Clinique

Ár:   8750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új formula, mely akár 54%-kal erősíti a bőr védőrétegét. A bőr nedvességtartalmát megkétszerezve biztosít kellemes, hidratált érzést egész napra. A bőr puhábbá, üdébbé és ragyogóbbá válik.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus szettben
Ár: 6500 , Eladó: korinszka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten
Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus 200ml
Ár: 14000 , Eladó: morsi
Állapot: Használatlan, Helyszín: Biatorbágy, Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Jane

2018. december 8.

A 3 lépcsős arctisztítási rutin 3. lépéseként használom. Mivel érzékeny és száraz a bőröm telente, jó választásnak tűnt, aztán nálam is előkerült a zsíros, fénylő pattanásos bőr. Ezt orvosolva elmentem egy Clinique üzletbe, ahol a kedves eladó felvilágosított, hogy hát persze, hiszen rosszul használom! Kiderült, hogy ezt ÁLLÍTÓLAG nem hidratálóként kell alkalmazni, hanem a 3 lépcsős rutin tonikja után PH visszaállítónak, ja és persze egészen kevés belőle, épp csak annyi, amennyi visszaadja a komfortot, utána jöhet a jól bevált hidratálókrém. Amióta így használom, tökéletes, viszont a 4 csillag a félrevezető, szakember nélkül nem értelmezhető leírásért jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

Kumiko721

2018. november 23.

Jó állagú, hamar beszívódó termék, de nekem pattanásokat okozott a homlokomon. A zselés testvérkéje azonban 10 csillagos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

exhocmomento

2018. szeptember 17.

Nem-nem, nagyon nem. Egyetlen egyszer használtam, mert többször nem merem. A szó szoros értelmében félek még tesztelgetni is. Fulladt és elképesztően olajosodott alatta az arcom.

A szaga pedig egy külön fogalom. Alapvetően örülök annak, ha valamiben nincs parfüm, mert hey, minél egészségesebb, annál jobb. De ennek olyan borzasztó büdi bukéja van, hogy még a tudat is rosszul esett pszichésen, hogy nekem ezt magamra "kell" kennem. (Úgy emlékszem valaki itt gépolaj-szagnak hívta. Na, ez egy tökéletesen élethű hasonlat.)

2 csillagot kap, mert igazából nagyon nem az én bőrtípusomra való. (Aji volt, nem én választottam.) Lehet, hogy az igazi célközönségnek ("very dry to dry combination") beválhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

sheol

2018. július 12.

Először 3 lépéses program keretében próbáltam, igazából nem rossz, de önmagában nem elég, kell mellé másik arckrém is. Így viszont nem tudom mennyire szükséges ez a krém is.
Irritációt szerencsére nem okoz, pikk-pakk beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Irritációt szerencsére nem okoz, pikk-pakk beszívódik.

VargaViktoria

2018. június 20.

En most a folyekony arclemosoja utan hasznalom, mert az picit szaritja a borom. Szeretem, konnyed es hidratalo. Semleges illatu, jo kis termek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

fruzsooo

2018. április 24.

Nagyon szeretem. Regota keresek magamnak egy jo hidratalot, es azt hiszem, megtalaltam. Szaraz es ekcemara hajlamos az arcborom nagy resze, viszont a T vonalam nagyon konnyen olajosodik. Altalaban ezert sem a szaraz borre valo, sem a kombinalt borre valo dolgok nem jok az arcom egeszere. Ez a krem viszont abszolut mukodik mindegyik regioban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Sophieka

2018. január 17.

Egyelőre semmi nem érezhető, hátha hosszabb használat során..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Egyelőre semmi nem érezhető, hátha hosszabb használat során..

Hatshepsut

2017. október 25.

Nagyon szeretem, hidratál, nem lesz tőle olajos a T-zónám. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Nagyon szeretem, hidratál, nem lesz tőle olajos a T-zónám. Szeretem!

MrsInstapista

2017. szeptember 18.

Utazó kiszerelést örököltem meg anyukámtól, akinek nem volt elég gazdag a krém.
Összetevői alapján igazából semmi extra, viselni is pont ilyen érzés volt. Nehéz elvonatkoztatni a gépolajos-műanyagos illattól. Pattanásokat, reakciót nem okozott, elhasználtam, számomra felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Utazó kiszerelést örököltem meg anyukámtól, akinek nem volt elég gazdag a krém.

RenataN

2017. május 23.

Szerintem nagyon jo, konnyu es vizes allagu. Nagyon gyorsan beszivodik. Fokent nappalra ajanlom. Ejszakara pedig a cream verziojat, ami sokkal gazdagabb es zsirosabb. En mar ujra is vasaroltam mindkettot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Térfogatnövelő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.