Best of Beauty 2019

Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

3000 Ft Clinique Superbalanced Alapozó
Ár: 3000 Ft , Eladó: trstimea
Állapot: több mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel / posta
Ár: 6500 Ft + posta , Eladó: Ancsay
Állapot: 2-3-szor próbált, Helyszín: Gyomaendrőd, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm.
glittergarden

2019. július 12.

Parfümallergiám van, így nincs annyira nagy választék alapozók terén, de ez az amit bármikor újravennék. Állaga krémes, könnyen eldolgozható és tart egész nap az arcomon. Legutóbb vettem hozzá pumpát is, így pont a megfelelő mennyiséget tudom felvinni az ecsettel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Nyuszacs

2019. július 8.

Nekem nagyon nem vált be, a T-zóna hamar átfényesedett, a száraz részeket pedig “szépen” kiemelte. A fedése nekem rendben volt. Az árával és az üveges kiszereléssel vannak problémáim...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

anyujobbantudja

2019. április 16.

Egy pici tégely mintát kaptam, úgy elfogyott csak pislogtam. Nagyon megszerettem, igazi elegáns alapozó, vékonyan de olyan szépen fed...A T-vonalam nem kap tőle visítófrászt fél nap után ami nagy szó mert hamar zsírosodik. Az árnyalatok közt nem nehéz szépen illeszkedőt találni, mindenképpen megéri az árát. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

KeAdri

2019. március 1.

Tobb mint 15 éve sminkelek rendszeresen es ezalatt az ido alatt a legkedvesebb alapozom ez lett. Az en borom nagyon hajlamos az atfenyesedesre, amit sajnos ez az alapozo sem tud megoldani (bar szerintem semmi sem), de csodalatos, elettel teli tonust ad az arcnak, pont kellemesen fed, nem maszkos, konnyu felkenni es nagyon sokaig eleg. En imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Katisza89

2018. november 13.

Száraz bőrömön ez az egyetlen alapozo, ami mindennapos használat mellett sem hozza ki a száraz foltjaimat. Nagyon könnyű a viselete, észre se veszem, hogy az arcomon van. A fedése közepes, de én egyébként is vékonyan kenem, mert szerencsére nincs borhibam. Vegigprobáltam már egy csomo altalam jónak vélt drogérias alapozót (Maxctor, maybelline, rimmel), mindegyik csalódás volt. Pattanásos lettem, máshol piros foltokat szárított rajtam, maszk hatás, kellemetlen nehéz viselet, stb... mire végre két évvel ezelott rátaláltam erre :) azt hiszem másra nem cserélem le soha. A kíváncsiság miatt az Estee Lauder double wear alapozót még kipróbálom, de egyelőre ez telitalálat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Rosas

2018. november 4.

Az előző, jól bevált alapozómat kivonták a forgalomból és azóta kicsit a sötétben tapogatózom. Nem rossz alapozó. Örülök, hogy kipróbáltam, de nem hiszem, hogy újra venném. Egyrészt kétszer annyiba kerül, mint amit előtte használtam, és bár nincs nagy bajom vele, nem zúgtam bele...
Nagyon jó benne, hogy mattít, de mégis teljesen természetes. Ha ezt az alapozót használom natúr sminkhez, mindig megdícsérnek, hogy milyen szép a bőröm, és azt hiszik, nem vagyok kisminkelve! ;) Jó érzés... :) Nem pattogzik ki tőle a bőröm, pedig elég érzékeny. Mondjuk ennyi pénzért ez alap elvárás :D
Nekem ennél erősebb fedés nem is kell, szinte sok.
A kiszerelése nagyon bosszantó. Kicsit megfogja a ruhákat. És én kicsit érzem az arcomon nap közben. Ettől még elhasználom, sok érték van benne, de nem lesz kedvenc.

Update: Sokáig félretettem, engem tényleg zavart a töménysége, nehéznek és túl mattnak éreztem. Nemrég újra elővettem, de most hidratálóval keverem. Kicsit pepecselős munka, viszont a végeredmény gyönyörű. Egy egészséges fényt kölcsönöz, nagyon könnyed, viszont továbbra sem fényesedem át a T-vonalban. Nekem nagyon tartós is, még púdert se mindig használok, és reggeltől estig fenn marad.
Mivel "feljavítva" szerettem meg igazán, marad a 4 csillag, de ez egy nagyon erős négyes, bárkinek jó szívvel ajánlom, és ha nem lesz kísérletezős kedvem, lehet, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nekem ennél erősebb fedés nem is kell, szinte sok.

jnicole

2018. október 18.

Felvitelkor szépen fedett , sikerült a megfelelő színt is eltalálnom, de egyáltalán nem bizonyult tartósnak nálam. Smashbox mattító primert használtam alá ,púderrel fixáltam , de így is 2 óra elteltével nagyon kifényesedett a T-zónában. Szerintem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

msm816

2018. május 28.

Sok alapozót próbáltam már, és mindegyiktől pattanásos és problémás lett a bőröm. Aztán barátnőm ajánlotta és nekem bevált!
Bár a fedése számomra nem a legtökéletesebb, de nappali sminkhez és hétköznapokra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

SaraRoza

2018. május 17.

Előljáróban: elfogult Clinique rajongó vagyok :)

Amikor ezt a kezembe vettem, még tini problémás bőröm volt, sok apró acnével, mára ez javult, inkább a hegesedéssel küzdök.
A három általam kipróbált Clinique alapozó közül nekem sajnos ez vált be legkevésbé, de szerintem - mint a legtöbb kozmetikai termék- ez is eszköz, és igény függő.

- A folyékonyabb állagú alapozókat és megtisztított bőrre, viszem fel, először TISZTA kézzel majd TISZTA beauty blenderrel, ezt az alapozót ecsettel én nem ajánlom, nagyon folyékony, ''csíkoz".
- namármost: EGYENLETES fedés terén kiváló, de az eredmény természetes marad.
- pattanásos/acnés bőrre szerintem ennél vannak jobb alapozók (ha valaki a márka szerelmese: Clinique Beyond Perfecting ;)
- pirosodás (rozacea), foltos (pigmentfoltos?) bőrre ajánlom
- tartóssága nem a legjobb, primerrel, sminkfixálóval rendben :)

Egy dolgot sokan nem vesznek figyelembe (én is sokáig vak voltam): ha valaki egy márka termékét kiválasztja, tudnia kell hogy a tesztelők, a termék készítése során a SAJÁT eszközeikkel, saját kiegészítő termékeikkel dolgoznak, és így érik el az eredményt. Pl. ha egy alapozót tesztel a Clinique, akkor azt a saját hidratálójukkal, saját primerükkel, púderükkel tesztelik tovább. Nem azt mondom, hogy vedd meg az egész termékcsaládot, csak azt hogy ezért van az, hogy valakinek így- valakinek úgy válik be egy- egy termék. Sajnos ez az ábra :( kivételek vannak :)

mivel ezen alapozó jelmondata: az egyenletesség, baromi fontos a jó árnyalat (hideg, melegtónus stb.:)
Egy pumpás kiszerelés nem ártott volna.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Előljáróban: elfogult Clinique rajongó vagyok :)

- namármost: EGYENLETES fedés terén kiváló, de az eredmény természetes marad.
- pirosodás (rozacea), foltos (pigmentfoltos?) bőrre ajánlom
- tartóssága nem a legjobb, primerrel, sminkfixálóval rendben :)

Egy pumpás kiszerelés nem ártott volna.... :(

ilovebeauty

2018. május 4.

Szépen fedett, de az érzékeny bőröm nem tudja napi szinten elviselni. Tényleg nagyon sajnálom, mert amúgy könnyű bánni vele :( Ez azért ne szegje más kedvét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.