Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Notino-n 5 430 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2020. november 4.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Notino, 5 430 FT

"Leggazdagabb formulánk az aktivált aloe víz és a koffein segítségével hatékonyan biztosítja a bőr folyamatos hidratálását. Három egymással együttműködő lipid révén megerősíti a bőr nedvességgátját és segíti a környezeti agresszorok elleni védelem kialakítását. 72 órán át hidratálja a bőrt, miközben ragyogóvá, teltté és bársonyosan simává varázsolja azt. A tigrisfű megnyugtatja a száraz vagy kiszáradt bőrt."

• Hialuronsav: Ez a nedvességmegkötő összetevő egyedülállóan képes súlyának 1000-szeresét is megtartani, elősegítve az ideális hidratáltsági szint kialakítását.
  • Activated aloe water: A víz és aloe levélkivonat ötvözése elősegíti a bőr intenzív hidratálását.
  • Cica: A tigrisfű néven is ismert Cica egy évszázadok óta alkalmazott alapanyag, melyet gyógyító tulajdonságai miatt a hagyományos kínai orvoslásban is elterjedt. Segít megnyugtatni a száraz, finom bőrt.
  • Auto-Replenishing Lipid-Filler ™ technológia: Aktivált aloe víz és a koffein révén segít támogatni a bőr belső vízforrását, így a bőr folyamatosan hidratálja magát. Háromféle lipid révén idővel regenerálja a bőrt, és a bőr védőrétegének erősítése és a nedvesség-szint szabályozása által segíti a nedvesség megőrzését a bőrben.

Ár: 5 430 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Ár: 5000 ft szállítással , Eladó: evabittova74
Állapot: Bontott, egyszer kipróbált 50 ml, Helyszín: Szolnok, fizetés: Posta vagy automaták előre fizetés után
új Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator
Ár: 6.000 Ft , Eladó: e.m.e.s.e
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, az M2 és a 4/6 vonalán lehetséges, vagy postázom (Foxpost, Magyar Posta).

dorqaap

2022. május 8.

Az én bőrömre találták ki, vízhiányos és kombinált bőröm van, néha extrémen száraz. Ebben minden aktív hatóanyag jót tesz az én bőrömnek. Kellemesen és hosszantartóan hidratál.
Update: egy tégely nekem kb egy hónap alatt elfogyott. Amikor elkezdett melegedni az idő, elég fényes lett a bőröm tőle napközben, így szerintem én inkább a téli hónapokban használnám legközelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 8.

lillus09

2022. április 2.

Nagyon hamar elfogyott, télen használtam, csak úgy itta a bőröm. A black friday alatt vettem meg, kedvezménnyel. Sokkal jobban táplált mint a sima verzió. A korábbi változatot nem ismerem de ezzel elégedett voltam. Aknés, miteszeres bőröm van és nem bántotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Papankani

2022. március 30.

Szeretem ezt a terméket, régóta használom már, kellemes hidratáló. Pillanat alatt beszívódik a bőrömbe, nem sok, nem kevés.
Az árát sem tartom magasnak. Nem kenem magamra korlátlan mennyiségben, így évente nagyjából 1 db 50ml-es tégellyel használok el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 30.

madri

2022. március 17.

Örök kedvenc hidratálóm, nagyon szeretem, nagyon gyorsan beszívódik, nagyon puha, kellemes érzés, smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 17.

zsofi207

2021. december 7.

Jöttem felpontozni. A gélkrémjét használom felváltva a Neutrogena hydro boostal plusz hialuront cseppentek bele, de télen nekem ez kevés. Nagyon vízhiányos a bőröm, pedig odafigyelek, hogy minden nap elegendő vizet igyak. Problémás napokon fel tud lobbanni a bőröm, ezért törekszem a minden mentes összetevőkre. Nemrég találtam rá, teljesen véletlen, nagyon akciósan. Valóban testesebb, zsíros érzetű nehéz krém. Éjszakára használom, pici kell belőle, így nekem maradéktalanul beszívódik és kiválóan hidratál. A szemem körül egyenesen imádja! Nem okozott irritációt és nem is komedogén! Édesanyán is kipróbáltam, érett bőrön is jól működik. Szerintem megfelelő bőrön használva igenis jó krém, de valóban nem könnyű megtalálni kinek mi a hatásos. Illetve az arcbőr ápolásához véleményem szerint türelem is szükséges, jó dolgokhoz idő kell..:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 7.

floracska6

2021. október 30.

Sajnos nekem nem vált be, nagyon nehezen szívódik be (ha beszívódik egyáltalán), olyan mintha olajjal kentem volna be az arcomat így a rásminkelés problémás. Ha pedig csak éjszakára használom a frufrum lesz tőle zsíros. Sehogyan sem jó sajnos, pedig szuper, hogy illatmentes!
Szerintem egy-két patit is neki köszönhetek pedig vízhiányos kombinált bőröm van, nem is mondhatni zsírosnak.
Örülök, hogy csak a 30 ml-s kiszerelést vettem meg belőle, valahogyan elhasználom. Remélem a 100h változat nekem való lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 30.

Nomacs

2021. október 27.

Ugy tűnik, hogy most akkor jövök én lehúzni. Véletlenül vettem meg, online rendelésnél, a géles allagut akartam, és mivel kb ugyanaz a nevük az intense szó kivelevel, ezért ezt rendeltem. Normal bőröm van, néha száraz foltokkal, gondoltam azért kiprobalom. Nekem szinte soha nincs pattanásom, de ez elővarázsolta 2021 első pattanását, rögtön 2 testvérével együtt. :( az állaga megfelelő, nem túl illatosított, könnyen beszivodik, így 2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 27.

Lizzie888

2021. május 21.

Száraz bőrre használom, szokott is használni, de néha ragacsosnak érzem utána a bőröm, pedig nem használok sokat belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 21.

Vicuska918

2021. február 11.

A termékcsalád gél-krémjével együtt használom. A gél-krémet reggel, ezt pedig esténként. Hagy maga után egy vékony réteget, de engem ez nem zavar, mert éjszakai krémként használom. Nagyon jól hidratál és nem okozott pattanást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 11.

d.anett89

2020. december 20.

Nagyon jó,szeretem.
Hidratálja az arcom,hamar beszivódik. Illata,semleges. Picit fényes tőle az arcon,de annyira nem zavar

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Nagyon jó,szeretem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Hydroxyacetophenone, BHT
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Water
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sorbitol, Trehalose, Butylene Glycol, Sucrose, PEG-8, Hydroxyethyl Urea
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Sorbitol h 1 1

Cholesterol eo I eu 0 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületi hártya képző anyag.