Clinique

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2018. május 18.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyed krémzselé, mely azonnal maximális nedvességet juttat a száraz, vízhiányos bőrbe. Intenzív hatásának köszönhetően a bőr 24 órán át hidratált marad. Forradalmi technológiája antioxidánsokkal tölti fel a bőrt, ezzel is megóvva a káros, külső tényezők ellen, valamint az idő előtti öregedéstől.

2300 F t- Clinique Moisture Surge Hydrating Supercharged Concentrate
Ár: 2300 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 8000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+800 Ft)

MaFa

2020. augusztus 9.

Nagyon kedvelem ezt a terméket. A gél állaga miatt, gyorsan beszivódik, nem hagy ragacsos érzetet, nem fényesedik, nem nehezíti el a bőrt és kellemes mértékben hidratálja a bőrt. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

MLotti

2020. május 13.

Én a Clinique szokásos minősége nyomán ennél kicsit többre számítottam. Valamiféle hidratáltságot ad, viszont számomra roppant zavaró, hogy ragad. Ha arcápoló szérumra teszem fel akkor is, ha önmagában akkor is, pedig ritka száraz az arcom. Egy plusz, ragacsos réteget képez a bőrön, ami esetleg egy esti felkenést követően másnapra méltóztat beszívódni, de ez sem törvényszerű. Számomra ez így nagyon kellemetlen, főleg annak tudatában, hogy egy Helia D vagy L'Oréal hidratáló, ami ennek a töredékébe kerül, nem csinál ilyet. Szerencsére csak teszter volt, elhasználgatom, de egészen biztos nem veszem meg a rendes kiszerelést.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

rosiecheecks

2020. május 11.

tetszett a csomagolasa es hidratalt erzese meg volt de a sargat jobban szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

tetszett a csomagolasa es hidratalt erzese meg volt de a sargat jobban szeretem

_-Mia-_

2020. február 16.

Mintat hasznaltam el. Nekem semmi különbseg nem tünt fel ez es a tegelyes tarsai közt... pedig szomjas böröm van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

skin

2019. november 12.

A bőrömnek jó,azt hiszem,de a csomagolás pocsék. Nem lehet normálisan kinyomni a gélt az adagoló hol működik hol nem . A kis csőr nagyon rövid így csak megdöntve tudom adagolni. Hiába záródik légmentesen és nem kell belenyúlkálni idegesítő sietős reggeleken használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

Sziporka88

2019. november 4.

A kiszerelése csodálatos. Sajnos a bőröm kicsit ragad tőle, mintha egy plusz réted képződne. A bőröm száraz, vízhiányos mégsem szívja be teljesen. Az ára kicsit borsos, így nem hiszem, hogy újra veszem, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Pocok7

2019. október 11.

A páromnak vettem meg a for men verziót ebből a gélből és annyira megszerette, hogy minden nap használja (pedig előtte nagyon nehéz volt rávenni, hogy bármit az arcára kenjen). Mikor már 3ik napja is lelkesen használta én is kipróbáltam és nekem is nagyon bejött így pár nap múlva megvettem ezt magamnak. Ugyan olyan jó mint a férfi változat, nem érzek különbséget. Kellemes, géles állag, könnyen felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Mióta használom, nem száraz a bőröm, nem hámlik (ez mellett más új termékeket is használok szóval nem csak miatta van de érezhetően része van benne) Nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég lesz. Nappali hidratálónak tökéletes. A párommal mindketten újra fogjuk venni szerintem ha elfogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

szeliger

2019. június 26.

Egy kisebb, repüléshez összeállított dobozban találtam belőle egy 15 ml-s pattintós tetejű tubust. (A doboz egyébként a Müllerben kapható és igen jól eltalált kis összeállítás.)
Kellemes meglepetés volt, teljesen elégedett vagyok ezzel a termékkel. Az állaga érdekes, a gyöngyös-buborékos formula nekem tetszik. A bőrt jól feltölti, nekem tartósan és kellően hidratálja. Nem kizárt, hogy nagyobb kiszerelésben is meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

Lencseee

2019. június 24.

Nagyon tetszik az allaga nekem, a hatasa meg a boromnek ebben a 30 fokban kifejezetten udit, feltolt es legfokeppen pont eleg hidratalast ad, mikozben pillanatok alatt felszivodik. Szamomra tokeletes konnyu hidratalo valasztas ez erre a nyarra. A kis kiszereles elhasznalasat kovetoen Muller szombaton megvettem a nagy kiszerelest is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Snowflower

2019. május 3.

Szeretem, de nem feltétlenül venném újra. A használata során nem érzem, hogy bármi pluszt nyújtana. Kellemes felkenni, utána pici ragacsos érzetet hagy, de arra könnyen lehet sminkelni. Részemről ez kihagyható az arcápolási rutinomból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propanediol, Sucrose, Hydroxyethyl Urea, Acetyl Glucosamine, Trehalose, Algae Extract, Sodium Hyaluronate, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)