Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Sh4ayoa, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tartós fedés bármely bőr számára. Az opálos alapozó elfedi a bőrhibákat, anyajegyeket, hegeket. Korrektorként és alapozóként is használható. Öregedésgátló hatással.

Ár: 2500 Ft , Eladó: darkoadrienn
Állapot: többször próbált, Helyszín: Sopron, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, FoxPost
BudaiE

2019. április 16.

Da best korrektor / alapozó. Krémes, ápol, eltakar, hidratál, kicsit fényes ugyan, de ha szivaccsal visszük fel, teljesen beleolvad a bőrbe. Még púder sem kell utána, ami rászárítana az ember bőrére. Nagyon sokáig nem lehetett itthon kapni, így mindig külföldről rendeltem. Ma már hálisten lehet itthon is rendelni... Nagyon sokáig elég és nagyon pici is elég aránylag nagy területre mert szépen oszlik. Nem szárít, nem teszi tönkre a bőrt. A legjobb korrektor evör. Nekem a creamy glow az árnyalatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

darkoadrienn

2018. június 1.

Mióta pattanásos vagyok (hormonális probléma miatt mindig van egy csomó gyulladt pattanásom), megszállottan kutatom a jól fedő alapozókat. Youtube-on láttam, milyen jól eltakarja az aknét, és milyen szép a finise. Kifejezetten felhívták a figyelmet arra, hogy a Clinique-nek eléggé eszeveszett árnyalatai vannak, illetve nem túl egyértelmű, hogy a számozás és az elnevezés mit takar a valóságban, és határozottan ajánlják, hogy mintapróba után vásároljuk. Na erre mit teszek én? Megrendeltem online swatchok alapján. :D És be is buktam....
A Cream Glow árnyalatot választottam, mert világos a bőröm. De ez nagyon világos, amivel igazából még nem is lenne baj, de durván rózsaszín az árnyalata! Vettem hozzá alapozósötétítőt (tudjátok, ilyen colorcorrectort), de azzal meg pirosas lett. Hiába lett sötétebb, a rószaszínesség nem tűnt el. Ezért a light beige árnyalatú Bourjois CC krémemmel kevertem sokáig, úgy egész jó lett a szín, de a finise azért megváltozott. Önmagában egyébként szerintem nagyon szép lenne a Clinique.
A glow kifejezés teljesen helytálló a nevében. Egy nagyon visszafogott egészséges fényt ad az arcnak annak ellenére, hogy full coverage. De nem túlzok, full-full. Sminkszivaccsal a legszebb a végeredmény, nekem nagyon tetszene. Azért számít az is mit kenek alá, próbáltam ezzel-azzal, és nem mindennel passzol össze. Érdemes kitapasztalgatni szerintem, ha jó lenne a szín, ez lenne a kedvenc full-fedésű alapozóm.
Eleinte gondoltam rá, hogy eladom, de nagyon sajnáltam, mindenképpen akartam vele kísérletezni, hátha... tudom ez butaság. Most meg már csak kétharmadig van, ráadásul senkit nem ismerek ilyen rózsaszín arcbőrrel, akinek esetleg odaadhatnám. Mindegy, bronzosítok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

felhasznaloinev

2018. január 6.

Éppen elfogyott az állandó legjobb alapozóm (nyilván már rendeltem is újat), szóval megnéztem, hogy mi a helyzet a fiók mélyére dugott alapozókkal, és megtaláltam a Clinique Continuous Coverage nevű alapozojat, és ki is próbáltam újra. Emlékszem, mennyire imádták a YouTube-erek a cuccot, úgyhogy én is beszereztem egyet Amerikából, mert itthon nem találtam. Nem rossz, nem rossz, szárazbőrűek biztosan nagyon szeretik, mert nagyon krémes, ebből adódóan azonban eléggé kopik, még púderrel is. Sőt, ha hozzáérek az arcomhoz, ott marad az ujjamon is, ami kellemetlen lehet, ha az ember lánya papírokkal dolgozik. Áthidaló megoldásnak jó, de nem lett nagy kedvenc. Ár-érték arányban volt már jobb is, szóval nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgálószer, felületaktív anyag, tisztító.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.