Clio

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yngsu, Módosítva: 2014. június 3.

Ár:   $10
Kiszerelés:   0,55 ml

Vízálló filces szemhéjtus, szupervékony ecsettel.

2 színben kapható: Kill Black és Kill Brown

Kiszerelés: 0,55 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bettiiyy

2019. augusztus 5.

Nem szoktam sminkelni, de most három nap is kellett egymás után, és azt kell mondanom igazán be volt avatva.
A teljes reggeli arcápolási rutinom ott pihent a szemhéjtus alatt (arclemosó, tonik, esszencia, szérumok, krém, fényvédő). Első nap volt rajtam BB krém, majd tus, és végül HD púder. Egész nap nagyon jól bírta, nem kenődött el, nem tudtam lesírni, a helyén maradt.
Második és harmadik nap nem tettem fel BB krémet, mert szebbnek találtam a bőrömet nélküle, de mindkét nap elmaszatolódott, egyszer kicsit korrigálnom kellett. Mindenesetre nem a sírástól kenődött picit el, hanem hogy a tusvonal egy picit a szemek redőihez ért. Gondolom, a pislogással szétkentem. Ezen akkor se tudtam segíteni, ha alá púdereztem, és akkor sem ha fölé.
Nagyon könnyű vele dolgozni, viszont amilyen könnyen meg lehet húzni a vonalat, amilyen precíz, olyan könnyű is vele rontani. Szép színe van, nem kopik.
Kellemes a kialakítása, tetszik a rugós kupak.
Könnyen le lehet mosni micellás vízzel is. Én fél percre rátettem a pamacsot a szememre, egyszer óvatosan lehúztam. és lejött a szempillaspirállal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Kellemes a kialakítása, tetszik a rugós kupak.

infernal

2019. július 6.

Nagyon könnyen és precízen lehet vele rajzolni. Egész nap fenn marad, nem maszatolódik el, ha hozzányúlok a szemembez.
Sírástól se jön le xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Sírástól se jön le xD

kmanu

2019. május 2.

A legjobb tus! Nagyon szépen lehet az ecsettel rajzolni, szép telt fekete színe van (a barna néhol kicsit halvány, de megoldható), nem kenődik el, nem lesz foltos és nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Dalmicica

2018. december 3.

Nagyon szuper tus! Tartós, fekete.Ilyen gyorsan sose rajzoltam tusvonalat magamnak, mint ezzel. Kupakja szuper kialakítású, remélem így tovább marad használható :) Árát mondjuk kicsit sokalltam, de eddig megéri :)

Update: 9.05. Ez hihetetlen, még mindig tökéletesen fog, nem maszatalódik, nem mállt szét a vége, nekem a filces verzió van ezért ettől féltem, hogy a filc vége tönkremegy. Visszavonom, hogy sokallom az árát, ez A tökéletes tusfilc...soha többé nem veszek mást :D Nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Linali

2018. október 11.

A rejtett szemhéjamon nem sok minden marad meg, de ez meg bírja egész nap. Szuper erős fekete a színe, a kezelhetősége pedig nagyon jó!
Az eddigi leges- legjobb tus amit próbáltam, maradok is ennél nincs értelme kísérletezni, mert ez TÖKÉLETES!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

KNora

2018. szeptember 14.

Kill black árnyalatát használom, már 3-szor vettem újra, könnyen használható, nem kenődik el és az ára is elfogadható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

vonkavilmos

2017. február 28.

Nekem nagyon bevált. A Kill Black-et vettem meg, tökéletesen fekete és fényes. Másfél óra intenzív edzés után sem tűnt el a szememről, persze, kicsit megkopott, de ijesztő is lenne, ha a szemhéj természetes olajossága nem oldaná. Az ecsete szuper precíz. Az ára ehhez képest semmiség, főleg, hogy ajándék sminklemosót is kaptam hozzá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Funnyface

2017. január 21.

Részben értem a hypot, ami övezte tavaly. Csomagolása minőségi, kupakja dupla, így nem szárad ki egyhamar, az ecset vékony és nem túl puha. Nagyon pontosan lehet vele dolgozni, nagyon vékony vonalat is lehet vele húzni. Kill brown árnyalatban kaptam, aminek a pigmentáltsága azonban nem veri le a lécet. Igaz, a szemhéjamra a naptejet beleértve, teszek minden arcápoló termékból is. A zsíros szemhéj biztosan befolyásolja mennyire marad meg a bőrön. Ahogy húzom a bőrömön, az ecset alatt kevesebb termék marad meg, míg a szélén több. Csíkos lesz...lehet hogy csak kísérletezés kérdése az egész, és nem vagyok elég gyakorlott. Mindenesetre többször át kell mennem újra a vonalon, hogy egyenletes legyen. (Olyan sok tusfilcet nem próbáltam még, hogy eltudjam dönteni ez normális, vagy létezik a tökéletes, egyenletes vonal húzására alkalmas filc ebben az árkategóriában?) Meg kell hagyni neki, nem kenődött el, a helyén maradt a zsírosabb szemhéjjamon is. Ajándék, 30 ml-s clio kétfázisú szemfestéklemosóval érkezett, így jobban megéri az árát. A szemfesték lemosó könnyen lehozza a sminket, és nem csípi a szememet, vagy bőrömet.
Még nem tudom pontosan hova tenni magamban ezt a terméket, azt hiszem több időre van még szükségem, hogy összabarátkozzunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

javgke

2016. december 6.

Ennek van a legjobb ecsete a világon. Ellenben a nagy reményű vízállóságában csalódtam, az első használatnál felkenődött az egész a szemöldököm alá némi könnyezéstől. (A napsütéstől könnyeztem nyáron.) Szemhéjfestéken némileg jobban teljesít, de a farkinca úgy is pillanatok alatt elkenődik. Óriási csalódás volt, ráadásul drágán, soha többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

judit.krasznai

2014. október 14.

Ez biza ottmarad a helyén egész nap, az esetleges elpityeredést is állva, és még rajzolni is nagyon szépen lehet vele. Az első tusfilcem, amivel tisztességes farkincát tudok rajzolni a tusvonalnak :D
Ja és nagyon fekete!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

Ja és nagyon fekete!

Hidratálók: Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.