Clinique

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2016. október 17.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kettős hatású maszk, amely tisztítja és radírozza a bőrt, mint egy mélytisztító kezelés.

Ár: 3000 ft , Eladó: Emmi27
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/foxpost
duchess_g

2019. október 14.

Külföldi oldalakon olvasott jó vélemények hatására vettem meg, a tökéletes tisztító maszk után kutatva. Nem hozta azt a hűha-érzést, de heti 2-3x használva összességében javít az eltömődött pórusokon és tényleg kíméletesen tisztít. Néha viszont egy-két pattanást is okoz (pl az orrom tövénél, annak ellenére, hogy alaposan lemostam). Először tetszett, hogy lemosáskor arcradírként is használható, de végül túl durvának éreztem így a radírozást, ami ennek ellenére valahogy mégsem volt túl hatékony. Kicsit szárít is, bár nyilván ez nem egy tápláló maszk. Én nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

Iminbeauty

2019. június 24.

Kiváló pórustisztító hatás!
Első lépésként megtisztítottam az arcbőröm és erre vittem fel körkörös mozdulatokkal, hogy egyben egy alapos radírozást is végezzek. (van aki fordítva csinálja, de nekem ez vált be) A felvitt krémet, mint maszk, hagytam megszáradni. Sokkal gyorsabban szárad, mint más szenes maszkok. Látszik ahogy száradó anyag magába szívja a fölösleges olajat, főleg a T-vonalnál. Nincs erőteljes vagy irritáló szaga, ami szinte minden más maszk esetében jellemző.
5-7 perc után már lemosható és látványosan tisztítja a pólusokat. Heti 1-2 alkalom elegendő volt, amihez a 100 ml kifejezetten sokáig tartott.
A Clinique alapvetően nem egy olcsó márka (bár nem is túl drága szerintem), nagyon régóta használom és nem éreztem még azt, hogy valami nem érné meg. Nekem ez a termék is bevált. A kevesebb néha több, nincsenek benne fölösleges anyagok, egyszerűen természetes és nálam ez működik ezért szerintem megérni megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Kiváló pórustisztító hatás!

Jules

2019. május 25.

Alapvetően sem kaptam tőle semmi extrát, de ár-érték arányban egyenesen rossz választásnak bizonyult, számomra legalábbis. Mitesszerek maradtak, tisztításra mást használok. Nem vagyok híve a szemcsés arcradíroknak, ezen a meggyőződésemen nem változtatott, maradok a hámlasztásnál. A szén miatt kap egy kettest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

zsalexa

2018. szeptember 3.

Ha létezik csoda kategória, mindenképpen oda való ez a maszk. A mitesszerek nagy részét teljesen eltüntette, csak néhány maradt itt-ott. Tényleg borsos az ára, de szerintem megéri befektetni (fun fact: az itthoni árához képest egy amerikai Sephorában 20-25 dollár egy ilyen maszk, szóval a mostani nyaraláson betáraztam :D ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Marmoris

2018. június 14.

Méregdrága, de tisztít, frissít, radíroz, kevesebb pattanás jön elő a használata után, szóval maximálisan beváltotta, amit ígért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Bodriennka

2018. január 5.

Hát ez valami fantasztikus!!!!! Azonnali látványos hatás! Selymesen puha bőr! Beszűkíti a tág pórusokat szemmel láthatóan! Viszonylag kevés is elég belőle. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

simpe_dora

2017. október 16.

Ez a nagybetűs MASZK. Sosem voltam a híve annak, hogy csomó pénzért vegyek egy nagy márkától kozmetikumot, de most beadtam a derekam. És mennyire megérte! Csodálatos termék, felviszem a megtisztított arcomra, hagyom száradni és langyos vízzel lemosom, miközben radírozom a bőrömet. Pihe-puha lesz utána a bőröm, kevesebb a miteszerem és nem fénylik már annyira az arcom mint régen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Erynnis

2017. szeptember 20.

Tényleg jó kis maszk, csak úgy néz ki a csap a lemosása után, mintha maltert kevertem volna benne:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

GSz

2017. május 28.

Valóban a tökéletes maszk,radír. Amióta ezt használom nincs miteszer az orromon. Rendkívül puha utána a bőr. Nagyon finom a radírozó szemcsék. Csak jókat tudok írni róla. Nálam most ez az első számú radír. És elég heti egyszer használni, már megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

kisvirci

2017. január 19.

Ha van tökéletes maszk, akkor ez az! A kisebb 30ml-es változatát vettem meg (ami egyébként jobban megéri mint a nagyobb kiszerelésű), és valami csodásan tisztít. Akinek vannak bőrproblémai, miteszerei, vagy csak tágabb pórusai: használja ezt! Heti egyszeri használat után nálam teljesen eltűntek a gondok, pedig 1 hónapja használom! Felvitel után szépen megszárad, illata nincsen, amint megszáradt kis vizes kézzel fellazítom (ekkor újra rugalmasabb lesz) és szépen leradírozom vele a bőrömet. Csak azt sajnálom hogy 10 csillagot nem lehet neki adni! :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.