KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

Clinique Superbalanced Alapozó minta + egyéb minták
Ár: 1000 , Eladó: Chloeandhercat
Állapot: Új, Helyszín: Budapesten, fizetés: Budapesten személyesen
Ár: 7000 , Eladó: Loccca
Állapot: Új, Helyszín: Bp Xi. ALLENAL, fizetés: --

Tina84

2018. április 19.

Előrebocsátom hogy érzékeny bőrű vagyok, nagyon enyhe rosaceával, de amúgy tiszta a bőröm. Mintát kaptam a termékből és örülök is neki, mert így már nem veszem meg. Számomra az tűnt fel elsőre, hogy nagyon könnyű túllőni a mennyiséget és nem lehet szépen eldolgozni, de lehet én vagyok béna. :) Cserébe viszont borzasztóan könnyű, természetes érzete van a bőrön, mintha semmi sem lenne rajtam de ami van is az nagyon jó érzés. Gondolom ez az olajmentes formulának köszönhető. Ugyanakkor az ígéretekkel ellentétben nem egységesítette a bőröm, sokkal inkább úgy láttam a száraz részeket kiemelte és eléggé feltűnő módon. A nagyon enyhe pirosság az arcomon is borzasztóan átlátszik, tehát a fedése sem az igazi, inkább enyhének mondanám. kb 15 perc után már úgy fénylett a homlokom mintha alumíniummal lennék bevonva, szóval nem mattít. Összességében egy nagyon jó összetételű, a bőrnek kellemes alapozó, ami ugyanakkor megjelenésében hagy némi kívánnivalót maga után. Jó pont, hogy a ráncokat nem emelte ki.Zsíros bőrűek szerintem kb felejtsék el, mert nekem nem zsíros a bőröm és mégis fénylik tőle. Bőrhibákra sem az igazi, inkább tényleg azoknak jó, akik könnyű, alig fedő alapozót keresnek, de alapvetően szép és egyenletes a bőrük. Ugyanakkor annyira jó érzés a bőrömön, hogy a márka más alapozói között jobban körbenézek, de biztosan nem ezt fogom megvásárolni. Azért 4 pontot adok, mert a bőrnek jó, de a megjelenésére inkább csak 3-as. Jah és olyan 9-10 000 Ft, nah az árát nem éri meg szerintem.

Tina84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

topsminkotti

2018. február 5.

Erre azt tudnám mondani, hogy egy sima alapozó. Hogy ez mit jelent? Szinte mindenkinek jó és használható, de extrákat nem tud ezért igazából senkinek sincs igazán személyre szabva. Nem bőrtípus függő (ezért igazán száraz vagy zsíros bőrre már nem az igazi, de tulajdonképpen lehet használni). Közepes a fedése. A finiséről sem lehet semmi különöset mondani (talán natúr matt). Normál, nem bőrhibás bőrre, mindennapi használatra jó szerintem. Az öntős üveg használata idegileg megterhelő és az árát egy kicsit magasnak érzem a "tudásához" képest. 3 és 4 csillag között őrlődtem. Mivel rosszat nem tudok írni róla, ezért marad a 4.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Femme

2017. december 28.

Micsoda emlék köt hozzá. Életem első fizujából vettem. Akkor annyira féltettem hogy csak különlegesebb alkalmakkor használtam, és szőnyeg alá söpörtem a bénázásom az üveggel, és hogy alig fed valamicskét. De szép emlék :)

Femme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

dorottyatth

2017. december 25.

Nagyon szuper. Tökéletes fedés, és kellemes illat.
A T zónánál egyáltalán nem zsírosodik ki a bőröm :) Csak ajánlani tudom!

dorottyatth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Nagyon szuper. Tökéletes fedés, és kellemes illat.
A T zónánál egyáltalán nem zsírosodik ki a bőröm :) Csak ajánlani tudom!

whitemerci

2017. december 21.

Clinique termék megvásárlásakor kaptam ajándékba egy 15 ml-es tubusos kiszerelésű mintát ebből az alapozóból. A legelső próbakor nagyon vékony rétegben szerettem volna kipróbálni, ezért Beauty Blender-rel vittem fel, és dolgoztam el. Szépen és könnyen eldolgozható, és a finish-e kifejezetten szép, legalábbis rajtam :). Élénkíti is kissé az arcot, nem ül bele a redőkbe ráncokba, meg a tág pórusokat sem emeli ki túlzottan, nincs maszkhatása, egészen természetes közeli bőrképet eredményez, nekem vékony fedéssel tetszik legjobban. Kipróbáltam csak önmagában használva, azaz sem fixáló púder, sem setting spray-t nem használtam a felvitel után, így délutánra-estére kissé kifényesedett, de nem vészesen. Ami engem jobban zavar, az az, hogy rettenetesen fog és nem stabil. Tényleg olyan, mintha egy olyan krémet kentünk volna az arcunkra, ami nem szívódik fel, de az arc nem is tartja meg, mert lekívánkozik róla. Habár felvitel után kényelmesnek tűnik a bőrön, de mégis instabil, és nagyon-nagyon összefog mindent, ezért csak 4 csillag.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Rikki

2017. november 25.

A Müllerben ajánlotta az eladó a láthatóan problémásabb bőrömre. A színt (04 Cream Chamois) sikerült eltalálni, viszont a megfelelő alapozót már nem. Semmit sem hoz egyensúlyba a bőrömön, nagyon kifényesedik! Most, hogy már a napi max. hőmérséklet 10 fok alatt van, talán tudok vele valamit kezdeni. Egyébként nagyon túlárazottnak tartom a Clinique termékeket (más alapozót is használtam), kb. 1/3-ad áron érné meg. Csalódás!

Rikki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

bugeyes

2017. október 22.

Közvetlen felvitele után szép a finish-e. Alapvetően közepes a fedése, amivel nem is lett volna bajom, hiszen ennek tudatában vettem. Viszont a bőröm pár óra elteltével elkezdett kifényleni, illetve azt vettem észre, hogy “elmászkál” az arcomon. A csomagolás sem praktikus sajnos. Azt kell mondjam, hogy 1-2 drogériás alapozó ennél többet tud, s fele annyiba kerül.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

kristinakroes

2017. szeptember 21.

Ez volt életem első alapozója. Kicsit nehéz véleményt formálni, nem nagyon van viszonyítási alapom. Rengeteg alapozót kipróbáltam, de azok egy bagázsból valók, Bourjois, Clinique, Estee Lauder,Loreal stb. Nagyjából mind hasonlóan teljesített. Egyik sem volt rossz, de egyik sem volt az igazi. Ebből az alapozóból a douglasos hölgy hihetetlen vagy 3 árnyalattal sötétebbet javasolt, ezért nem nagyon mertem a fejemre kenni, elajándékoztam. 3-4 alkalom alapján kellemes viselet volt és jól bírta a strapát, de valahogy olajos fénye volt. Nem azaz egészséges bőrfény, amit én egyébként a mattal szemben preferálnék, hanem a nem tisztítottam meg a bőröm sminkelés előtt fény. Már vagy 10 éve használtam utoljára, mostanában egyre többet gondolkodom rajta, hogy ismét nekifutok, csak ne lenne ilyen drága.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

nassbetyar

2017. szeptember 3.

Valószínűleg már nem tudok újat írni vele kapcsolatban, megerősíteni tudom csak néhány előttem hozzászóló véleményét. Sajnos tényleg kenődik, ha hozzáérek bármivel (kéz, zsepi, ruha) azonnal foltot hagy, ruhánál különösen bosszantó (-1 pont), a nap folyamán oxidálódik és sötétebbé-sárgásabbá válik a színe (-1pont), az üvegből való kiöntés miatt szintén -1 pont. A maradék kettőt az állagáért és a fedésért kapja, valamint nem emeli ki a szárazabb részeket az arcon. Ár/érték aránya ezzel együtt nem túl kedvező.

nassbetyar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Chrissy

2017. augusztus 10.

Nekem nem jött be. Vettem egy egész üveggel még anno egy duty free-ben, de megbántam. Valóban kényelmetlen a nyitott szájú üveg, amiből csak kiönteni lehet az alapozót, de a nagy kedvencem az EL DoubleWear is ugyanilyen, így már megszoktam. Az volt a bajom vele, hogy nem fedett szépen, mégis maszkszerűnek éreztem az arcomon. A színe látszólag stimmelt, mégis sárgás-sápadt voltam tőle nappali természetes fényviszonyok között. Nem volt kényelmes viselni. Hamar kifenylettem tőle és nagyon sokszor az alákrémezéssel együtt ragacsos volt. Ha márkajelzés nélkül próbálnám ki és tippelnem kellene rá, hogy milyen márka valamilyen drogériásban gondolkodnék. Nem éri meg az árát szerintem.

Update: Újra elővettem, volt még egy kis maradékom...Változatlanul nagy nem! Elég gyenge a fedése. Narancsosodik rajtam a szín a nap folyamán. Kifénylik tőle a T-vonalam elég hamar. Fog, ha hozzáérek az arcomhoz, akkor olyan lesz a kezem és minden, amihez hozzáérek.Nem érzem azt, hogy szép bőrképet adna, vagy olyan pluszt, amiért érdemes lenne megvenni és használni. Biztosan nem veszem újra.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.