Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: springsteen33, az összetevőket feltöltötte: Joe, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Friss színt kölcsönöz az arcnak.

Santa

2014. november 1.

Én nem használok alapozót az esetek 90%-ban, csak ezt. Van belőle egy barnás és egy rózsaszínes árnyalatom. Én nagyon szeretem, van hogy a világosabb részét szemhéjpúdernek használom. Nekem tartós, maximálisan elégedett vagyok vele.Évekig elég. Most nálunk a Müllerben nincs, remélem nem szűnt meg, én nagyon sajnálnám :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

FEV

2013. április 23.

Több árnyaltot vettem belőle. Szemet gyönyörködtető a virágos kivitelezés. A színek szépek, viszont nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

Pöti

2012. december 11.

Mai szerzeményem... Én Clinique szaküzletben vettem, volt még belőle, bár lehet, hogy valami beragadt készlet. Sajnálnám, ha már nem gyártanák, mert gyönyörű darab. Nagyon szép színe van, bár ez inkább highlighter mint pirosító...

Update: rendeltem netről egy posy árnyalatot. És a szívem szakadt meg mert darabokban érkezett meg ez a gyönyörűség. Azóta egy tégelyben csücsül..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

laker88

2012. október 1.

Imádtam ezt a pirosítót, amíg le nem ejtettem....a szívem majdnem összetört a púderrel együtt...de ezért nem vonok le pontot, mert tényleg gyönyörű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

stilusnaplo

2012. július 30.

Időnként szemhéjpúderként is használom, kellemes lazacos rózsaszínes színűm van. A világos része pedig nagyon szép fényt ad az arcnak. Remélem visszahozzák a kínálatba, mire elfogy az enyém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Cicaki

2012. június 18.

Régóta használom, pár hónapja vettem az utolsót, akkor még lehetett kapni. Gyönyörű maga a termék, és eddig a legjobb pirosítóm. Nem erős szín, de nagyon szépen csillog. Sajnos eddig mindegyik ugyanúgy végezte: elejtettem amikor félig volt, és összetört. Remélem a mostaninak nem ez lesz a sorsa, de ha igen, már meg tudom menteni egy nemrég látott DIY videó segítségével (70%-os alkohollal és egy pohár aljával kell lenyomkodni).
Update: miután megírtam ezt a véleményt, sikerült összetörni:(
Update2: megpróbáltam az alkoholos lenyomkodós módszert. Talán még működne is, de csak ha kerek lenne a pirosító. Nem találtam semmi megfelelő eszközt, de azért próbálkoztam....a sarkakat lenyomkodni nem volt könnyű. Egy napig száradt, majd egész korrekt formába jött, még kb. Három napig bírta, és újból széttört. Most valami tégelybe tervezem beletenni, sajnálnám kidobni! Azért erős felindulásból vettem egy Astor pirosítót, amíg ez újra használható lesz. Brühühü, könnyekkel küzdök:) pontlevonás járna a törésért? Gondolkodom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 18.

Update: miután megírtam ezt a véleményt, sikerült összetörni:(

Emolliensek: Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Octyldodecyl Lactate, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 12085, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 45370, CI 42090, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 7 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Ultramarines
Tartósítószerek: Chlorphenesin, Potassium Sorbate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.