Clinique

Ár:   $17   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bildiko78, Módosítva: 2016. augusztus 29.

Ár:   $17
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszan tartó formula, mely nem szárít. Órákig tartó matt, bársonyos hatás, és teljes fedés.

8 árnyalatban kapható

Ár: 1500 Ft , Eladó: Bildiko78
Állapot: Néhány alkalommal próbált, Helyszín: Budapest II., fizetés: Személyes Mammut környékén, vagy postázom
Clinique Long Last Soft Matte Lipstick + pupa matte
Ár: 3000 postával / 2 db , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt , Helyszín: Miskolc, fizetés: előreutalás után fox vagy posta
csodibogi

2018. június 13.

A Matte Crimson-t használom -mivel fantasztikus dögös, erős piros színe van, inkább alkalmakra tartogatom. Az eddigi legjobb rúzsom, nem szárít, nem kenődik, egyenletesen, szép színnel, tartósan fed. Az evés- ivást is bírja, és a szó pozitív értelmében feltűnést kelt, sokan dicsérik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

kovexti

2018. május 9.

Termékmintát kaptam, nem tudom hány gramm lehet, de egy egész nagy adag. Gyönyörű piros színe van, szerintem ez a legjobb piros rúzsom. Hideg árnyalat ezért a sárgás fogakon is nagyon szépen mutat. Tartósnak tartós, de azért vigyázok rá. Egyenletesen kopik. Nem szárít, hiába matt. Egyszerűen tökéletes számomra, biztosan meg fogom venni ha egyszer elfogy, bár ahogy írtam, tuti kibírja még egy jó darabig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

im

2018. április 22.

Mini Matte Crimson.
Bár a matt formulájú rúzsokkal már teljesen megbarátkoztam, a vörös árnyalatok viseléséhez (is) mindig több bátorságot kell gyűjtenem. (Úgy is mondhatnám, hogy magabiztosan és automatikusan egyelőre csak a my lips but better árnyalatokat tudom viselni.)

Pozitívumok:
- A formula krémes, de nem túlságosan, a szín matt, de nem túlságosan, a rúzs pigmentált, de nem túlságosan.
Mindez azt jelenti a gyakorlatban, hogy könnyen siklik az ajkakon, de nem annyira krémes, hogy szétfusson kontúrceruza nélkül. Egy húzással is teljesen fed, de szerintem két rétegben lesz igazán szép. Fölkenés után pici selyemfénye még van, pár perc múlva lesz teljesen matt, de akkor sem kopogósan.
- Illatosítatlan, ízesítetlen.
- Nem emeli ki a barázdákat.
- Nagyon szeretem ezt a színt: elegáns, kifinomult, úgy emeli ki a szemem színét, hogy nem ordít az arcomról: vörös rúzst viselek.
- Szépen kopik, egyenletesen halványul.
- Nem szárít, kellemes viselet.
- Ahhoz képest, hogy ez egy mini, nem három használatra való. (Nem tudom, pontosan hány gramm.) A csomagolás nyilvánvalóan nem ér föl a teljes méret eleganciájához, de a műanyag tok a fémrészletekkel egészen stabil, jól záródik.

Negatívum:
- A tartóssága nem kiemelkedő, ezt viselve nem lehet igazítás, újrakenés nélkül kihúzni az egész napot.

Összességében:
Mint minden matt rúzs, ez is igényli az előkészítést: valamiféle peelinget, ajakápolót, hogy igazán szépen mutasson. Hajlamos lennék azt mondani, hogy egy high-end rúzsnál maguktól értetődőeknek kell lenniük a felsorolt jó tulajdonságoknak. Ha alkalmad adódik kipróbálni akár a teljes kiszerelést, akár valamelyik minit, örömmel ajánlom. Ha nagyon őszinte akarok lenni (és miért ne lennék az), azt mondanám, a Krémmánia alapján rúzsok rúzsa kategóriájú Estée Lauder Envyktől még több wow-faktort várnék, ha egyszer kipróbálnám, még akkor is, ha jelenleg nem tudom megfogalmazni, mi lenne az a wow-faktor.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Mini Matte Crimson.

Pozitívumok:
- Illatosítatlan, ízesítetlen.
- Nem emeli ki a barázdákat.
- Szépen kopik, egyenletesen halványul.
- Nem szárít, kellemes viselet.

Negatívum:

Összességében:

hixux

2017. július 27.

Egyik kedvenc rúzsom :). Jól pigmentált, tartós, nem szárít, nem tudok belekötni semmiben. Ajánlom mindenkinek :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

kesha420

2017. június 1.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, egy gyönyörű piros árnyalat gazdája vagyok, ami minden forintot megér. Nem szárít, nem is érezni, hogy az ajkamon van, iszonyatosan tartós, ha elkezd kopni nagyon szépen teszi, eszméletlenül pigmentált, könnyű felvinni, lehetetlen belekötni. Biztos vagyok benne, hogy nem ez az utolsó darabom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

agnesbagi

2017. január 6.

A termékleírásban található felsorolás nálam majdnem teljesen igaz, valóban hosszan tart, szépen fed és csak egy icipicit szárít. De ha rúzsozás előtt pár perccel ajakbalzsammal bekenem a számat (úgy, hogy legyen ideje beszívódni), akkor már a bársonyos hatás is teljesítve :-) Nagyobb étkezés közben egy kicsit kopik, utána érdemes felfrissíteni, de egyébként tényleg hihetetlenül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

kisvirci

2016. szeptember 5.

2 féle piros árnyalatom van, imádom őket. Nagyon szépen lehet vele dolgozni, és nekem alapozó nélkül is nagyon tartós. Egész nap tudom viselni, nem kopik csúnyán és kicsit se szárítja ki az ajkaimat. Van Mac rúzsom is, de nekem a Mac nyomába sem ér ennek a kis csodának! Maximális, csillagos 5ös!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Bildiko78

2016. augusztus 16.

Reptéren találtam matte plum árnyalatot, akkor nem vettem meg amit sajnáltam, mert itthon szaküzletben nem árulják. Online rendelhető, de megkaptam ajándékba szintén reptérről, ahol drágább volt mint webáruházban. A színe nagyon tetszik, az állaga krémes, kicsit csúszkált első próbálkozásra, fogamra is rámászott. Mac alappal nem volt ilyen problémám, tartósnak is bizonyult, hamburgerezést nem élte azért túl, de látszott még a számon, és egyenletesen kopott. A számat alappal nem szárítja egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.