Clinique

Ár:   15 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   115 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: csaktimi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2023. november 17.

Ár:   15 500 Ft
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

8 órán át tartó könnyű, olajmentes gél, mely pótolja az elvesztett nedvességet és erősíti a bőrt. Könnyedén felszívódik. Ellenálóbbá teszi a bőrt a káros küldő hatásokkal, környezeti szennyezőanyagokkal szemben.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

music01

2023. július 4.

Legjobb hidratálókrém számomra zsíros bőrűként. Télen, nyáron szuperül hidratál, tavaly augusztusba vettem, és még most is van belőle napi kétszeri használat mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 4.

pdorka13

2023. május 12.

Gyorsan zsírosodó, de vízhiányos bőröm van, ezért keresem ezeket a gél állagú krémeket. Nagyon kedveltem, nekem éppen jó volt a hidratálása, 2 pumpányit használtam reggelente. A tubus aljára érve azonban a pumpa már nem veszi fel a krémet, ezért fejjel lefelé fordítva kézzel kell kikanalazzam a terméket, ami nagyon macerás és sokszor többet veszek fel az ujjammal, mint kéne. A zöld patronnal használtam, sajnos nem tartott ki addig, ameddig maga a krém. Ár-érték arányban nem rossz, mert tényleg sok van benne, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 12.

anitazs

2022. augusztus 28.

Gyorsan zsírosodó, tág porusú bőrömre kék patronosat használok. Nem csodaszer, de el fog fogyni. Nyáron vettem, kíváncsian várom, hogy hűvösebb időben hogy teljesít, ettől függ, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 28.

Szilviams0118

2021. szeptember 7.

zöld patronnal használom, nehezített pályán, mert voltam annyira bamba, hogy megégtem a napon és már látom milyen jól teljesít, szépen nyugtatja a bőrömet és rendbe is hozza, kíváncsi leszek hosszú távon hogyan teljesít. Nem olcsó, de úgy gondolom, ha később is ennyire elégedett leszek vele, megveszem eredeti áron is.

Update: továbbra is szeretem, jól teljesít, smink alá tökéletes, nem nehezíti el az arcom DE...szerintem ez a készítmény bármilyen kombóban használod, olyan embereknek jó, akiknek majdnem semmi probléma a bőrükkel, csak picit kell segíteni pl. az én arcomra a hidratáló hatása picit kevés. Ettől függetlenül egy kiváló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

vadvirag919

2021. május 7.

Update: anyák napi akcióban megvettem a nagy kiszerelést narancssárga patronnal. Egyszerűen fantasztikus, kicsit olyan mintha C-vitaminos lenne, ragyogóbb a bőröm. Elvileg taurinos-koffeines, amit én nem bánok, mert a C-vitamin mindig kiüti a bőrömet. Nekem bejönnek ezek az ID-k, hiába van ár-érték arányban jobb, és ez a 10 ml.s szérum sem túl sok, nem tudom meddig fog kitartani a 115 ml.s krémhez. Azért csak tud valamit ez a Clinique na. Én imádom kenni ezt pl.fényvédő alá is, így kicsit visszafogja annak az irritációját. Az állag tökéletes, remélem a hatása is hosszú távú lesz.

Első körben egy kis kiszerelést fogyasztottam el az alapkrémből, és valami fantasztikus volt. Természetesen a szexi megjelenése miatt már izgatott egy ideje ez az ID dolog, de a túlérzékeny pofikámmal nem mertem bevállalni egy teljes kiszerelést.
Magában hidratálóként szerintem nyárra lesz tökéletes, amikor a levegőt sem viselem el magamon, de határozottan látom az előnyeit ebben a hidegebb szeles változékony időben is. Ugyanis az összes szérumomat (kivéve a mocsok ragadós rohadék Ceracollát..) tökéletesen zárja, mattítja, sminkelhetővé teszi egész napra. Ez határozottan kiemelkedő teljesítmény. Fincsi, puha sima babapopsi bőrt csinál, egy vékony záró réteggel, ami még komfortos is, pedig nekem tud nagyon olajos lenni pl. a homlokom. Hosszabb távon pedig végre tényleg eltűntek a vörös pöttyeim, simább a bőrfelszínem, nincs olyan érzésem, hogy szélmalomharcot vívok.
Villámgyorsan szívódik be, és válik mattá. Nem ütött ki hetek alatt sem. Javított a bőrtónusomon. Meg fogom venni nagyban ez nem kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

bongi

2020. augusztus 22.

Én a kék koncentrátummal vettem meg, nagy a kiszerelés, sokáig elég. Más termékkel felváltva használom, mert a zsíros bőr és a tág pórusok mellett a pattanásokkal is meggyűlik a bajom. Úgy néz ki, az arcápolási rutinom része marad. Nyilván 8 órát nem mattít, az erős túlzás, de mindenképp jó hatással van a bőrőmre, könnyen beszívódik és pore refining solutions kencéivel ellentétben erre sminkelni is tudok és nem tömíti el a pórusaimat. 4 és fél csillagot adnék rá, mert azért nem csodaszer, de az egyik legjobb arcápoló, amit eddig probáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Beiggi

2020. március 24.

Az oil control gélt vettem meg zöld, irritált bőrre való koncentrátummal. Gondoltam ez nagyon szuper lesz mert két legyet egy csapásra tudom kezelni a zsíros bőröm ami piros is egyben. Ez az első arcápolási termékem a márkától. Árban megérte ez a termék mert elég nagy kiszerelés viszont most a tavasz beköszöntével nem fogom tudni használni mert nincs benne fényvédő - ez mondjuk nem a termék hibája, hanem az enyém mert nem gondoltam erre. A pirosságon csak egy nagyon picit enyhít az ezért felelős koncentrátum, az oil control viszont megteszi a hatását mindenhol, kivéve a homlokon. Ott nekem 2-3 óra elteltével nagyon elkezd csillogni, még púder alól is. Csak azért használom mert sajnálnám kidobni illetve még mindig várom a csodát...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 24.

berbo

2020. február 9.

2 napja használom, de már most látom, ahogy kezdi rendbe tenni az arcomat. Kíváncsi leszek, pár hét múlva milyen hatása lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Ivett0502

2020. január 16.

Nekem az átlátszó gél van meg a kék patronnal.Szerintem nagyon jó.Kellemesen hidratál, a patron meg AHA savas, így nem kell külön hámlasztanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 16.

Antioxidánsok: Polygonum Cuspidatum Root Extract, Caffeine, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, Saccharomyces Lysate Extract, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Élesztő. A Beta-glucan nevű vegyület forrása, ami antioxidáns hatású. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/saccharomyces-lysate/

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.

Térfogatnövelő segédanyag.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Felületi hártya képző anyag.

Lásd Tripeptide-32

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Zselésítő anyag a vízalapú készítményekben, stabilizáló, sűrítőanyag a víz-olaj alapú krémekben.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.