Clinique

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viko985, Módosítva: 2016. június 28.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hordozható alapozó-stift, mely használható a teljes arcra vagy csak területenként. Hidratáló összetevőket tartalmaz, könnyen kezelhető, krémes, lágy-közepes fedőhatással. Tartós, olajmentes.

manna14

2019. december 14.

Bevallom ez az egyik legdrágább darab a sminktáskámba (így akció idején szoktam újat venni), de nagyon szeretem. Direkt sötétebb árnyalatot választottam (15-bountiful beige), és kontúrozásra használom. Könnyen, természetesen fel lehet vinni és el lehet oszlatni/kenni. Azt hiszem így meg is éri az árát, mert nagyon sokáig jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

liababa

2018. március 13.

Közepes fedésű, jól használható stift.
Van hogy korrektornak, máskor csak a tökéletes szín elérése miatt használom más termékkel (tavasszal koreai cc krémmel) együtt, nyáron pedig alapozásra is. Nem szárít, de nem is fénylik át, remek finishe van. A nap végére lekopik, de legalább ezt is egyenletesen teszi.
Az ára picit magas, ennyit azért nem feltétlen ér, mindennapokra pedig pláne nem praktikus mert gyorsan fogy, ezért 4*, de aki ragaszkodik a márkához, vagy hordozható, strapabíró stiftet keres, nem fogja megbánni a vásárlást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Közepes fedésű, jól használható stift.

Andzsella

2018. február 11.

Alapozóként nagyon porózus hatású, rettenetesen nézett ki a bőrömön, angolul ugye ez a jelenség az ún. 'cakey foundation', lehet kevésbé problémás bőrűnek jobban áll nem tudom. Viszont korrektorként nekem bevált, nagyon jó a fedése a bőrhibáimon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Angel13

2017. június 6.

Könnyű, selymesen finom textúra. Nagyon szeretem, szép hatást lehet vele elérni. Dekoratív külső , könnyű tárolás a neszeszerben. Egy Csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 6.

kisvirci

2017. január 19.

Nem használok a mindennapokban alapozót, mert nem igazán van alapozásra szüksége a bőrömnek, inkább csak alkalmakra. Nekem nagyon tetszik az állaga (normál bőröm van), nagyon jól lehet vele dolgozni és egy tökéletes színt találtam (7-es). Kiszerelésre is nagyon praktikus. A szaküzletben mutatta a Hölgy, hogy egy szemkörnyékre való krémmel "vegyítve" tökéletes korrektor szem alá, és tényleg szuper! Innen is köszönöm az eladó Hölgynek!!! Én a szintén Clinique pop up szemkrémmel használom és bizony nincs rá panaszom korrektorként sem alapozóként! Egy pici "hiba" hogy tényleg nem fed úgy mint pl a Super Balance alapozójuk....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

despoina

2016. augusztus 24.

2016 július 30: Nagyon vártam már, elöszőr a Clinique oldalán láttam hónapokkal ezelőtt. Tegnap a mini változatában sikerült megvásárolnom 10 euroért. Kezdetnek jó a kicsi kiszerelés is aztán majd kiderül a folytatásban hogyan muzsikál. Ma használtam elöszőr, sajnos nem volt sok időm alaposan szemügyre vennem és szépen eldolgoznom. Feltünő hogy elég gyenge a fedése igy többet kell használni belőle ( ennél erősebbre számitottam) ha csak nem szeretnénk nagyon lightos sminket felrakni esetleg nem kifogástan az arcbőrünk.
Like: Nekem nagyon tetszik. Az INCI-je nagyon jó, szinte tiszta zöld elvétve van csak 1-2 sárga jelzés ( ennél sokkal rosszabbra számitottam). Olyan mint egy korrektor kiszerelésben igy bedobom a sminkes neszeszerembe és indulhatok is. Nincs kifolyás, elkenődés, nehéz üveg csomagolás. Nagyon könnyű vele dolgozni, bárhol elő tudom kapni és tudok vele igazítani a nap folyamán ( a kocsi tükrében is ami alapozóval nehéz lenne). Én nem sminkelek erősen igy megfelelő számomra, persze kell alá egy hidratáló és fényvédő. Én nem tudom ecsettel eldolgozni annyira lightos az állaga, igy az ujjaimmal oszlatom szét az arcomon. Mivel nem zsíros a bőrőm ( inkább száraz) nem tapasztaltam kifényesedést és nem is fixálom púderral.
Majd jövők még updatelni.
Én szeretem a Chubby vonalat, a Clinique legjobb húzása volt eddig.
2016. augusztus 24:
Elhasználtam a mini változatot. mindennapi színten volt nálam használatban: nagy melegben és magas páratartalom mellett. Nagyon profi finishe van, matt teljesen és gyönyörűen alapoz ez a kis termék. Címlapfotózásra is kiváló lenne ( bőrhibák nélkül) , mert makulátlan arcot eredményez. Mondjuk kézzel kell eldolgozni és picit kemény az állaga. Én hármasokat rajzolok az arcomra és igy oszlatom el az ujjaimmal. Jön még rá egy kis bronzosító, egy kis korrektor és kész a tökéletes arcom. A rúzs, pirosító, szemhéjpúder színét a ruhámhoz szoktam igazítani. A nagy melegnek nem a barátja, izzadással lepereg seperc alatt. Az igazi negatívuma hogy mitesszereket okoz. Gombamódra kezdtek szaporodni az arcomon az apró fekete eldugult pórusok. Esténként meg nem győzőm kinyomni őket mert tele vannak anyaggal. Az elöző alapozómmal ilyen problémám nem volt. Most elfogyott de szerintem visszatérek a régi alapozómhoz aztán ősszel lehet újra teszek egy probát vele.
4* mert van benne valami ami elzárja a pórusokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Majd jövők még updatelni.
Én szeretem a Chubby vonalat, a Clinique legjobb húzása volt eddig.
2016. augusztus 24:
4* mert van benne valami ami elzárja a pórusokat.

szalaiiza

2016. július 4.

Meglepve olvastam az előző kommentet, én ezelőtt héten vásároltam, mert nem volt már alapozóm, és esküvőre mentünk a hétvégén. Harminc fok volt. De bírta végig és én nem is púdereztem fölé. A fedése pedig attól függ, hogy mennyit használsz belőle, lehet rétegezni. Kézzel dolgoztam el, működött teljesen. Szivaccsal nem ajánlotta az eladó hölgy. Azért messze menő következtetéseket nem vonok le, még én is próbalom többször, de egyelőre nekem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 4.

Kisbuksi

2016. július 3.

Nem is tudom hol kezdjem... Először is Londonban élek, itt vettem meg az egyik Boots üzletben. Ez első Clinique alapozó, amit kipróbáltam. A hölgy az üzletben nagyon aranyos és segítőkész volt, együtt kipróbáltuk az alapozót, próbáltuk a legjobban passzoló színt megtalálni köszönhetően, hogy elég nagy a színválaszték. Gondoltam, ki is próbálom az esti buli alkalmával. Természetesen akármilyen is a bőrtípus alá kell hidratálni. Ezek után én beauty blenderrel dolgoztam el, de annyira nem tetszett az összhatása szóval rásegítettem ecsettel. Könnyen kenhető, a fedését én inkább lágy, mint közepesnek mondanám, bár az is igaz, hogy nem akartam túlzásba vinni, szóval lehet kicsit többet kell felkenni. Ezután fixáltam egy púderrel ( nem Cliniques ) viszont még ennek ellenére is a felvitel után kb 1 órával mire a helyre értünk már úgy csillogott az egész fejem, mintha highlighter borult volna rám. Az este folyamán többször le kellett púderezni ( és nem a púder átlagon aluli... ) mondjuk úgy 1-1,5 óránként az este végére viszont már olyan púderréteg volt a fejemen, hogy meg kell kérdeznem: Ez tényleg ez több ezer forintos alapozó? Kicsit csalódott vagyok... Egyrészt a méretéhez képest iszonyatosan drága, nem fed úgy, ahogy vártam és az első tapasztalat alapján nem is tartós.
Teszek még vele próbát, aztán meglátjuk... most nem kap többet 2 csillagnál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Teszek még vele próbát, aztán meglátjuk... most nem kap többet 2 csillagnál

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lauryl PCA, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Kaolin 0 0

Squalane eo 1 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.