Clinique

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2018. május 25.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas fokú, 100%-ban ásványi összetevőkből álló, UVA és UVB sugarak ellen egyaránt védelmet nyújtó, a bőrt nem irritáló fényvédő testre. Gyorsan felszívódik és könnyen eldolgozható. Az érzékeny bőr számára különösen ajánlott. SPF 30 fényvédő faktorral.

erasm98

2021. január 10.

Ár-érték arányban nagyon jó (a legjobb amit eddig próbáltam, leszámítva a canmake mermaid skin gel-t, de annál én kételkedem, hogy az tényleg spf50 lenne), arcra és dekoltázsra vettem. Könnyen el lehet oszlatni, nem nehéz, nem okozott pattanásokat, egy picit sápaszt ugyan, de nem vészes, 1-2 óra után teljesen eltűnik, meg a legtöbb nyugati fizikai fényvédőhöz képest így is nagyon jó szerintem. Majdnem teljesen beszívódik, én a frufrumat rá merem ereszteni, nem zsírosítja, de azért ha valaki hozzányúl a bőrömhöz érzi, hogy be van kenve valamivel és ez egy PC fényvédővel nincs azért így nálam. Itthonlevős napokra tökéletes lesz, 125 ml-es a kiszerelés, szóval abszolút megérte

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 10.

zimmbo

2020. október 8.

10.08: Egész nyáron ezt használtam, minden reggel arcra, és most fogyott el. Szerintem nagyon kiadós, 6,5 hónapig volt elég. Megbízható alapdarab nálam. Jövő tavasszal újra veszem, most télire valami könnyebbet keresek.

04.22: Minden nap használom az arcomra. Paula Calm fényvédője helyett kerestem olcsóbb alternatívát. Mindkét krém szilikonos, állagra folyós, híg. Paula nano fényvédőkkel operál, így az sokkal könnyebben bedolgozható. Ezt még néhány perc után át kell simítanom, hogy teljesen eltűnjön, és nem mattul le annyira, mint a Calm. Összességében nagyon megkedveltem, semmilyen problémát nem okozott az elmúlt egy hónapban, a szememet egyáltalán nem irritálja, pedig a szemhéjamra is kenek, és árban nekem jobban elfogadható ez a megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

despoina

2017. augusztus 1.

Tavalyról megmaradt a Clinique régebbi fajta tubusos fényvédője amivel meg voltam elégedve, de lassan elfogy igy új fényvédőt akartam vásárolni. Igazából a Shiseido Sensitiv SPF50 néztem ki mivel nagyon jó tapasztalataim vannak az arc fényvédőjükkel, de a húzós az ára miatt inkább újra a Clinique-re esett a választásom. Tavalyi jól teljesített és a parfümériában most -50% kedvezmény volt két termék vásárlásakor a Clinique Sun részlegből. 25€ jutottam ehhez a termékhez és a SPF30 fluid for face arc fényvédőjükhőz. Igazából megbántam, mert csúnyán megégtem vele. Vízben leoldódik igy újra kell keni folyamatosan és nagyon világos bőrt a tengerparton alig védi. Sok a szilikon mind két termékben. Aznap a parfümériában kipróbáltam teljes arcon a Shiseido fényvédős alapozóját. Egy 2 órás autóút és négy órás napozás - fürdőzés után sem égett meg az arcom vele, pedig reggel kertem fel még az üzletben és utána nem fényvédőztem arcon és néhányszor a hatalmas hullámok is arcon csaptak. Nem reklámozom a japán céget, de jobban megvagyok vele elégedve mint az amerikaival. Lassan elhasználom őket meg jó ha van otthon fényvédő, a családban másnak is szüksége lesz rá aki nem olyan érzékeny mint én.
Tőlem 3*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Tőlem 3*

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.