Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. október 9.

Ár:   1990 Ft és 5990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 125 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Élénkítő, enzim alapú zselés tisztító, mely felfrissíti, egy lépésben megtisztítja és exfoliála a bőrt, valamint kisimítja az alapozáshoz. A 2 az 1-ben formula eltávolítja a szennyeződéseket, az elhalt hámsejteket, a felesleges faggyút, sima sugárzó bőrt eredményezve.

Kielemeztük a hónap krémjét: Clinique Pep-Start 2in1 Exfoliating Cleanser

nyuszita

2019. július 18.

Én is nagyon szerettem. Egy kis kiszerelést használtam el belőle. Csak azért nem vettem újra, mert drágának tartom. Illatmentes, sűrűbb állagú, apró, de hatékony radírozó szemcsék vannak benne. Nem szárít, nem zsírosít, irritációt nem okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

lianex

2019. július 2.

Napi használatra nekem nem jó, mert eléggé szárítja a bőrömet. Ennek ellenére tartok belőle egy tubussal, mert ha valamiért intenzívebb tisztításra van szükségem (mondjuk egy egész napos kerti munka vagy kirándulás után), megkapom tőle a tiszta bőr érzését. Még úgy is megéri, hogy utána hidratálnom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

bongi

2019. június 29.

nagyon szeretem, hetente egyszer használom, mert nem érzem gyakrabban szükségét. alaposan tisztít, arcra, nyakra és dekoltázsra is szoktam használni. mivel nem kell sok belőle, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

relaj

2018. november 12.

Nagyon szeretem, mert erősek a szemcséi és ezért rendesen leradírozza a bőrömet. Hetente kétszer használom, utána mindig jobb érzés hidratálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

karaibrahimgil

2018. október 21.

Kis kiszerelésben van meg, de ritkán használom. Ugyan elsőre kellemes a géles állaga, hiába kombinált a bőrtípusom, nekem a pici szemcséi túl durvák. Ha alaposabb tisztításra vágyom, időnként bevetem, de valahogy nem érzem azt, hogy szükségem lenne rá.
A sokkal egyszerűbb, nagyobb szemcséjű, régi típusú Avon Clearskin pórustisztító radírját azonban szívesen veszem elő 1-2 hetente: a használat során nem fáj, utána pedig nem feszül az arcom, csak érezhetően felfrissül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

lilaszilva

2018. június 16.

Sok Clinique terméket próbáltam már és használok is, de ez a zselés tisztító valahogy nem lesz a kedvencem. Nem mondom, teszi a dolgát, de nekem kicsit büdös. Nem értem, mi lehet benne. Fürdés közben szoktam használni, amúgy nem zsírosít, tisztít is, bár nagyon gyengék, aprók a szemcséi. Hatását igazán nem éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Először a Pep-start hidratálóhoz kaptam ajándékba egy 30 ml-es kiszerelést, és rögtön szerelem lett!
A kicsi kiszerelés ellenére közel 2 hónapig kitartott reggeli és esti használat mellett, így hiába drágállottam, mivel sokáig kitart beruháztam a teljes kiszerelésre is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

anemon

2018. április 14.

Nem szeretek drága kencéket venni, de ez egy olyan arclemosó, ami 100%-ban megéri az árát. Az van ráírva, h reggel és este használja az ember, de én csak 1-2 naponta szoktam és így is ódákat tudnék zengeni róla. Pattanásos, zsíros, az orromon viszont száraz a bőröm, de ez a kis csoda teljesen kiegyenlíti a bőrképem, egyáltalán nem szárít, a pattanásaimon viszont rengeteget segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Beebeee

2018. március 8.

Nagyon vacilláltam rajta, hogy megvegyem e, mert azért drága egy bőrradír. De nagyon megérte. Ilyen szuper hasonló jellegű tisztítóval még nem találkoztam. Tökéletesen leszed minden csúfságot ami elbarmolhatja az alapozást. Nagyszerű, jó az állaga, kevés kell belőle így sokáig elég lesz, kb 3 napig tart nálam a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

zsalexa

2018. február 10.

Nagyon nagy kedvenc lett, felszívja a felesleges olajat, de nem szárít. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Nagyon nagy kedvenc lett, felszívja a felesleges olajat, de nem szárít. 5*

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Kókuszdióból származó foszfolipid, mely a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habzást elősegítő és antisztatizáló hatással bír. A gyártó szerint nem csak kiméletesen tisztít, de széles spektrumú antimikrobális hatással is bír. Az összetevővel elsősorban gyengéd lemosókban, babasamponokban- és törlőkendőkben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.

Színező anyag. (Piros)