Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,6 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. január 20.

Kiszerelés:   7,6 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A bőr kifényesedését meggátoló olajmentes összetétel. Rendkívül fátyolos textúrája tökéletesen matt hatást biztosít. Ideális a zsíros bőrűek számára és a bőr zsíros területeire. Friss érzetet és megjelenést biztosít még többszöri sminkigazítás után is.

Ár: 4000Ft , Eladó: lilaszilva
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Pomáz, fizetés: személyes átvétel/ posta/ foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

scorpionqueen

2021. október 31.

Olyan régen van már a piacon ez a púder, én meg olyan ostoba voltam, hogy ilyen sokáig eszembe sem jutott, hogy vegyek egyet. Pedig milyen jó!
Akinek erőteljesebb a faggyútermelése a T zónában, soha nem fog olyan púdert találni, ami egész álló napra lemattít. A lehetőségek, hogy vagy felmegy egy brutális szilikonlöket primer formájában, ami mindennapos viseletben nem túl kellemes azért. Vagy ott vannak a silica púderek, ezeknek erősebb a felszívó képességük és adnak egy kis blur hatást is, néhányóránként át lehet futni az arcon 30 másodperc alatt púderrel az arcon, ha annyira zavaró. Vagy ott vannak a bőrből az életet is kiszívó alapozók, illetve a felitatás.
Ez a púder nekem kellemesen letompítja a fényt a homlokomon. Dustingolva szoktam alkalmazni, nem belenyomással. Nagyon kevés mennyiséget oszlatok el egy nagy, laza ecsettel, inkább többször is veszek fel púdert, nagy, laza mozdulatokkal sepregetem rá a bőrre, ténlyeg éppen csak érintve. Nagyon szép a végeredmény, kellemes, fénytelen bőr. Az a helyzet, hogy amióta ez megvan, eszembe sem jutott a porokhoz nyúlni. Nyilván nem adja azt a hatást, mint a By Terry, vagy a Make Up For Ever silica púdere, mert ebben nem a silica van a legnagyobb mennyiségben, így nem tudja annyira "elmosni" a bőr leges-legapróbb egyenetlenségeit is, de azokat sokkal macerásabb használni, nekem meg már nincs kedvem egyszerűen szórakozni velük, amikor ezzel is gyönyörű végeredményt érhetek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 31.

dbeata

2021. március 13.

Szerettem ezt a púdert, jól bevált, de nagyon gyorsan fogyott, és annyira azért nem érte meg, mert átfényesedtem így is elég hamar. Végül nem vettem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

bongi

2020. augusztus 23.

Nekem sajnos nem vált be. Akármilyen keveset vittem fel, látszott az arcomon, azt pedig nagyon nem szeretem, a mattító hatása pedig édes kevés volt az én bőrömnek. Visszatérek az Alverde mattító púderéhez, az nekem jobban bevált, ami vicces, mert tízszer olcsóbb mint ez a púder.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

patrusi

2020. június 4.

Elég jól bevált, a nap folyamán nem is kellett átpúderezni a T-vonalamat, pedig az aztán szokott csillogni a nap végére. Na jó, az orrom mellett kicsit kezdett fényesedni már, de nem annyira, hogy zavaró legyen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

SZS30

2019. augusztus 24.

A kedvenc kompakt púderem. Szépen mattít, hosszan tart, de egy esetleges átfénylés esetén simán fel lehet vinni még egy réteget, nem lesz maszk hatása. Ettől függetlenül az utóbbi időben a porpúdereket részesítettem előnyben, szerintem szebben eldolgozhatóak, bár az is lehet, hogy ez csak a felvitel módján múlik, és az ecsettel sokkal szebb végeredményt kapunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Chyly

2019. július 2.

Évek óta csak ezt használom. Jól mattít (bár naponta többször is át kell púderezni az arcom (2-3x), de az én bőröm extrán kifényesedős, púder nélkül/olcsóbb drogériás púderekkel 1 óra és diszkógömb vagyok), jól fed, nincs mű hatása. Alapozó nélkül is megállja a helyét. Nekem nagyon lassan fogy, annak ellenére, hogy sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Lizz07

2019. május 29.

Szerettem ezt a púdert. T-vonalon jól teljesített, 5-6 óra múlva kellett csak frissítenem. Szép a finishe és az INCI is, de gyorsan fogyott, így egy idő után nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Lillaa

2019. április 14.

Nekem nagyon jol fed, talan egyszer kell napkozben atpuderezni ujra az arcom. Elegedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Melcsibabyke

2019. április 6.

Nekem sajnos nagyon szárítja a bőrömet, így elválnak útjaink. :( Nem vagyunk kompatibilisek egymással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

moreliaviridis

2019. január 7.

Nagyon-nagyon szeretem. A kedvenc púderem. Már többszőr újra vettem és még fogom is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Emolliensek: Octyldodecyl Stearoyl Stearate, PPG-12/SMDI Copolymer , Methicone, Dimethicone
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin
Szilikonok: Methicone, Dimethicone
Színezékek: Calcium Stearate, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.