Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Tenshi_ligth, az összetevőket feltöltötte: ENCI2, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A bőrön azonnal természetes hatású és tartós matt réteget képezve csökkenti a pórusok méretét. Megakadályozza a bőr kifényesedését. Izzadtság- és páraálló. Viselje magában, smink alatt vagy felett. Láthatatlan fedést nyújt.

Sultana

2016. március 29.

Hát most sokkot kaptam! Nem gyártják??!! Egy kis kiszerelésű változatom van régről, icipici tartalommal még, éppen terveztem volna beszerezni! Hát most eret vágok, mert csodaszer volt! Követeljük vissza!!!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 29.

Makk Zsuzsó

2014. április 29.

Még a tavalyi nagy Müller-kiárusításon vettem, kettőt is, darabját 1000 Ft-ért. Olyan hatást lehet vele elérni, mint a photoshop. Természetesen semmiféle pórusösszehúzó hatása nincs, a neve is ez: minimizer, tehát a szilikon kitölti a pórusokat, egyenetlenségeket. Bársonyos, matt bőrképet ad, nagyon élvezem. Sajnos nem mindenkinek barátja a szilikon, nekem egyelőre még igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

justicia

2013. szeptember 14.

A tág pórusokat szépen elfedi, a zsíros bőrt órákon át mattá varázsolja.
Tökéletes...
..lenne, leszámítva 2 dolgot:
Az egyik az ára, a másik, hogy csak 3 színben kapható és azok között is túl nagy a színkülönbség.
Évek óta használom, nem tudom már nélkülözni.
Nélküle nem érzem magam jól a bőrömben.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

A tág pórusokat szépen elfedi, a zsíros bőrt órákon át mattá varázsolja.
Tökéletes...
..lenne, leszámítva 2 dolgot:
Évek óta használom, nem tudom már nélkülözni.
Nélküle nem érzem magam jól a bőrömben.:)

veriocs

2013. április 1.

Nagyon szomorú vagyok!!! Minden, de mindennel így járok, ami beválik nekem, már nem is csodálkozom, hogy kivonják! Mondjuk nem értem, hogy miért hiszen egy sikeres termékről van szó?! Most olvastam, hogy a Sisleynek is van instant perfect-je nem tudom az van-e ilyen jó, de mindenesetre dupla ennyibe kerül. Az ami marad e-helyett az milyen?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 1.

Bebebuell

2013. március 4.

A pore refining-hez képest nekem nem vált be olyan jól,de nyáron szeretem. Azt hiszem talán ki is vonják és csak a refining marad. A kettő között Nekem is az a látványosabb. Még a Lauder Idealisnál is jobban funkcionált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

lokodilaura

2013. január 8.

tényleg jó pórusösszehúzó, sőt, a legjobb! nekem sajnos az orrom átfényesedik alatta, ezért csak 4 csillag...de egy kevésbé zsíros bőrre hibátlan! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

2013. január 8.

Tág pórusú bőrre ez a létező legjobb készítmény, már évek óta használom, ha elfogy, azonnal újra megveszem. A világosabb árnyalatot használom, az olyan tökéletes az arcomra, hogy alapozót sem használok. Csak a T vonalra kenem fel és nagyon vékonyan, több részletben, különben nem olyan szép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 8.

rreka

2012. december 14.

köszi az infot!!!tegnap el is mentem és vettem egyet..még mielőtt elfogy!nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 14.

caarmaa

2012. november 7.

Már nagyon idegesítenek a lyukak az arcomon, így gondoltam, ha szerzek magamnak stresszmentes napokat ezzel a termékkel, akkor már megérte az árát. Utolsó db-ot hoztam el, akciós most a Müllerben.
Kicsit zavarba jöttem a Clinique pórusokra kifejlesztett bőséges termékcsaládja láttán, hogy most akkor melyik is kéne, és az itteni vélemények hatására még jó, hogy ezt vettem meg.
Szóval letta véleményével értek egyet, így első használat után: teljesen valóban nem tünteti el a lyukakat, de olyan jelentősen csökkentette őket, hogy gyakorlatilag már így majdnem-pucér arccal is ki mernék menni az utcára. Csak az almácskákra teszek egy keveset, így talán a tubus mérete sem tűnik olyan idegesítően kicsinek.
és egy kis használati tapasztalat: szerintem alapozó / bb krém felvitele után lesz hatékonyabb és szebb az eredmény!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

letta

2012. október 31.

Az egyetlen termék a Pore Minimizer családból amit bármikor, gondolkodás nélkül újravennék! Nem tünteti el a pórusokat, azonban jelentősen csökkenti a méretüket, sokkal szebben mutat az alapozó, nálam alapdarab lett!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.