Clinique

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eheiszki, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 8.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Megjelenés éve: 2021

Fejjegyek: rózsaszín bors, bergamott, zöld alma

Szívjegyek: gesztenye, fenyőbalzsam, spanyol paprika

Alapjegyek: guajakfa, perui balzsam, ambroxán, szantálfa

eheiszki

2021. május 1.

Még tesztelem és jövök updatelni, de nem vagyok elragadtatva egyelőre. Picit hasonlít a By the fireplace-re de ez talán... paprikás? Jó van benne paprika, de akkor is.
Mindenesetre értetlenül állok a névválasztás előtt. Cookies and Kisses? Semmi esetre sem.

Update 1: Na nem olyan vészi a helyzet. Kifújás után tényleg kicsit paprikás (nem darált paprikás 😃) szerű de ez hamar elmúlik. De ez a rózsabors+spanyol paprika kombó.. még nem tudom eldönteni tetszik-e.
Összességében elég jónak mondanám, tartós de borzalmas a szillázsa. A 15 ml kiszerelés így elég lesz kb 1 v 2 hétre 😃 Valóban eléggé by the fireplace-es de nem olyan füstös, ebben nincs boróka. De aki azt nem szerette valszeg ezt se fogja. Kicsit olyan mint egy frissebb kiadása a by the fireplace-nek. Az illatjegyek többségét lehet érezni de szép elegyet alkotnak (azt hiszem zöld almát nem érzem benne mondjuk nem szeretem szóval nekem ok.) Vaníliásan édes, fűszeres, balzsamos, picit füstös gesztenyés.
Lehet itthon nem lesz kapható, én az USA-ból rendeltem. Valahogy másra számítottam a neve alapján sütisre bár nem tudom miért, miután láttam az illat összetevőket ez eléggé késélen táncolt. No mindegy. Van ilyen is. Ha elengedem a nevét és a szillázsát akkor 4 *

Update 2: Nagyon szeretem!! Hordható a 20+fokban is, kellemes viselet. 30 fokban még nem tudom. A paprika és az alma (amit hidegben nem éreztem) ad egy friss fűszeres jelleget amitől nem nehéz az illat de pikáns marad. A szillázsa miatt marad a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Isoeugenol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.