Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,6 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. január 20.

Kiszerelés:   7,6 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bőr kifényesedését meggátoló olajmentes összetétel. Rendkívül fátyolos textúrája tökéletesen matt hatást biztosít. Ideális a zsíros bőrűek számára és a bőr zsíros területeire. Friss érzetet és megjelenést biztosít még többszöri sminkigazítás után is.

Ár: 4000 Ft postával , Eladó: Melcsibabyke
Állapot: Alig használt, Helyszín: Dabas, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta
Ár: 4000 , Eladó: Lexi99
Állapot: Bontott, de nem használt teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta
Lizz07

2019. május 29.

Szerettem ezt a púdert. T-vonalon jól teljesített, 5-6 óra múlva kellett csak frissítenem. Szép a finishe és az INCI is, de gyorsan fogyott, így egy idő után nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

bongi

2019. május 25.

Nekem sajnos nem vált be. Visszatérek az Alverde mattító púderéhez, mert az is volt ennyire jó és sokkal olcsóbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 25.

Lillaa

2019. április 14.

Nekem nagyon jol fed, talan egyszer kell napkozben atpuderezni ujra az arcom. Elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Melcsibabyke

2019. április 6.

Nekem sajnos nagyon szárítja a bőrömet, így elválnak útjaink. :( Nem vagyunk kompatibilisek egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

moreliaviridis

2019. január 7.

Nagyon-nagyon szeretem. A kedvenc púderem. Már többszőr újra vettem és még fogom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

holler

2018. október 28.

Semmilyen alapozót nem tudok elviselni az arcomon, mindig érzem a "réteget" a bőrömön. Ez a púder viszont tökéletes, jó fedést nyújt, mű hatás nélkül, egy kis pirosítóval használva elég is. Érzékeny bőröm van, de úgy ad matt fedést, hogy közben nem szárítja ki, lélegezni is jól tud alatta a bőröm, nem pattogok ki alatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 28.

rauschzsofii

2018. június 15.

Kicsit sok az ára, de hát ez a márka.. viszont! Nagyon jó! Egész jó a fedése, nagyon jól fixál. Ott marad és ott tart. Nem porosodik és nem is mű. Imádom! A kis szivacs szerintem használhatatlan, de a tükör és a termék kompenzálja. A csomagolása is tetszik nagyon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Asianlover

2018. április 11.

Tinédzser korom óta "a kompakt púder". Megbízható, korrekt termék. Nem okoz irritációt. 15 éve bizonyít, ennél szerintem nem kell többet mondanom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Snehulienka

2018. április 2.

Nekem ugyan nincs zsíros bőröm, de mégis van a táskámban egy ilyen púder. Invisible matte színben van meg, ami az én fehér bőrömhöz is világos, úgyhogy nem volt szerencsém ezzel a púderrel. Főleg munka közben, a már meglévő sminkem felfrissítésére használom. A tükör miatt plusz pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

mosolypotty

2018. március 16.

Évek óta ezt a púdert használom, mert bár nem tart egész nap a mattítása, ennél jobbat még nem találtam. Nincs mű, poros hatású fedése. Könnyű viselet, és ha kipihentebb vagyok, elég a nappali krém-korrektor "alap" fölé tennem, mert alapozó nélkül is szép lesz a bőrőm. Ha viszont kicsit több a bőregyenetlenségem, akkor azt nem fedi el teljesen. Ha minden nap sminkelek, akkor évente kb 2-t fogyasztok el belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, PPG-12/ Smdi Copolymer , Methicone, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Methicone, Dimethicone
Színezékek: Calcium Stearate, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.