Clinique

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Piggy, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Folyékony alapozó alkalmazkodó, olaj mentes fedéssel, mely hidratálja a bőrt, ahol pedig szükséges, felszívja a felesleges olajat. Mérsékel a fedése.

Ár: 6000 , Eladó: mikitti
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel - Lurdy ház
Ár: 4000 Ft , Eladó: tetrus97
Állapot: Kipróbált, tele van, Helyszín: Ajka, fizetés: Foxpost, Posta, Személyes átvétel

lilaszilva

2020. november 13.

A sokunknak ideális Ivory árnyalatot használom. Először kaptam belőle a boltban egy kis tégely mintát, azt elhasználva vettem meg nagyban. Nagyon nagy reményekkel indult a kapcsolatunk de sajnos idővel picit kiábrándultam. Pumpát is vettem mellé (nem is tudom, anélkül hogy lehet használni), nekem egy nyomásnyi pont elég az egész arcomra. A fedése közepes, ez számomra tökéletesen meg is felel, felkenéskor a finishe matt ám idővel elkezd csillogni. Az egy dolog, hogy zsírosodásra vagyis kifényesedésre hajlamos a bőröm, de nap közepére diszkógömbnek nézek ki ami azért durva, mert mattító púdert is teszek fölé... Szóval nem igazán értem. Azt le kell szögezni, hogy a bőrképet gyönyörűen egységesíti és tartós viselet ám azt vettem észre, nap végére hangyányit besötétedik a színe. Tehát sajnos nem találtam meg álmaim alapozóját. Nem pontozom le, mert alapvetően ez egy szuper smink termék, de úgy látszik nem nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

piroslili

2020. november 2.

Ez a legjobb alapozóm :) T vonalban zsírosodó bőröm van, de vízhiányos is. Valamint én nem is púderezem, mert számomra természetellenesnek hat. Sőt, most már korrektorozni sem korrektorozom. Így és ezzel együtt is a legjobb, legszebb finishű alapozóm. Nekem álom, mindenkinek ajánlom. Nem teljesen matt a finish.

Most télen a 04-es árnyalatot használom, és nagyon szuper, nem túl világos - természetesen kicsit sötétebb, olíva bőröm van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

racheldawes

2020. október 21.

A jó vélemények hatására vásároltam meg, ugyanis szerettem volna egy lágyabb fedésű, hidratáló hatással is rendelkező alapozót, ami megfelelő lesz az őszi-téli időszakban kissé szárazzá váló arcbőrömnek. Az árnyalat (Petal) elsőre meglehetősen világosnak tűnt, de később hozzáidomult a bőrömhöz, és kissé oxidálódott is a nap végére. A fedése nagyon gyenge, konkrétan jóval gyengébb, mint a Moisture Surge CC krémnek, amit előtte használtam, és rétegezéssel sem érhető el átütő változás. Felkenést követően nagyon szép, természetes összképet eredményezett, de sajnos rövid idővel később nekem nagyon kiemelte a szárazabb részeket, még úgy is, ha egy folyékonyabb textúrájú krémmel kevertem. Pozitívan értékelem, hogy valamelyest mérsékelte a csillogást, így kevesebbszer kellett púderhez nyúlnom, illetve irritációt sem okozott. Összességében azonban megbántam, hogy megrendeltem (pláne ilyen magas áron), a márka cc krémjeivel ellentétben ez a termék csalódást okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Messaya

2020. július 17.

Kellemes meglepetés. Akcióban vettem féláron, de megtartom. Könnyen lehet felvinni, nem csomósodik, nem maszkolódik. Ad egy pici fényt az arcomnak, de kicsit sem zsíros hatású. Kevés kell belőle, egészen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 17.

Virvatuli

2020. június 26.

Nagyon szeretem. Nagyon könnyű, nem is érzem, hogy rajtam van. Leheletfinom rétegben lehet felvinni, nincs maszkos hatás, nem fullad alatta a bőr, mégis friss, egyenletes, egészséges kinézetű bőrt varázsol. Az árnyalatot nehezen találom el (meg hát az én színem is változik az évszakokkal :), ezért azt néha korrigálnom kell. Bár alapvetően nem az én bőrtípusomra javasolják, nekem is nagyon bevált, főleg nyárra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 26.

schnau.adelle

2020. június 4.

Eddig ez az első alapozó, ami bevált a zsíros bőrömre.
Nagyon szeretem, szépen mutat a bőrön.
Azért ez is át tud fényesedni a nap folyamán, de nem vészes!
Eddig ez a legjobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Eddig ez az első alapozó, ami bevált a zsíros bőrömre.
Nagyon szeretem, szépen mutat a bőrön.
Azért ez is át tud fényesedni a nap folyamán, de nem vészes!
Eddig ez a legjobb:)

Rea96

2020. április 1.

Már több mint egy éve találtam rá erre a csodára és azóta is ez a kedvenc alapozóm. Nekem kicsit drága, de megéri az árát. Könnyen eldolgozható a bőrön , tartós és nem képez “maszk” réteget. Természetes hatást ad egész napra . Nem szárít és nap végén könnyű a lemosása is. Clinique púderrel együtt használom és imádat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

MaFa

2020. március 10.

Ez az eddigi legjobb alapozó amit valaha használtam. Szép természetes a fedése, könnyű viselet. Nincs maszk hatása,nem fénylik,könnyen eldolgozható,nem ül bele a ráncokba, nem szárít. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 10.

Boro75

2020. február 20.

Nagyon elégedett vagyok ezzel az alapozóval, bár elbír egy kis fixáló púdert mert kicsit áttetszően fed és könnyen átfényesedik a nap végére. Akinek érzékeny bőre van annak szerintem nagyon jó. Az üveghez lehet kapni pumpát 1400 forint körül és azzal nagyon jól lehet adagolni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

bvbv

2019. december 28.

Nagyon régóta használom, és nagyon elégedett vagyok vele. A színárnyalatokat váltogatom, attól függően, hogy épp milyen évszak van. Nagyon selymes az arcon, egyáltalán nem ül bele a ráncokba, és isteni az illata. Nagyon nagyon tartós!! Sokadszor is újraveszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.