Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: rekanagy06, az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. január 19.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A sokoldalú, olajmentes zselé egész nap szabályozza az olajtermelést és a bőr kifényesedését. Mattítja a T-zónát és minimálisra csökkenti a pórusok méretét. Bársonyosan puha, természetes réteget von a bőrre, smink alatt és felett is használható.

Lysadora

2013. március 25.

Nagyon jól mattitotta az én iszonyatosan zsíros bőrömet. Először megijedtem, hogy egy ilyen kicsi tubus ennyibe kerül, de tényleg nem kell belőle sok, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.

lokodilaura

2013. március 13.

1000FT-ért (!!!) vettem még úgy egy hónapja a híres-neves müller outletben, amikor megláttam a pénztárnál az árát, visszarohantam még egyért :D én nagyon meg vagyok vele elégedve a termékkel, főleg a póruseltűntető-hatásával. a bőröm nagyon zsíros, főleg az orrom-állam környékén, ezzel ő sembírkózik meg hosszú távon, de észrevehetően kevésbé lesz zsíros napközben a bőröm, ha ezt használom. én csak ezt kenem a héliás bb alá, és nagyon szép, természetesen matt lesz így a bőröm, és a krémet is könnyebb elkenni, ha ez van alatta. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

letta

2012. október 31.

Szerintem egy nagy nulla ez a krém! Sokkal-sokkal többet vártam tőle ennyi pénzért.
Egy normálisabb púder is jobban gátolja a kifényesedést, ráadásul a pórusaimon se változtatott semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

Tenshi_ligth

2012. július 11.

Először kicsit bosszankodtam az ára miatt, de mivel nem kell sok belőle, így maximálisan megéri az árát. Eléggé zsíros a bőröm, de ez tényleg gátolja a kifényesedést, az alapjáraton nagyon tág pórusaimat pedig normál méretűre csökkenti.
Ami a legjobb, hogy nem lettem tőle pattanásos/kiütéses, ami nagy szó :D

Kieg: Normál/száraz bőrűek inkább a "Pore Minimizer Instant Perfector"-t válasszák, mert ez szárít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Ami a legjobb, hogy nem lettem tőle pattanásos/kiütéses, ami nagy szó :D

havasfebruar

2012. május 16.

Az egyik legszuperebb találmánya a Clinique-nek! Sajnos nekem az orrom tele van tág pórusokkal, rendszeres tisztítás, maszkok, bőrradírok, BB éjszakai krém, stb, semmi nem segít rajta. :(
Ez a Pore Minimizer sem feltétlen csökkenti a pórusaimat, ellenben legalább teljesen elfedi. Sajnos még egy sötétebb alapozó sem segít a bőrömön, viszont ez tökéletesen lefed. Naponta egy-két alkalommal kenem fel, én egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 16.

Morci

2012. március 9.

Sajnos én is pórul jártam vele. Próbáltam hidratáló krém fölé, majd alá is kenni, de egyik esetben sem hozta, amit ígért. A bőröm talán még gyorsabban kifényesedett, mint a használata nélkül. Ráadásul igencsak drága darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

szilvi

2012. február 29.

Én kb 1 éve használtam ezt a terméket, de várakozásomon alul teljesített. Valóban mattítja a bőrt, de az enyémet egyenesen szárította, s az állaga sem igazán tetszett. Ahogy azt előttem véleményező írta, foltos és leradírozható a bőrről. Nagy csalódottsággal mellőzni kezdtem, de szerencsére a férjem felfedezte magának, s neki nagyon bevált a nyári hónapok alatt. Végülis nagyon örültem mert csak hajítottam ki egy csomó pénzt hiába..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 29.

annapanni

2012. február 5.

Régebben sokat elhasználtam belőle, sokat segített a kifényesedésen, de kell alá valami jó hidratáló is. Önmagában foltos és leradírozható ujjal a bőrről. Mivel a clinique-nek nincs matt hidratálója, amiket ajánlgattak azokkal meg befürödtem, ezért egy ideje kerülöm a termékeiket. De ez a Pore Minimizer család nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 5.

rekanagy06

2012. január 26.

Több mint egy hónapja használom a krémet és bár próba-szerencse alapon vettem meg (nem túl meggyőző véleményeket olvastam róla korábban) az én várakozásaimat felülmúlta. A reggeli arcápolás után szoktam használni és azt tapasztalom, hogy nem csak a használatot követő órákban csökkenti a pórusaim méretét és gátolja a kifényesedést, de mostanra általánosságban is csökkentette a pórusaim méretét. Ezért merem ajánlani még a borsos ára ellenére is, mivel nekem tényleg hat és nem is kell belőle sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 26.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel), Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Sucrose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.