Clinique

Ár:   8750 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Morci, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. augusztus 27.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Új formula, mely akár 54%-kal erősíti a bőr védőrétegét. A bőr nedvességtartalmát megkétszerezve biztosít kellemes, hidratált érzést egész napra. A bőr puhábbá, üdébbé és ragyogóbbá válik.

Új 125 ml 7900 Ft Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus MEGVESZEM
Ár: 7500 Ft , Eladó: aszilvia
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Gödöllő, fizetés: Személyes átvétel elsősorban Gödöllőn, de lehetőség van Budapesten az Örs vezér téren előre egyeztetett időpontban. Előreutalás esetén postázom is szívesen. Foxpost automatába, postán átvehető csomagként vagy MPL-el házhoz.
Ár: 8000 , Eladó: Netti96
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Posta/Foxpost

Glyptotek

2022. május 7.

December óta használom a patronos változatát (zölddel) és nagyon szeretem. Illata nincs, inkább folyós állagú, hamar beszívódik. Télen szomjazott rá a bőröm, tavasszal már kevesebb is elég belőle. Az érzékeny, rosasceára hajlamos bőröm szépen megnyugtatja. Tavasszal már el is hagytam, mert soknak tűnt, de aztán újra kipróbáltam, és az Ordinary
Niacinamide-val együtt nagyon szép lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 7.

Niacinamide-val együtt nagyon szép lesz tőle a bőröm.

Redpanda

2021. április 10.

Körülbelül 25 éve használok Clinique termékeket. Akkor még nem volt túl nagy választék itthon illatmentes kozmetikumokból, és hírét sem hallottuk a tudatos bőrápolásnak, de valahogy éreztem, hogy az érzékeny, aknés bőrömnek nem tesznek jót az agyonillatosított kozmetikumok. Ezt a krémet anno rendszeresen kaptuk ajándékba vásárlás mellé, és mindig úgy voltam vele, hogy jaj, már megint ez a vacak sárga krém. Szóval nem volt nagy kedvenc, általában továbbajándékoztam. Viszont az idő múlásával a bőröm is változott, szárazabb lett, és ma már alap darab nálam, mindig van itthon. Nem nehéz, de remekül hidratál, a hatása tartós, és mivel használok magas hatóanyag tartalmú szérumokat, kifejezetten szeretem, hogy nincs benne ilyesmi, csak egy egyszerű hidratáló. Jól kombinálható szérumokkal, más termékekkel, nem kukacosodik, nem ragad. Megnyugtató, hogy ezer éve gyártják és könnyű beszerezni, akciókban szerintem az ár-érték aránya is rendben van a nagy kiszerelésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 10.

H4niko

2021. január 22.

A 3 steps részeként használom 1 hónapja. Eddig szerettem, de a napokban lett egy két pattanásom tőle, amin eléggé meglepődtem. A szagát nem szeretem, de elviselhető. Tudnék élni nélküle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

rosiecheecks

2020. május 11.

Mar tobb uveggel hasznaltam el vele, a bor hidrataltta teszi megsem zsirossa

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Mar tobb uveggel hasznaltam el vele, a bor hidrataltta teszi megsem zsirossa

MaFa

2019. november 19.

Vékony rétegben kenem,táplálja a bőröm,nem fényesedik ki,nem nehezedik el,nincs maszk érzete a bőrömnek,a pórusokat sem tömíti el és pattanásaim sem lesznek tőle. Csak ajánlani tudom a terméket. Viszont tényleg nem szabad vastag rétegbe kenni,mert akkor eléggé kifényesedik a bőr és nem szívja be teljesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

SZS30

2019. augusztus 24.

Nem sikerült megszeretni, komolyan nem tudom hogy ez mégis mire jó? Lehet hogy arra, hogy a szappan és az alkoholos tonik után megszüntesse a bőr durva húzódását? Az illata sem az igazi, és nem kap tőle levegőt a bőröm egyáltalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lexi99

2019. július 12.

5 csillag, teszi a dolgat! Hogy mit is? Nem nappali vagy esti hidratalonak kell hasznalni, hanem az exfolialo utani kremnek, ami elokesziti a bort (szivaccsa teszi) a nappali vagy esti eros hidratalo befogadasara. Kiprobaltam a napi rutint vele es nelkule is. Az eredmeny egyertelmu. Ha a “sarga kremre” teszem a szerumot vagy nappali krememet, gyorsabban beszivja a borom es sokkal hatasosabb is. Ha elfogy nagyon szivesen ujra veszem, de ha mar ilyet veszek akkor veszek hozza egy narancssarga ID-t is, hogy energizalja az arcomon a bort!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

InternationalTraveller

2019. május 14.

A clinique 3 lépcsős rutinjának részeként vettem. Borzalmas állagú és szagú termék. Számomra használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Jane

2018. december 8.

A 3 lépcsős arctisztítási rutin 3. lépéseként használom. Mivel érzékeny és száraz a bőröm telente, jó választásnak tűnt, aztán nálam is előkerült a zsíros, fénylő pattanásos bőr. Ezt orvosolva elmentem egy Clinique üzletbe, ahol a kedves eladó felvilágosított, hogy hát persze, hiszen rosszul használom! Kiderült, hogy ezt ÁLLÍTÓLAG nem hidratálóként kell alkalmazni, hanem a 3 lépcsős rutin tonikja után PH visszaállítónak, ja és persze egészen kevés belőle, épp csak annyi, amennyi visszaadja a komfortot, utána jöhet a jól bevált hidratálókrém. Amióta így használom, tökéletes, viszont a 4 csillag a félrevezető, szakember nélkül nem értelmezhető leírásért jár!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 8.

Kumiko721

2018. november 23.

Jó állagú, hamar beszívódó termék, de nekem pattanásokat okozott a homlokomon. A zselés testvérkéje azonban 10 csillagos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Térfogatnövelő segédanyag.

Színezék. Lilás piros.