Clinique

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nedvességben gazdag arckrém nagyon száraz és száraz kombinált bőrre. Bőr erősítő összetevőkkel megnyugtatja még a legszárazabb bőrt is. Biztosítja a bőr egész napos védelmét. A bőr puhább, simább, feszesebb és fiatalosabb lesz.

Bőrgyógyász által tesztelt.

Ár: 3500 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 30/25 ml kb, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi

Zsofka54

2019. április 12.

Gazdag, sűrű krém - esti rutin részeként szárazabb arcbőrre nekem nagyon bevált! Nyáron túl sok - kifejezetten őszi/téli termék

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 12.

Zdenka

2018. október 10.

Nagy csalódás volt ez a krém számomra, talán mert az anti-blemish alapozó meg annyira bevált, hogy megkérdőjelezhetetlen bizalommal fordultam a márka további termékeihez is, ezúttal negatív élményekkel gazdagodva.
Télre szerettem volna egy olyan hidratálókrémet, ami biztosítja, hogy nappal ne kelljen a tükörbe nézve azon morgolódjak, hogyan is fogom felvinni az alapozót a reménytelenül dehidratált bőrömre. Ezzel a krémmel sajnos; sehogy.
Csak estére tudtam használni, mert annyira fénylett tőle az arcom, ami reggelre sem múlt el és nem is szívta be a bőröm. Így lényegében csak felkentem, majd reggel lemostam, a hatás meg sehol. Drága mulatság volt.
Azóta a Helia-D Botanic concept tokaji aszús arckrémet használom, ami télen-nyáron bevált és árban is ennek a töredéke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Blizz4rd

2017. október 26.

A „different” szó számomra csak az árában érvényesült. Pedig adtam neki esélyt rendesen (30+50+50 ml vásárlásával), de be kellett látnom, hogy az én arcom valahogy nem kompatibilis ezzel, egyszerűen se nem hidratált rendesen, se az arcom pirossága ellen nem volt hatékony; most a Helia-D botanic concept krémét próbálgatva az töredék áron tud jobb hatást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

prinszepsz

2017. május 25.

Őszi-téli rutinom része volt ez a krém. Szerettem nagyon. Biztos újra fogom venni ősz elején! Jó illatú, gazdag hidratáló krém. Kicsit lassabb a felszívódási ideje, de nem zavart. Sminkelni is simán tudtam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

RenataN

2017. május 23.

Szerintem nagyon jo, gazdag, taplalo krem. Fokent ejszakara ajanlom. Nappalra pedig a lotion verziojat, ami sokkal vizesebb es konnyebb allagu. En mar ujra is vasaroltam mindkettot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

czakovaleria

2017. február 26.

Nekem ez a krém valahogy nem jött be. Elhasználtam egy tégelyt, de nem fogom újra megvásárolni. Valahogy nem szívta be a bőröm, és nem is szerette annyira. Viszonylag jól hidratált, de nem lett a kedvencem. Nappalra nem tudtam használni, mert túl sűrű, de szerintem amúgy is éjszakára lett kitalálva. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Vika

2016. december 16.

Kombinált bőrtípusom van, nyáron gyorsan zsírosodik, de télen, zimankós időben bizony gyorsan kiszárad és húzódik. Így aztán nem egyszerű megfelelő krémet találni. Általában az arcom megelégszik a gél-krémekkel, de az utóbbi időben valahogy nem szívja fel, egyáltalán nem hidratált a bőröm tőle. A cold-krémek pedig már túl zsírosak a számomra. Egy parfümériában leltem rá erre a krémre. Én is, mint az előző véleményezők, a 30 ml kiszerelést vásároltam meg, ráadásul akciós is volt, 10 Eurót fizettem érte. Én csak éjszakára mertem tenni az arcomra, mert eléggé nehéz, vaskos, zsíros krém, de meg kell hagyni, hogy valóban tápláló, kiválóan beszívódik, jól hidratál. Semmi agyonparfümözött cucc, az összetevő listája is rendben van. Picit azért féltem, hogy úgy járok, mint a Cold-krémekkel, de éppen ellenkezőleg, nem irritálja a bőröm, nem tömíti el a pórusokat. Elég nagyon kevés is belőle, nagyon lassan fogy szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

hanita

2016. április 14.

Nehéz, vaskos krém, amit csakis éjszakára kenek fel, de akkor egy-egy borsónyit orcánként. Ez a mennyiség nem szívódik fel egyhamar, de a bőröm napi öröm órája ez a pillanat. Remekül hidratál a hidegebb hónapokban, de nyárra ennél könnyebb krémet kell majd használnom, ahogy Skiin is írta. 30 ml-es tégelyt választottam próbaképp, ami bevált.
Negatívuma a csomagolás. A Clinique mikor kezd el higiénikus csomagolásba fogni? Középkategóriás márkaként hogy forgalmazhat tégelyes krémeket?! Miért nem lehet a vákumos csőtubust ellőni? Azt csak a 20 ezres magasságú termékei kaphatják meg? Miért nem lehet egy 30 ml-es krémet bedobozolni és mellé rakni egy műanyag spatulát? Miért van egy fránya cső a géles téglatest formájú plasztik flakonban? Miért vannak még tubusos dolgaik, amiből nem lehet kinyerni minden terméket?
Ennek következtében el kell használnom a bontot tégelyt, ujjal nyúlok bele. Hiába raknám félre az időjárás miatt későbbre a terméket, félek a következményektől és inkább kenem amíg bírom vagy jobbik esetben elfogy.
Emiatt nem is igazán veszek Cliniquet, csak ha nesszeszeres akció van, aminek nem tudok ellenállni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 14.

madri

2016. március 5.

Nagyon könnyen beszívódik és nagyon jól hidratál. Alapozó alatt is nagyon jól megállja a helyét. És icipicit használva is nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Skiiin

2015. december 20.

A 30 ml-es változatot vásároltam meg, már egy bő hónapja használom és még csak most járok a felénél (napi 2-szeri használat mellett). Szerintem nagyon jó a hidratáló hatása, egész napon át érezhető de nem úgy, hogy elnehezíti a bőrt. Csakis száraz/vízhiányos bőrre tudnám javasolni mert elég "nehéz" krém.
Télére ideális, viszont tavaszra vagy nyárára már valószínűleg sok lesz nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Télére ideális, viszont tavaszra vagy nyárára már valószínűleg sok lesz nekem.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrítő anyag.

Zsírsavak keveréke, melyet emulgeálószerként, bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó anyagként használnak.

Térfogatnövelő segédanyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.