Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2013. január 14.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Rózsaszín, krémes állagú tisztító, mely a legszárazabb bőrt is gyengéden tisztítja anélkül, hogy elvonná természetes nedvességét.

gabbica

2013. január 8.

Az állaga elég furcsa, nem igazán habzik...illata nincs ugye...amit ígér egyébként betartja, nagyon finom puha lesz a bőröm tőle, és tisztességesen meg is tisztít. Az ára viszont szerintem nagyon magas. Ár- érték arányban nekem BIZTOS, hogy nem éri meg, kaptam, szeretem, elhasználom, de sose venném magamtól! ilyen árban egyébként sem vennék tusfürdőt, de ha mégis valószínű nem ezt a terméket választanám akkor....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Színezék. Piros.