csökkentette a gyulladásokat, kevesebb pattanás jött ki rajta, ami kijött azt is szépen leszárította. Borzalmas bőröm van, pedig azt hittem 30 felé már javul a helyzet, majd kinövöm, de nem. Állítólag nem vészes, de nyilván én ezt másképp látom. Sok apró mitesszerem van, ami csak közelről látszik, brutálisan zsírosodik az arcom, főleg tavasztól- őszig. Nem tudom mit tenni, egyszerűen nem lehet ezt elmulasztani. Ez a tonik segített koordinálni a túlzott faggyútermelést, szép matt maradt a bőröm napközben, és reggel sem tocsogtam a zsírban felkeléskor. A kispárnám is hálás neki. A hegek után maradó foltokon is halványított valamelyest. Ami negatívum: a csomagolás, könnyen kifolyik, brutálisan szárít, és az alkohol nagyon kiérződik rajta. A normál ára borzalom, de a Müllerben ki lehet fogni jó áron szettben, főleg kuponnapokon. Ami miatt leszoktam róla, és csak néha térek vissza hozzá azért van, mert sajnos hozzászokik a bőröm mindig minden termékhez, és már nem hat úgy, mint az első pár hónapban, ilyenkor váltani szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Vanda234

2019. július 1.

Újravevős mindent amit ígér teljesít számomra nagyon szeretem kellemes a használata egy megtisztitott arcboron tényleg össze húzza a pórusokat és jol tisztít mindig ezt használom

Mindent amit ígér teljesít ez es a lemoso es a maszk segített a tökéletes arcbor létrehozásában! Ajánlom mindnekinek ezt a termek családot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

timotella

2019. március 29.

Számomra ez a tökéletes tonik! Kombinált-zsírosodásra hajlamos bőrömet áttörlöm reggel, és egész napra matt marad a megfelelő további termékek használatával :) Próbáltam más, alacsonyabb árkategóriás tonikokat is, ideig - óráig jók, mikor télen esetleg jobban kiszárad vagy nyáron picit megpirul az arcom, de a végén mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 29.

BDominika25

2019. február 2.

Utazó csomagban vettem meg, így a tisztító hab, a tonik és a hidratáló krémje van meg nekem.
Mikor kibontottam a tonikot és megszagoltam egyből a rossz minőségű házibulis pálinka jutott eszembe 😂.
Aztán mivel nem ráztam fel szaglás előtt észrevettem, hogy ilyen fehér dolog van az alján leülepedve amit igaz ha felrázok elvegyül.
Nem tudom, hogy mindenkinek ilyen e és nagyon remélem, hogy nincs lejárva a termék sem.
Nektek is ilyen a termék illata és le szokott ülepedni az aljára? Köszönöm előre is ha válaszol valaki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

gaimanna

2019. január 10.

Nem igazán tudom hova tenni, tömény alkohol, kellemetlen a szaga, és nem különösebben vettem észre, hogy javított volna a bőröm állapotán. Valamiért jobban működik nekem a Clarifying Lotion 3 kombinált bőrre, pedig az is tele van alkohollal, nagyjából azonosak a fő összetevők is, de az letisztította (vagy tisztán tartotta) az arcomat, most meg van egy csomó pattanásom, ami valószínűleg nem ennek köszönhető, de javítania kéne rajta. A használata közben csíp, utána feszül a bőröm, az általános állapota irritált lett. Kamaszkoromban valószínűleg több hasznát vettem volna. Annyira nem rossz, hogy ne használjam el az egész flakont, viszont többet nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Sea Whip Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Sorbitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Felületaktív anyag és tartósítószer.