Clinique

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A pórusok azonnal 50%-kal kisebbnek látszanak. Természetes, matt finis akár 8 órán keresztül. Kapható két bőrszínű árnyalatban és egy "színtelen" kivitelben.

Clinique Pore Refining Solutions Instant Perfector (invisible színű)
Ár: 8000 Ft foxposttal , Eladó: noavedon
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, XIII. ker, fizetés: Személyes átvétel vagy utalás után posta
MaFa

2019. november 19.

Összehúzza a nagyon tág pórusaimat,nagyon szembetűnő nálam a hatása,selymes lesz tőle a bőröm és az alapozó sem fényesedik ki tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

lillus09

2019. augusztus 4.

Nekem ez az első primerem, és a Shisedio szemráckrémem után a második magasabb árkategóriájú arcápolási termékem. A Moisture Surge hidratáló krémet nagyon szerettem azt ajándékba kaptam és emiatt valami különlegesebbet akartam venni a márkától, nem krémet se nem arclemosót. Így az itteni nézelődés után találtam meg ezt és mivel jó vélemények voltak róla gondoltam kipróbálom. Csak a vásárlás után fedeztem fel, hogy a PORE REFINING SOLUTIONS egy egész termékcsalád, amihez tartozik krém és szérum is. Vagyis az amerikai oldalon láttam a szérumot aminek sokkal magasabb volt az ára így maradtam ennél. 20% kedvezménnyel vettem meg így kicsit olcsóbb volt, amikor bementem a boltba akkor megmutattam a képét és kérdeztem, hogy mi van a másikkal és azt mondta az eladó, hogy az szérum de tudtam hogy drágább így mondtam, hogy ezt kérem és elkezdte magyarázni, hogy ez egy báziskrém ami csak egy kencefice, nem úgy mint a szérum. Hát mondtam nem baj egyelőre ez jó lesz, mutatta a 3 féle színt vagyis az egyik áttetsző és matt a végeredmény a másik áttetsző kis ragyogást ad, de nekem a matt megfelelt.

Nekem inkább miteszereim vannak és az orromon tág pórusok fekete miteszerekkel, hát ezeken nem változtatott, de ezt nem is vártam viszont kiválóan mattít, kizárólag a T-zónára kenem fel reggeli sminkelés előtt, használtam már olcsóbb mattító krémeket de egyik sem használt, ez viszont tényleg megszűnteti a csillogást. Én 6800-at fizettem 15 ml kiszerelésért, ami azért tényleg nem olcsó. Kiváncsi vagyok meddig lesz elég, mert nagyon picit nyomok a homlok, áll és orr területére. Csak mattításért én sokkalom ezt az árat de mivel olcsóbb primert még nem próbáltam ami ugyanezt ígéri nincs összhasonlítási alapom. Mivel csak felét teljesíti amit ígér, a pórusaim ugyanolyanok és az ára is magas, így marad 3 csillag. De mindenképpen meg fogom venni az arckrémet és a szérumot is, lehet azok hatásosabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

aidanne

2019. május 16.

Szamomra a vilagon a legjobb. Sajnos tag porusu, zsirosodasra hajlamos borom van, fokepp a homlokom szokott kifenyesedni. Ha ezt hasznalom( en a szinezett verziojat vettem) a boromon szinte lathatatlanok a porusok es sok sok orara mattit. Gyonyoru borkep, es finom porusok.
Nyaron szeretem a legjobban, mert alapozni is csak a porusaim csokkentesenek remenyeben maszkokom a fejem, de ez, megoldja minden problemamat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

edina1212

2018. június 29.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, tényleg puha érzetet kelt, de ezen kívül semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, tényleg puha érzetet kelt, de ezen kívül semmi

LadySayuri

2018. január 13.

Szerelem!
Az árért kárpótol az eredmény!
Valóban szemmel látható pórusösszehúzó, bőrtökéletesítő krémecske, évek óta használom (még az elődjével kezdtem) . Egész nap kitart, smink alá kenve egységes bőrképet alkot és csak nap végén kezd picit kifényesedni a T vonal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Szerelem!
Az árért kárpótol az eredmény!

Lunalaluna

2017. december 23.

Clinique Pore Refining Stay Matt Hydrator-ral együtt használtam. Tökéletesen működött és egész nap tartott. Biztos van akit zavar, hogy picit maszkszerű érzést kelt a felvitel, de kárpótolt az eredmény és az, hogy megakadályozta, hogy a pórusaimat az alapozó és a szennyeződések, illetve a termelődő faggyú irritálják. Nekem a színtelen változatom van, amely miatt az alapozó ellenére kicsit sápadtnak tűnök. Elég sűrű az állaga, úgyhogy sokáig kitart egy tubus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 23.

hdoloresz95

2017. június 18.

Nagyon szeretem, mattit, és nagyon jo puha és bársonyos lesz tőle a bőröm. Eddig csak buli sminkeknél használtam, de lehet hogy most ráállok a rendszeresen használatra így nyáron. Az a baj, kicsit drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

ufobaby

2017. március 4.

Szeretem, ahogy bársonyossá válik tőle a bőröm és az amúgy is fénylő arcom mattitja. Úgy vélem, hogy folyamatos használata teljesen jól reagált a bőrömre - kevesebb patik, viszonylag tiszta pórusok a nap végére - viszont újra pótolni vészesen sokba lenne :(
Úgy gondolom, hogy ugyanilyen árban dupla annyi mennyiség jobb lenne ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Úgy gondolom, hogy ugyanilyen árban dupla annyi mennyiség jobb lenne ;)

bongi

2017. január 26.

mattít, de a hatása kb 2-3 órát tart nálam. valamelyest javít a tág pórusokon, de nem tud többet, mint egy jobbacska alapozó. felét használtam el, szerintem a hatásához képest drága. nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

noraszabad

2016. november 23.

Nekem nagyon bevált ez a termék. T-vonalra használom, csökkenti a pórusok láthatóságát és késlelteti az átfényesedést. Bár nem magában szoktam használni, hanem a Clinique stay matte hydratorral. Plusz az arcmosáshoz a Clinique facial soap oily skin formulát. Nekem nagyon bevált ez a hármas kombináció, amióta ezeket használom, sokkal kevésbé zsírosodik a T-vonalam. Drágák, de szerintem megérik az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.