KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2013. november 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Széles spektrumú fényvédővel és antioxidánsokkal rendelkező olajmentes alapozó, amely azonnal elfedi a pirosságot. Nyugtató összetevői minimalizálják a kipirosodást. A probiotikus technológia pedig erősíti a bőr védelmi funkcióit.

budacsikevi

2017. július 1.

Egyenlőre nem vagyok elájulva tőle. Ugyan szakboltban eladó segített a szín kiválasztásnál valahogy nem az enyém ez. Reménykedem, hogy télen jobb lesz, mert az ára borsos volt. A bőrömet szépen kíméli, és nem érzem, hogy van, ez jó.
Update: Változtattam az értékelésen 5-re. Mégpedig azért, mert az extra érzékeny, rosaceás bőrömre ennél jobbat nem találtam. egyetlen hátránya az ára. A szín télen tökéletes volt :)

budacsikevi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

veravera

2016. március 14.

Szerintem szuper alapozó, a mostanában erősen kitörő rozáceámat elfedi és kicsit nyugtatja is. A zöldes színű alappal használom (azt óvatosan felütögetve a piros orcákra, aztán ez) és tökéletesen működnek együtt. Nagyon jó, hogy illatmentes, a korábbi alapozóimat pár óra után már "éreztem" az arcomon, de ez irritáció nélkül viselhető. Kíváncsi vagyok, erősebb fényvédővel hogy fog együttműködni, mert a hidratáló+fényvédő+zöld alap+ez már nagyon soknak tűnik egyszerre -- de ki fogom próbálni a Clinique 45ös fényvédőjével is.

veravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

dobolank

2015. április 26.

Update
Sokat nyavalyogtam ezen az alapozón egész télen - viszont azt kell mondjam, hogy így április végén már elég jó lett. Kevésbé száraz és világosabb a bőröm, talán ezért. Szóval az egészből annyi a tanulság, hogy a 2-es is túl világos egy átlagosan világos bőrre, és nem működik együtt az öregedő bőrrel ha az szárazas, és fixálási erőfeszítéseket igényel. Tehát nem olyan rossz ez, de összességében mégse venném újra.

Akkor én leszek a csúnya ünneprontó:nem vagyok elragadtatva tőle, amolyan kis semmi különös. Először is, elég szerény a színskála alapozóhoz képest (5-6 szín kb), miközben beül eléggé a pórusokba, vagyis bronzosítani, púderrel sötétíteni nem lehet szépen, úgyhogy kell hozzá szilikonos primer. A fedése elég szép, előnye, hogy a piros részeket anélkül is takarja, hogy vakolathatása lenne.
Ami a legrosszabb, iszonyat csúnyán megkopik a nap végére - nem tudom, pontosan mennyi idő alatt, nem szoktam a sminkem nap közben ellenőrizgetni, épp ezért vesz többek között az ember drágább alapozót, hogy ne is kelljen ezzel foglalkoznia. Ma úgy 8 körül tettem föl, és este 5-kor néztem meg magam véletlenül nagyítós tükörben - nem kellett volna. Most ki kell dobnom vagy az alapozót, vagy a tükröt....
Na mindegy, kitapasztalom majd, mennyi az, amit kibír, aztán meglátom. Összességében nálam az egynek elmegy típusú alapozó ez... sokkal természetesebb a fedése, mint mondjuk egy bourjois cc-nek, de azért jobb lett volna a bobbit megvenni.

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 26.

Update

kecskes.b92

2014. október 14.

Nagyon szép egységes arcot biztosít, nem is tűnik fel, hogy alapozva van az arc, a márkától megszokottan semmi irritáció. A arcom zsírosabb részein is tovább bírja mint az eddigi alapozóim. :)

kecskes.b92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

Lino

2013. november 8.

Kiváló alapozó! Kis mennyiségben is nagyon szépen fed és tényleg elfedi a pirosságot is! Szép a bőrön, szinte egyáltalán nem látszik! Sajnos kicsit sötét a bőrömhöz a legvilágosabb árnyalata is, de ezt elnézem neki, mert annyira jó! :)

Lino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Antioxidánsok: Magnolia Grandiflora Bark Extract , Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Acetyl Glucosamine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lásd Tripeptide-32

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag