Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   10 800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regi84, Módosítva: 2017. november 21.

Ár:   10 800 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Frissítő, bőrmegújító hatású, zselés tisztító maszk, mely mélyen tisztítja a bőrt és tökéletesen előkészíti a sminkeléshez. Az egyedülálló formula pár perc alatt rózsaszín zseléből apró, fehér, tisztító buborékokból álló réteggé változik. Az energizáló buborékok és az exfoliáló hatóanyagok megemelik és eltávolítják a bőrről a felszíni olajat és a szennyeződést, és puhábbá, simábbá és könnyebben sminkelhetővé teszik a bőrt.

szabs

2018. május 1.

Ajándékba kaptam egy szetthez, szépen tisztítja az arcom és puha, friss lesz az arcom utána. Engem kicsit zavar a habzása, ahogy előttem írták "csikis". Kissé drágának találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

zsalexa

2018. március 24.

Imádom! Kellemes érzés a bőrnek, utána puha és felfrissült az arcom. Nem egy világmegváltó termék, de a buborékos érzet miatt muszáj megadnom rá az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Regi84

2017. október 23.

Nagyon szerettem volna egy habzó maszkot, úgyhogy amikor megláttam, hogy kijött a Cliniquenél egy azonnal megvettem. Egy kis rózsaszín zselé, ami akkor habzik inkább ha vékonyan kened fel, elég furi csikis érzésed lesz tőle. Utána lemosáskor vízzel kicsit eldörzsölöm és tényleg puha lesz az arcom. Igazából nem tudom jó-e valamire, de heti egyszer jó vele játszani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tetrapeptide-1

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.