Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: Hamuka, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

• Könnyen használható folyékony szemhéjtus
  • Zselé-szerű textúrájú, így gyorsan megszárad
  • Érzékeny szeműeknek és kontaktlencse viselőknek tökéletes

zsufri

2016. október 17.

Könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Könnyű használni.

Zanzara

2016. szeptember 17.

Nagyon szép vékony vonalat lehet húzni vele. Nem maszatolódik. Gyönyörű barna szín. Tökéletesen elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Eve90

2016. május 4.

Filces tus, amivel nagyon könnyű precíz, vékony vagy vastagabb vonalat húzni. Gyorsan megszárad és utána nem maszatolódik, tartós. Szeretem, hogy intenzív fekete színe van, ami mattra szárad. Szerintem sokáig elég, de én nem használom naponta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

Kataaaaa

2016. április 9.

Gyorsan elfogyott, de szuper tus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

Gyorsan elfogyott, de szuper tus!

monika.t

2015. június 28.

Eleinte kicsit féltem tőle mert nem ecsetes és a filces tusokkal voltak már rossz tapasztalataim. De ezzel mégis nagyon szépen lehet dolgozni, vékonyabb -vastagabb vonalat is. Szép fekete színe van, nem csöpög le a festék még akkor sem ha látom kicsit sokat vett fel. Szerintem nincs rajta, hogy vízálló mégis tartósabb mint a kifejezetten vízállónak mondott tusok. Nap végére sem maszatolódik el, ha nincs lehetőség rájavítani akkor is vállalhatóan, egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

La-Fee

2015. június 3.

Nekem évekig megvolt a fiókomban és nem száradt be. Nem használtam rendszeresen, aztán már nem mertem magamra kenni, mivel már régi volt. De tényleg remek tus. Azóta vettem olcsóbb tusokat, egyik sem volt ilyen jó, söt beszáradtak, karcolt, vagy feltapadt a szemhéjamra, elmaszatolódott..
tehát az alacsonyabb árfekvés itt nagyon nem kifizetödö.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

tehát az alacsonyabb árfekvés itt nagyon nem kifizetödö.

luluka92

2015. június 3.

Remek tus. A színe intenzív fekete, és tartós. Nem nagyon folyós, csak annyira, hogy könnyen felvihető legyen. Az applikátor jó, asszem filc! De nem tudom, mert mindig beborítja a festék :D az biztos, hogy szálak nincsenek, így nem ecset :D ezzel szebben lehet dolgozni, mint egy sima filces tussal. Az ára kicsit borsos, de minőséget szerettem volna, és meg is kaptam. Régóta megvan már, de nem szárad be. Elég béna vagyok tusvonal húzásával, de ezzel még én is szépet tudok húzni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

PVP 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.