KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

Clinique nesszeszer
Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: használt, de jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Ár: 7000 Ft , Eladó: trstimea
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten

Rosas

2018. július 10.

Az előző, jól bevált alapozómat kivonták a forgalomból és azóta kicsit a sötétben tapogatózom. Nem rossz alapozó. Örülök, hogy kipróbáltam, de nem hiszem, hogy újra venném. Egyrészt kétszer annyiba kerül, mint amit előtte használtam, és bár nincs nagy bajom vele, nem zúgtam bele...
Nagyon jó benne, hogy mattít, de mégis teljesen természetes. Ha ezt az alapozót használom natúr sminkhez, mindig megdícsérnek, hogy milyen szép a bőröm, és azt hiszik, nem vagyok kisminkelve! ;) Jó érzés... :) Nem pattogzik ki tőle a bőröm, pedig elég érzékeny. Mondjuk ennyi pénzért ez alap elvárás :D
Nekem ennél erősebb fedés nem is kell, szinte sok.
A kiszerelése nagyon bosszantó. Maszatol, megfogja a ruhákat. És én kicsit érzem az arcomon nap közben. Ettől még elhasználom, sok érték van benne, de nem lesz kedvenc.

Rosas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Nekem ennél erősebb fedés nem is kell, szinte sok.

msm816

2018. május 28.

Sok alapozót próbáltam már, és mindegyiktől pattanásos és problémás lett a bőröm. Aztán barátnőm ajánlotta és nekem bevált!
Bár a fedése számomra nem a legtökéletesebb, de nappali sminkhez és hétköznapokra szuper.

msm816
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

SaraRoza

2018. május 17.

Előljáróban: elfogult Clinique rajongó vagyok :)

Amikor ezt a kezembe vettem, még tini problémás bőröm volt, sok apró acnével, mára ez javult, inkább a hegesedéssel küzdök.
A három általam kipróbált Clinique alapozó közül nekem sajnos ez vált be legkevésbé, de szerintem - mint a legtöbb kozmetikai termék- ez is eszköz, és igény függő.

- A folyékonyabb állagú alapozókat és megtisztított bőrre, viszem fel, először TISZTA kézzel majd TISZTA beauty blenderrel, ezt az alapozót ecsettel én nem ajánlom, nagyon folyékony, ''csíkoz".
- namármost: EGYENLETES fedés terén kiváló, de az eredmény természetes marad.
- pattanásos/acnés bőrre szerintem ennél vannak jobb alapozók (ha valaki a márka szerelmese: Clinique Beyond Perfecting ;)
- pirosodás (rozacea), foltos (pigmentfoltos?) bőrre ajánlom
- tartóssága nem a legjobb, primerrel, sminkfixálóval rendben :)

Egy dolgot sokan nem vesznek figyelembe (én is sokáig vak voltam): ha valaki egy márka termékét kiválasztja, tudnia kell hogy a tesztelők, a termék készítése során a SAJÁT eszközeikkel, saját kiegészítő termékeikkel dolgoznak, és így érik el az eredményt. Pl. ha egy alapozót tesztel a Clinique, akkor azt a saját hidratálójukkal, saját primerükkel, púderükkel tesztelik tovább. Nem azt mondom, hogy vedd meg az egész termékcsaládot, csak azt hogy ezért van az, hogy valakinek így- valakinek úgy válik be egy- egy termék. Sajnos ez az ábra :( kivételek vannak :)

mivel ezen alapozó jelmondata: az egyenletesség, baromi fontos a jó árnyalat (hideg, melegtónus stb.:)
Egy pumpás kiszerelés nem ártott volna.... :(

SaraRoza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Előljáróban: elfogult Clinique rajongó vagyok :)

- namármost: EGYENLETES fedés terén kiváló, de az eredmény természetes marad.
- pirosodás (rozacea), foltos (pigmentfoltos?) bőrre ajánlom
- tartóssága nem a legjobb, primerrel, sminkfixálóval rendben :)

Egy pumpás kiszerelés nem ártott volna.... :(

ilovebeauty

2018. május 4.

Szépen fedett, de az érzékeny bőröm nem tudja napi szinten elviselni. Tényleg nagyon sajnálom, mert amúgy könnyű bánni vele :( Ez azért ne szegje más kedvét.

ilovebeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

Tina84

2018. április 19.

Előrebocsátom hogy érzékeny bőrű vagyok, nagyon enyhe rosaceával, de amúgy tiszta a bőröm. Mintát kaptam a termékből és örülök is neki, mert így már nem veszem meg. Számomra az tűnt fel elsőre, hogy nagyon könnyű túllőni a mennyiséget és nem lehet szépen eldolgozni, de lehet én vagyok béna. :) Cserébe viszont borzasztóan könnyű, természetes érzete van a bőrön, mintha semmi sem lenne rajtam de ami van is az nagyon jó érzés. Gondolom ez az olajmentes formulának köszönhető. Ugyanakkor az ígéretekkel ellentétben nem egységesítette a bőröm, sokkal inkább úgy láttam a száraz részeket kiemelte és eléggé feltűnő módon. A nagyon enyhe pirosság az arcomon is borzasztóan átlátszik, tehát a fedése sem az igazi, inkább enyhének mondanám. kb 15 perc után már úgy fénylett a homlokom mintha alumíniummal lennék bevonva, szóval nem mattít. Összességében egy nagyon jó összetételű, a bőrnek kellemes alapozó, ami ugyanakkor megjelenésében hagy némi kívánnivalót maga után. Jó pont, hogy a ráncokat nem emelte ki.Zsíros bőrűek szerintem kb felejtsék el, mert nekem nem zsíros a bőröm és mégis fénylik tőle. Bőrhibákra sem az igazi, inkább tényleg azoknak jó, akik könnyű, alig fedő alapozót keresnek, de alapvetően szép és egyenletes a bőrük. Ugyanakkor annyira jó érzés a bőrömön, hogy a márka más alapozói között jobban körbenézek, de biztosan nem ezt fogom megvásárolni. Azért 4 pontot adok, mert a bőrnek jó, de a megjelenésére inkább csak 3-as. Jah és olyan 9-10 000 Ft, nah az árát nem éri meg szerintem.

Tina84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

topsminkotti

2018. február 5.

Erre azt tudnám mondani, hogy egy sima alapozó. Hogy ez mit jelent? Szinte mindenkinek jó és használható, de extrákat nem tud ezért igazából senkinek sincs igazán személyre szabva. Nem bőrtípus függő (ezért igazán száraz vagy zsíros bőrre már nem az igazi, de tulajdonképpen lehet használni). Közepes a fedése. A finiséről sem lehet semmi különöset mondani (talán natúr matt). Normál, nem bőrhibás bőrre, mindennapi használatra jó szerintem. Az öntős üveg használata idegileg megterhelő és az árát egy kicsit magasnak érzem a "tudásához" képest. 3 és 4 csillag között őrlődtem. Mivel rosszat nem tudok írni róla, ezért marad a 4.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Femme

2017. december 28.

Micsoda emlék köt hozzá. Életem első fizujából vettem. Akkor annyira féltettem hogy csak különlegesebb alkalmakkor használtam, és szőnyeg alá söpörtem a bénázásom az üveggel, és hogy alig fed valamicskét. De szép emlék :)

Femme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

dorottyatth

2017. december 25.

Nagyon szuper. Tökéletes fedés, és kellemes illat.
A T zónánál egyáltalán nem zsírosodik ki a bőröm :) Csak ajánlani tudom!

dorottyatth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Nagyon szuper. Tökéletes fedés, és kellemes illat.
A T zónánál egyáltalán nem zsírosodik ki a bőröm :) Csak ajánlani tudom!

whitemerci

2017. december 21.

Clinique termék megvásárlásakor kaptam ajándékba egy 15 ml-es tubusos kiszerelésű mintát ebből az alapozóból. A legelső próbakor nagyon vékony rétegben szerettem volna kipróbálni, ezért Beauty Blender-rel vittem fel, és dolgoztam el. Szépen és könnyen eldolgozható, és a finish-e kifejezetten szép, legalábbis rajtam :). Élénkíti is kissé az arcot, nem ül bele a redőkbe ráncokba, meg a tág pórusokat sem emeli ki túlzottan, nincs maszkhatása, egészen természetes közeli bőrképet eredményez, nekem vékony fedéssel tetszik legjobban. Kipróbáltam csak önmagában használva, azaz sem fixáló púder, sem setting spray-t nem használtam a felvitel után, így délutánra-estére kissé kifényesedett, de nem vészesen. Ami engem jobban zavar, az az, hogy rettenetesen fog és nem stabil. Tényleg olyan, mintha egy olyan krémet kentünk volna az arcunkra, ami nem szívódik fel, de az arc nem is tartja meg, mert lekívánkozik róla. Habár felvitel után kényelmesnek tűnik a bőrön, de mégis instabil, és nagyon-nagyon összefog mindent, ezért csak 4 csillag.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

Rikki

2017. november 25.

A Müllerben ajánlotta az eladó a láthatóan problémásabb bőrömre. A színt (04 Cream Chamois) sikerült eltalálni, viszont a megfelelő alapozót már nem. Semmit sem hoz egyensúlyba a bőrömön, nagyon kifényesedik! Most, hogy már a napi max. hőmérséklet 10 fok alatt van, talán tudok vele valamit kezdeni. Egyébként nagyon túlárazottnak tartom a Clinique termékeket (más alapozót is használtam), kb. 1/3-ad áron érné meg. Csalódás!

Rikki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.