Clinique

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

12 árnyalatban kapható hosszantartó szemhéjfestékceruza E-vitaminnal gazdagítva.

FruzsinaR

2017. október 22.

Én is azután kezdtem el Clinique sminktermékeket használni, hogy kijött az ekcémám a szemhéjamon. Akkor ismerkedtem meg ezzel a chubbyval is. Nekem tartós, nem csomósodik és egyáltalán nem irritálja szememet. Gyorsabban lehet vele sminkelni mint egy szemhéjpúderrel. Egyedül annyi baj van vele, hogy színei nem valami szépek. Nekem egy van, egy bronzos, és a ceruza színét váltogatom. Gondolkodom, hogy egy másik színt is ki kellene próbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

berrythought

2017. március 25.

Egy agresszívabb szemhéj ekcéma korszak után óvatosan újra kezdtem a sminkelést nemrég és ezzel próbálkoztam meg,mert a porokkal pláne semmi esélyem nem volt. Kétféle barnát vettem, elég csillogós mindkettő, kicsit talán túlzottan is, de még vállalható nappalra. Egy rétegben nem sok szín látszik, de több rétegben, köztük duci ecsettel eldolgozva elég kellemes sminket lehet alkotni viszonylag gyorsan. Mindig használok szemhéjalapot, így nem ráncolódott és a helyén maradt estig (a végén egy nagyon vékony réteg púderrel fixáltam is azért, amit a korrektorommal is mindig megteszek). Ha nem lenne ennyire csillogós, akkor a lilás verziót is megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

marliz

2017. február 9.

Nagyon praktikus megoldás, ha csak gyorsan valamit fel szeretnék dobni a szemere. A minőségével azonban vannak problémáim. Szemhéjalapozó nekem nagyon kell alá, mert nélküle gyorsan összegyűlik a redőkben. Túl kemény, száraz az állaga - ahogy már mások is írták - így nem annyira könnyű szépen, egyenletesen felvinni. A clinique rúzs chubby stick-ei jobban sikerültek minőségre. Elhasználom, mert tetszik a színe - bountiful beige -, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

vfejes

2016. december 1.

Nos, még Chubby kósza gondolat sem volt, mikor még huszas éveimben volt a Clinique-től egy ilyen gyönyörű szaténos barna stiftem. Akkor imádtam meg és persze, miután mind az utolsó cseppig elfogyott, soha többé nem gyártották. Évekkel ezelőtt, mikor a Chubby berobbant, én épp babáztam, ha volt is időm sminkelni néha, nem vettem semmi újat, hogy ne rohadjon rám. :)

Ma már 7 éves a lányom és ezek a kis cuccok roppant okos dolgok, kemény 5 perc felkenni őket. Az én bőröm jó száraz, különösen télen: egyáltalán nincs olyan gondom, hogy ne lenne tartós. Én nem kedvelem a nagyon harsány sminket hétköznapra, kifejezetten jó nekem.

Két barna árnyalatom van meg és a legvilágosabb arany. Amit hozzátennék, az az, hogy nem túl puhák, és van egy sajátos technikája ennek a fajta sminkelésnek, de csak egyszer kell megtanulni. A ceruza pedig akkor keményedik be, ha sokáig áll, de heti 2-3 használat mellett teljesen rendben van. Ezek hétköznapi praktikus dolgok, ennyit is lehet tőle elvárni. Azt hiszem szeretnék még 2 színt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

kneva

2016. november 29.

Chubby fan vagyok, de ezt megbántam, hogy megvettem. A lilás barna szín van meg. A ceruza hegye kissé száraz és kemény, nem lehet vele szépen dolgozni. Ormótlan, vastag és nem tudtam vele szép vonalat húzni, közel a pillák tövéhez. Nem tudtam vele egyformán vonalat rajzolni a mozgó szemhéjamra, nem győztem kiigazítani ecsettel, vagy inkább az ujjammal, kellett maszatolnom rendesen. Nem szerettem meg, nem is nyúltam érte szívesen. Pedig olyan táskába dobálós darabnak tűnt, amit bárhol előkaphatok, h felfrissítsem a sminkem. Lekopott a műanyag tokról minden, amit rajta írt. A chubbi-rúzs testvérkéivel ilyen nem fordult elő. Végül kiesett az egész festékrúd a műanyag ceruza-szerű foglalatból, és végképp elment a kedvem az egésztől. Kár volt megvenni. Az Arena-szaküzletben vásároltam, ezért gondolom, h nem volt hamisítvány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

NovakneViki

2016. augusztus 10.

Nekem csillogós szürke és mattabb lila színben volt meg, Mindkettőben nagyon szerettem, hogy felkentem satíroztam rajta 2-3-t és már kész is voltam és este ugyanolyan volt mint reggel. Az ajánlott fél év alatt nem sikerült elhasználnom viszont nekem nem száradt ki olyan nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Bildiko78

2016. július 3.

Akkor szeretem használni mikor nagyon kevés időm van sminkelni, és gyorsan szeretnék egy kis színt a szememre. Nekem megmarad a szememen egész nap,de kicsit azért kopik, nem gyűlik össze a ráncokban. Tényleg kiszárad valamennyire pár hónap után, de szerintem így is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

melange

2016. április 14.

Anno, amikor újdonságként bejött, beszereztem a Mighty Moss árnyalatot, ami egy abszolút nem szokványos, de csodaszép zöld árnyalat -gondoltam elszakadok a szokásos bézs/taupe/barna vonaltól-... de sajnos a minőségével egyáltalán nem vagyok megelégedve. Nekem abszolút nem volt tartós, összecsúszott a szem redőiben... ezt egy olcsóbb kozmetikumnak sem tudnám megbocsátani, nemhogy a Clinique-nek:( Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Lierre

2016. január 7.

Hajjaj, az enyém újonnan kemény, sikerült egy régebbi példányt megvennem?
Bár nekem ez az állapota tetszik, még álmosan és alig kinyílt szemeimmel sem tudok hibázni.
Az elvárásom egy olyan szemkence volt, amivel reggelente nettó 10 másodperc alatt vállalható árnyékolást tudok felfirkálni. Ezt hibátlanul teljesíti, sőt, bármilyen alapozás nélkül is látszik még nap végére is! Hozzáteszem, én elég nagy kihívást jelentek ilyen szempontból, nagyon zsíros a szemhéjamon (is) a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 7.

Hajjaj, az enyém újonnan kemény, sikerült egy régebbi példányt megvennem?

hajasbaba

2015. október 3.

Fuller fudge szín személyében megtaláltam azt a barna árnyalatot, amit már régóta kerestem. Nagyon könnyű használni. Sajnos önmagában nem tartós, így primert kell alá tenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.