Clinique

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. május 18.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed krémzselé, mely azonnal maximális nedvességet juttat a száraz, vízhiányos bőrbe. Intenzív hatásának köszönhetően a bőr 24 órán át hidratált marad. Forradalmi technológiája antioxidánsokkal tölti fel a bőrt, ezzel is megóvva a káros, külső tényezők ellen, valamint az idő előtti öregedéstől.

8000 Ft Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
Ár: 8000 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, érintetlen, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni
Ár: 12 000 Ft , Eladó: Lexi99
Állapot: Bontatlan, doboz nélküli, Helyszín: Pilisvörösvár, fizetés: Foxi az árban

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Patt94

2021. július 2.

Kissé erősebbnek találom a 3 lépés gél változatához képest, de akinek erősen vízhiányos a bőre, annak nem lesz jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

claudia.nyilas

2021. június 6.

Igazából már nem is nagyon merem használni arcra, mert okozott kiütéseket, csak nyakra meg dekoltázsra kenem, de még ott is okozott egy pattanást.....nagyon vizes, géles hatású amikor felkenem, nem igazán hidratáló érzetű.... és érezni benne ilyen göböket, szemecskéket, nekem egyáltalán nem tetszik sem az állaga, sem a hatása....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 6.

Helenbeak

2021. május 29.

Boosternek tőkéletes, azonnali lifting hatás. Szeretem nagyon de az én bőrömnek kevés. Hidrataló alá használom. Emiatt nem fogom lepontozni, csupán azért mert nekem kevés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Tavasz tündér

2021. március 19.

Az én kombinált érzékeny bőrömre a legjobban a sima moisture surge gélkrém vált be, de ezt is szerettem. Nem irritált, kellemesen frissítő krémzselé. Vannak benne gömböcskék, amiket kicsit masszírozni kell az arcon hogy beszívódjanak. Egy kis kiszerelést vettem belőle próba ként, de meglepően sokáig tartott. Kevés is elég volt belőle mert egy nagyon gazdag hidratáló. Szuperül táplál és egész nap érzem, nem csak felszíni hidratálást nyújt, sőt nekem már kicsit sok is volt nyáron. Mikor gazdagabban vittem fel kicsit ragacsos volt az arcom tőle és ki is fényesedett. Hűvösebb napokon vált be inkább. Szerintem vízhiányos, száraz bőrűeknek megváltás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

szeliger

2020. október 14.

2019.június 26.
Egy kisebb, repüléshez összeállított dobozban találtam belőle egy 15 ml-s pattintós tetejű tubust. (A doboz egyébként a Müllerben kapható és igen jól eltalált kis összeállítás.)
Kellemes meglepetés volt, teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az állaga érdekes, a gyöngyös-buborékos formula nekem tetszik. A bőrt jól feltölti, nekem tartósan és kellően hidratálja. Nem kizárt, hogy nagyobb kiszerelésben is meg fogom venni.

2020.október 14.
Meg is vettem rendes kiszerelésben, el is használtam, sőt, újra is vettem. Nagyon szeretem, kiválóan hidratál. A csomagolás pedig tökéletes. Elegáns, jól adagolható és még azt is látom, hogy meddig van, mennyi van még a flakonban. Természetesen ezt is szétszereltem amikor kifogyott. Meglepetésemre nem volt nehéz, ugyanis csavaros a teteje, egyszerűen letekerhető. Amikor már a pumpa már nem ad ki több anyagot, akkor még kb. három napra elegendő mennyiség nyerhető ki a flakonból, én ezt az ilyen célra rendszeresített kiskanalam végével tettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 14.

2019.június 26.

2020.október 14.

LiiL

2020. október 5.

Az eladóhölgy tanácsára estére használtam el. Gyorsan beszívódott, de ezen kívűl nem tapasztaltam semmilyen más előnyt. Ráadásul a termék felvitele után, kicsit tapadt is a bőröm. Reggel úgyanúgy szükségem volt a hidratálóra. Nem vártam csodát, nem is kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 5.

MaFa

2020. augusztus 9.

Nagyon kedvelem ezt a terméket. A gél állaga miatt, gyorsan beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet, nem fényesedik, nem nehezíti el a bőrt és kellemes mértékben hidratálja a bőrt. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

MLotti

2020. május 13.

Én a Clinique szokásos minősége nyomán ennél kicsit többre számítottam. Valamiféle hidratáltságot ad, viszont számomra roppant zavaró, hogy ragad. Ha arcápoló szérumra teszem fel akkor is, ha önmagában akkor is, pedig ritka száraz az arcom. Egy plusz, ragacsos réteget képez a bőrön, ami esetleg egy esti felkenést követően másnapra méltóztat beszívódni, de ez sem törvényszerű. Számomra ez így nagyon kellemetlen, főleg annak tudatában, hogy egy Helia D vagy L'Oréal hidratáló, ami ennek a töredékébe kerül, nem csinál ilyet. Szerencsére csak teszter volt, elhasználgatom, de egészen biztos nem veszem meg a rendes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

rosiecheecks

2020. május 11.

tetszett a csomagolasa es hidratalt erzese meg volt de a sargat jobban szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

tetszett a csomagolasa es hidratalt erzese meg volt de a sargat jobban szeretem

_-Mia-_

2020. február 16.

Mintat hasznaltam el. Nekem semmi különbseg nem tünt fel ez es a tegelyes tarsai közt... pedig szomjas böröm van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)