Clinique

Ár:   7400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

anyujobbantudja

2019. április 16.

Akkora csalódás hogy a fal adta a másikat. Beruháztam rá, gondoltam majd most jól meghidratálom a fáradt bőrömet valami normális cuccal - a nagy francokat. Kb.a semmivel egyenlő a hatása, még úgy is ha keverek hozzá a Clarins szintén nem olcsó energy booster cseppjeiből is. Se így, se úgy nem működik, harmatgyenge és bánom hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

bagolylilith

2018. szeptember 14.

Felejthető darab, nem felelt meg az elvárásaimnak, kicsit úgy éreztem, hogy nem is hidratál, csak egy olajos réteget ad a bőrömnek. Elhasználtam itthoni napokra, mert sminkelni sem szerettem rá, de egészen biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

Gergelybr

2018. augusztus 10.

Nem használom minden nap (ahhoz túl drága) - de amikor "megjutalmazom" magam vele mindig nagyon kellemes érzés, szépen beszívódik és nagyon jó hatással van a bőrömre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

eclipse

2016. december 15.

A gel verzioja tul keves, ez tul sok. Maximum ejszakara tudom elkepzelni, de akkor sem szivesen hasznalom, mert ragados, nehez erzetet kelt. Meg szerencse, hogy csak a 15 ml-es verzioval talalkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Tevii97

2016. október 7.

Nem a csoportnyomás hatására, de sajnos én is azzal a céllal kerestem meg az oldalon a terméket, hogy most jól lepontozom..na jó nem, viszont tényleg nem szeretem, hogy beszívódás után egy picit ragacsos érzetet hagy és tényleg nem hidratál úgy, ahogy azt elvártam, ezért be kellett szereznem egy másik hidratálót is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

eszti87

2016. február 22.

3 lépéses programban használtam, őt is és a gélt is használtam. Sajnos azt kell mondjam, nekem sem jött be :(
Az 1. és 2. lépés nagyon sokat segített a bőrömön, érezhetően simább, feszesebb, egyenletesebb volt. Viszont ez a 3. lépés olyannyira nem jött be, hogy előbb kipróbáltam a gélt lotionra cserélni, mondván, hátha ezen múlik, majd odáig jutottam, hogy 3 lépéses ide vagy oda, én igenis másik hidratálót fogok használni... Úgyhogy szépen lecseréltem. A bajom az vele, hogy gyakorlatilag semmit nem csinál... én nem pattogzottam ki tőle, de egy Clinique hidratálótól sokkal-sokkal-sokkal többet vártam! Az a benyomásom, hogy a 3 lépéses részeként egy olyannyira alapszintű hidratáló került a programba, mintha csak úgy, mutatóba' tették volna be... Nem is értem...

Hogy konkretizáljam is: állag ok, beszívódás ok, de a krém egyedül annyit csinált a bőrömmel, hogy nem lett még szárazabb. Nah hát egy Clinique ne ennyit nyújtson! :(
Mindegy, ez az élmény nem vette el a kedvem a márkától :) a mostani hidratálóm is pont Clinique (Moisture Surge), azzal kifejezetten elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

lujzi

2014. május 19.

ez a "csinos külső, erősen felejthető belső méregdrágán" tipikus esete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

ez a "csinos külső, erősen felejthető belső méregdrágán" tipikus esete.

despoina

2014. május 19.

Ez a krém amit nem szeretnék használni, egyszer kiprobáltam és csúnyán belobbant az arcom tőle. Pattanások jelentek meg mindenhol..Nem tudom de én gázolaj származékkal nem szeretem kenegetni magam, az inkább az autóba való. Nálam 1*se, de olyan nincs...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Bébibogyó

2014. március 21.

Hirtelen felindulásból, csak mert már annyira szeretném ha csodaszép arcom lenne, elvégre 22 éves vagyok, megvettem a 3 lépéses csomagot. Vártam a jót és a szép, nem jött... A lemosó borzasztóan szárít, volt hogy reggel lemosás után nem tonizáltam és hidratáltam rögtön hanem pl felraktam a kis kávém és borzasztóan húzódott a bőrőm... A tonik merő alkohol, csíp , ég a fejem.... És ez a krém. Minimálisan fényesedik ki a bőröm estére a T-vonalban, vele az egész orrom, homlokom fénylett...
Ennyi pénzért (majdnem 7000 Ft volt ez a kis csomag) nem sok jót kaptam tőle :( Az ár miatt elhasználgatom...

Egyébként ha váltogatva használom , pl reggel lemosó, de más márka tonikja , este krém, akkor még elviselhető és a fent említett dolgok kicsit mérsékeltebben jelennek meg. De nyilván kombinációként vettem meg, ezért az együttes használattól várnám az eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

merchajnalka

2014. február 5.

A gél verzsönnél (http://kremmania.hu/kremek/dramatically-different-moisturizing-gel) nagyjából leírtam miért is tetszik az. Télire azonban lecseréltem erre a lotionre, mert úgy éreztem a hidegbe, mínuszokba, fagyba, hóba, esőbe kell az extra hidratálás. A gélhez hasonlóan nekem nagyon beválós a "színes" krémeim alá (BB/CC/alapozó). Szerencsésnek mondhatom magam, nincsenek túl nagy problémáim a bőrömmel - tuladjonképpen teljesen normális, ezért mindig ilyen alaphidratálóra vágytam. Nem nehezíti el a bőröm, érzem, hogy lélegik alatta; gyorsan beszívódik; könnyű rá sminkelni, még a reggeli sietségben is; nagyon kevés kell belőle, kb. egy pumpálásnyit használok el egy alkalommal; nem okoz semmiféle irritációt. Éjszakára használok egyéb problémákra vagy inkább megelőzésre (szemránckrém, öregedésgátló szérum) más krémeket, azok teszik olyankor a dolgukat.
ps.: Ha elfogy, kipróbálom a +-os verziót...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

ps.: Ha elfogy, kipróbálom a +-os verziót...

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.