Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

Clinique Superbalanced Alapozó 01 petal
Ár: 6.500 Ft ajánlott postán maradóval/Foxpost csomagautomatába. , Eladó: Mancsusz
Állapot: Egyszer használt., Helyszín: Jakabszállás, Kecskemét, fizetés: Utalás után ajánlott postán maradó/Foxpost csomagküldő.

MaFa

2020. március 10.

Ez az eddigi legjobb alapozó amit valaha használtam. Szép természetes a fedése, könnyű viselet. Nincs maszk hatása,nem fénylik,könnyen eldolgozható,nem ül bele a ráncokba, nem szárít. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Boro75

2020. február 20.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval, bár elbír egy kis fixáló púdert mert kicsit áttetszően fed és könnyen átfényesedik a nap végére. Akinek érzékeny bőre van annak szerintem nagyon jó. Az üveghez lehet kapni pumpát 1400 forint körül és azzal nagyon jól lehet adagolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

bvbv

2019. december 28.

Nagyon régóta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. A színárnyalatokat váltogatom, attól függően, hogy épp milyen évszak van. Nagyon selymes az arcon, egyáltalán nem ül bele a ráncokba, és isteni az illata. Nagyon nagyon tartós!! Sokadszor is újraveszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

glittergarden

2019. július 12.

Parfümallergiám van, így nincs annyira nagy választék alapozók terén, de ez az amit bármikor újravennék. Állaga krémes, könnyen eldolgozható és tart egész nap az arcomon. Legutóbb vettem hozzá pumpát is, így pont a megfelelő mennyiséget tudom felvinni az ecsettel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Nyuszacs

2019. július 8.

Nekem nagyon nem vált be, a T-zóna hamar átfényesedett, a száraz részeket pedig “szépen” kiemelte. A fedése nekem rendben volt. Az árával és az üveges kiszereléssel vannak problémáim...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Egy pici tégely mintát kaptam, úgy elfogyott csak pislogtam. Nagyon megszerettem, igazi elegáns alapozó, vékonyan de olyan szépen fed...A T-vonalam nem kap tőle visítófrászt fél nap után ami nagy szó mert hamar zsírosodik. Az árnyalatok közt nem nehéz szépen illeszkedőt találni, mindenképpen megéri az árát. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

KeAdri

2019. március 1.

Tobb mint 15 éve sminkelek rendszeresen es ezalatt az ido alatt a legkedvesebb alapozom ez lett. Az en borom nagyon hajlamos az atfenyesedesre, amit sajnos ez az alapozo sem tud megoldani (bar szerintem semmi sem), de csodalatos, elettel teli tonust ad az arcnak, pont kellemesen fed, nem maszkos, konnyu felkenni es nagyon sokaig eleg. En imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Katisza89

2018. november 13.

Száraz bőrömön ez az egyetlen alapozo, ami mindennapos használat mellett sem hozza ki a száraz foltjaimat. Nagyon könnyű a viselete, észre se veszem, hogy az arcomon van. A fedése közepes, de én egyébként is vékonyan kenem, mert szerencsére nincs borhibam. Vegigprobáltam már egy csomo altalam jónak vélt drogérias alapozót (Maxctor, maybelline, rimmel), mindegyik csalódás volt. Pattanásos lettem, máshol piros foltokat szárított rajtam, maszk hatás, kellemetlen nehéz viselet, stb... mire végre két évvel ezelott rátaláltam erre :) azt hiszem másra nem cserélem le soha. A kíváncsiság miatt az Estee Lauder double wear alapozót még kipróbálom, de egyelőre ez telitalálat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Rosas

2018. november 4.

Az előző, jól bevált alapozómat kivonták a forgalomból és azóta kicsit a sötétben tapogatózom. Nem rossz alapozó. Örülök, hogy kipróbáltam, de nem hiszem, hogy újra venném. Egyrészt kétszer annyiba kerül, mint amit előtte használtam, és bár nincs nagy bajom vele, nem zúgtam bele...
Nagyon jó benne, hogy mattít, de mégis teljesen természetes. Ha ezt az alapozót használom natúr sminkhez, mindig megdícsérnek, hogy milyen szép a bőröm, és azt hiszik, nem vagyok kisminkelve! ;) Jó érzés... :) Nem pattogzik ki tőle a bőröm, pedig elég érzékeny. Mondjuk ennyi pénzért ez alap elvárás :D
Nekem ennél erősebb fedés nem is kell, szinte sok.
A kiszerelése nagyon bosszantó. Kicsit megfogja a ruhákat. És én kicsit érzem az arcomon nap közben. Ettől még elhasználom, sok érték van benne, de nem lesz kedvenc.

Update: Sokáig félretettem, engem tényleg zavart a töménysége, nehéznek és túl mattnak éreztem. Nemrég újra elővettem, de most hidratálóval keverem. Kicsit pepecselős munka, viszont a végeredmény gyönyörű. Egy egészséges fényt kölcsönöz, nagyon könnyed, viszont továbbra sem fényesedem át a T-vonalban. Nekem nagyon tartós is, még púdert se mindig használok, és reggeltől estig fenn marad.
Mivel "feljavítva" szerettem meg igazán, marad a 4 csillag, de ez egy nagyon erős négyes, bárkinek jó szívvel ajánlom, és ha nem lesz kísérletezős kedvem, lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nekem ennél erősebb fedés nem is kell, szinte sok.

jnicole

2018. október 18.

Felvitelkor szépen fedett , sikerült a megfelelő színt is eltalálnom, de egyáltalán nem bizonyult tartósnak nálam. Smashbox mattító primert használtam alá ,púderrel fixáltam , de így is 2 óra elteltével nagyon kifényesedett a T-zónában. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.