Clinique

Ár:   6400 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: moncsi29, az összetevőket feltöltötte: kBettina, Módosítva: 2016. január 20.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Krémesen sima szemceruza enyhén csillogással. Intenzív, tartós festékével könnyedén formáz és kontúroz. Nem kenődik el, víz- és maszatolódásálló. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 2500Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta, FoxPost
Ár: 2000 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta előre utalás után
lilaszilva

2019. május 27.

A véleményeket olvasva az az érzésem, hogy vannak, akik keveri ezt a ceruzát egy másik fajtával!
Mindenesetre nekem is diamond black árnyalatban van meg. Először írom a pozitív benyomásokat: nagyon nagyon intenzív fekete színe van, csodaszépek az apró csillámok benne, amik igazából csak közelről látszanak és tényleg tartós, nem maszatolódik, nem kenődik. Negatív tulajdonsága viszont, hogy iszonyatosan puha, három használatot sem bír ki hegyezés nélkül, ezáltal villám gyorsan fogy, emellett elég drága. Szóval összességében jó termék, de ár-érték arányban egész biztos találok majd jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

heydy10

2018. június 25.

Nagyon tartós, nagyon fekete. Szuper krémes. Apró csillogó szemcsèk vannak a festékben amitől még különleges is (diamond black) kicsiben van meg, de szeretném megvenni nagyban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Lileycat

2017. április 19.

Nagyon szeretem. Volt mar korabban olyanom ami hasonloan tartos volt, viszont az osszetevok nem a legjobbak voltak, ezert azokat hosszu tavon nem roleralta a szemem. Ez viszont szuper. Akar mindennapos hasznalatot is bir, nem zavarja a szememet, nem pirosodik be vagy konnyezik. Szepen fed es nem mazolodik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Leander

2017. január 13.

Érdekes, hogy van, aki szerint túl kemény - nekem pont ellentétes a véleményem (talán aki keménynek találta, annak már kicsit kiszáradt?). Ahogy a nevében is szerepel, hogy "cream shaper" a tapasztalatom is az, hogy ez egy nagyon puha, krémes szemceruza. Több színben is használtam és mintha nem teljesen ugyanaz lenne az összetétele színek szerint. Legutóbb egy nagyon világos, csillogó fehéres színt használtam belőle, az borzalmas volt. Túlzás is azt mondani, hogy használtam, mert igazából csak használni szerettem volna, de annyira puha, hogy nem lehet rendesen hegyezni sem. Elforgácsolódik és letörik. Legalább mondjuk hamar elfogy, így lehet venni valami jobbat... Szóval a legutóbbi tapasztalatom alapján simán egy csillagos lenne. Azonban emlékszem, hogy korábban használtam belőle egy padlizsán színűt is, ami működött és szerettem. Az is eléggé puha volt, de abszolút kezelhető, hegyezhető, stb. Nem volt tökéletes, sok jobb szemceruzával találkoztam, de egy négy csillagot a padlizsán színben megérdemelt volna. Így a kettő átlagaként igazából szívem szerint két és fél csillagot adnék, de nagy jóindulattal felkerekítem háromra. Talán még egyszer teszek vele egy kísérletet valamilyen másik színben és az majd segít eldönteni a dilemmát, hogy akkor ez egy teljesen vacak, kukába való termék, vagy inkább egy egész jó (de semmiképpen sem kiemelkedő) ceruza és csak az a fehér verzió nem működött valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

kgyrk

2017. január 11.

True Black árnyalatban vettem meg, imádom! Nagyon tartós, lerobbanthatatlan szemceruza, régóta kerestem már egy ilyet, azt hiszem megtaláltam a számomra tökéleteset... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Bildiko78

2016. július 1.

Szettben kaptam feketét de azóta már barna színben is megvettem. Számomra ez a legjobb szemceruza, pedig utálok hegyezni. De a színe, az állaga és a nagyon szép igényes csillámossága is annyira tetszik hogy érte hajlandó vagyok lemondani az automata szemceruza előnyeiről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

ZitaNagy

2016. február 21.

'103 egyptian' árnyalat, bronzos-zöldes fekete, hibátlan! Nagyon puha, könnyű vele dolgozni, nem kenődik el, tartós. Az eddigi legjobb szemceruzám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Miliana

2016. január 1.

Na, kihasználom az alkalmat, hogy a tegnapot nagyjából életemben először alkoholizálás és party nélkül töltöttem, és a lehető leghasznosabban töltöm el az év első napját, azaz: írok pár pozitív véleményt, az "eléganegatívgondolatokból" fogadalmam címén. Nos tehát, magáról a termékről: Még valamelyik kis őszi vagy tavaszi szettben volt ez a kis cuki, akkor már évek óta nem használtam (fekete) szemceruzát. Nem is tudom, miért próbáltam ki, talán valami party sminkhez egyszercsak, és azonnal megszerettem. A csillámoktól kicsit szürkés beütése lesz a diamond blacknek, amit egyáltalán nem bánok, mert nem vagyok az az erős, mélyfekete szemfestést használó lány, és így legalább a mindennapokban is simán viselhetem, általában szimplán elsatírozom (egy másik ceruza applikátoros végével), de előfordul hogy a szemem sarkába kis ragtapaszt (celluxot.. :D) használva mintegy visszafogott csillámos tusként húzok egy vonalat. Kissé kemény, szerintem a sparkling miatt, de nekem nem nyüstöli a szemhéjam, és ami nagyon fontos: nem kenődik, maszatolódik. Lassan elfogy, kénytelen leszek megvenni, mert ennek ellenére azért a magyar forintban átszámolt árat nagyon sokallom érte :( (vagy megpróbálom pótolni egy olcsóbb alternatívával).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Joaninha

2015. december 9.

Ajándékba kaptam én is ezt a szemceruzát egy szempillaspirál mellé. Nagyon szép meleg, csokoládébarna színben, bronzos csillámokkal. Nagyon szeretem és meg vagyok vele elégedve. Nagyon puha a ceruza és nagyon könnyű vele dolgozni, a puhasága ellenére viszont nem kenődik el, ott marad a helyén a nap végéig. Ha elfogy a minta, szeretném újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

SzokeJudit

2015. november 14.

A legkeményebb szemceruzám amit eddig használtam, szó szerint csiholni kell belőle a színt. A csiholás a szemhéjam bőrén kifejezetten kellemes
-lenne, ha mazochista lennék. Így, hogy az önkínzásban nem kéjelgek, továbbá, hogy a szemcerka formájú kovakőre az van ráírva, hogy cream 1*.
Viszont a tartóssága miatt megérdemel még egyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

Viszont a tartóssága miatt megérdemel még egyet.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.