CND

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2018. november 5.

Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A CND™ VINYLUX™ egy levegőre száradó két lépcsős körömlakkrendszer, amely 7 napig tartós. Öntapadó alap és színes lakk egyben, nincs szükség külön alaplakk használatára.

• garantáltan 7 napig tartós, a CND™ VINYLUX™ Top Coat fedőlakkal együtt használva
  • továbbfejlesztett, légáteresztő keratin, E-vitamin és jojoba olaj keverékét tartalmazó ápoló összetétel kényezteti a körmeidet
  • 8 és fél perc alatt tökéletesen megköt levegőre, UV vagy LED fény használata nélkül
  • ergonomikus, lekerekített ecset a könnyebb, precízebb használathoz, és a tökéletes fedés eléréséhez
  • gyorsan és könnyen eltávolítható
  • akár 4-szer tartósabb a sima körömlakkoknál

CND Vinylux Garantáltan 7 Napig Tartós Körömlakk #313 Holographic
Ár: 2000 , Eladó: Ekinga
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, átvétel személyesen vagy postával tudok segíteni
pomme

2020. február 13.

Nekem ez nem volt meg, hogy nem kell hozzá alaplakk, így azzal használtam, a "kötelező" fedőlakkját viszont nem vettem meg, amit utólag bánok ($20-t már sajnáltam volna 2 lakkra és mivel rohantunk, így nem játszott a "ha kettőt veszel akkor az egyik ingyen van" akció sem, mert nem volt idő új CVS kártyát kérni :(, az akció viszont csak azzal érvényes). Rimmeles alaplakkal, filléres Wet n Wild fedőlakkal (már amikor felkentem) kb 3-4 napot bír hosszabb körmökön úgy, hogy csak picit kopott a vége. Megjavítani fél perc, mert nagyon gyorsan szárad, de ha egy egész új réteget kentem rá, az sem volt vészes, kb 2 perc és teljesen megszáradt. Ja igen, azért vettem meg így "röptében", mert VÉGRE találtam fekete lakkot ezüst+fekete csillámokkal, ezt vadásztam az utazás előtt egy hónapig legalább, aztán ahogy odaértem, az első helyen volt...szóval nem volt kérdés, hogy megveszem. 15 (!!!) ml, szóval igazából tök jó ár a 10 dollár érte, csak hát most esz a fene, hogy a hozzá való fedőlakkal milyen lehetett volna. Egyébként kb. sosincs hosszabb körmöm (1-2 mm hosszú az ujjam végétől számítva nekem már baromi hosszú), ha rendes hosszúságún használom, akkor sokkal tovább bírja a lakk. Meg a sötét lakkok szerintem hosszú körmökön nem szépek (ahogy a piros sem) #230 Dark Diamonds árnyalatban van meg. Nekem külön öröm, hogy van az üvegben golyó, mostanában nem divat, de én jobban szeretem, ha érzem, hogy kevergeti rendesen :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2019. október 5.

Ez a lakk becsúszott a "nem érte meg az árát" csoportba nagyon szomorú vagyok miatta,kipróbáltam többször is, de mindig csíkos lett.
Az első rétegtől kezdve a második és harmadik is és nehezebben szárad, elvileg fél -1 perces száradás kell neki.
Hamar lekopott a széle és volt amelyiket egyben le tudtam húzni.
Hatalmas csalódás volt, egy olcsóbb lakk jobb minőségnek bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 5.

Hamar lekopott a széle és volt amelyiket egyben le tudtam húzni.
Hatalmas csalódás volt, egy olcsóbb lakk jobb minőségnek bizonyult.

kamcsi28

2019. szeptember 28.

Tesztelesre kaptam a termeket sajnos nekem
Nem voltak vele jo tapasztalataim a kezemen 3 napnal tobbet sose birt ki.. tekintve az arat sokakl tobbet varnek. 3 pont mert a szinek elenkek es szepek es a labamon eleg tartos volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Tesztelesre kaptam a termeket sajnos nekem

LondonBee

2019. május 6.

Tesztelésre kaptam a lakkokat, amik hamar meg is érkeztek. Erős körmeim vannak, nem törnek, viszont sokat dolgozom a kezeimmel. Sajnos nem bírta a lakk egyetlen alkalommal sem hét napig, de hogy őszint legyek, ezt nem is vártam el. Felkenésnél csíkoz az ecset, ezért érdemes több rétegben felvinni a színt. Ami jó pontnak számít, hogy hamar szárad, nem kell hosszú perceket/órákat próbababa kéztartásban mászkálni a lakásban. Az eltávolítása sem nehézkes, könnyű leoldani a lakkot. Szép árnyalataik vannak, a fedőlakk szuper fényes hatást eredményez. Ár- érték arányban, talán nem a legjobb választás (tudom, nyertem a terméket, de látom mennyibe kerülnek). A kopás/csíkozás probléma miatt kap 3.5 csillagot, amit felkerekítettem 4-re.

Update: 12 napot kibírt a lakk egy szabadság alkalmával, amit szép teljesítménynek tartok! Az utolsó napon kopott le csak egy picit a körömvégnél, de amúgy ugyan olyan fényes és tökéletes volt, mint az első napon. Így 4,5 csillagot érdemel, csak a csíkozás miatt, nem kaphatja meg az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

arimer

2019. március 21.

Eddig kibírt a 3 nap alatt egy durva hűtőtakaritast, annyi hogy 2 kormom vegen picit kopni latszik, de alig lathato. mivel nem birok hibat elvisrlni a koromlakkomban, egy ideig gellakkoztam, de ido hianyaban valtottam nagy remenyekkel a cndre. Nem tudom elviselni a lenövést sem, igy 1 het utan kb le akartam mindig szedni a gellakkot, ha tenyleg birja addig a vinylux, akkor maradok ennél. Egy biztos, szuperek a szinek, es eddig jol teljesít, pedig popsikrémezést, mosogatást, állando kezmosast birnia kell.
Tényleg gyorsan megszáradt (10p), de utána jó darabig nem lehet azért pl farmert felvenni☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Rita0126

2018. december 22.

Tesztelésre kaptam a lakkokat. Kivétel nélkül mind gyönyörű, bírják egy hétig simán. Nem csíkoz, nagyon jól fed és gyorsan szárad. Biztosan fogok majd vásárolni más színekben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

grey

2018. december 22.

Tesztelésre kaptam a lakkokat és nagyon meg vagyok elégedve velük! Gyönyörű színek, a piros kivételével mind bírja 7 napig, pedig mosogatok, takarítok is vele. Szuper az ecset kialakítása és tényleg nagyon gyorsan szárad a lakk. Biztosan fogok még vásárolni további darabokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Lovemakeup

2018. december 17.

Tesztelésre érkezett, csak egy első benyomást rögzítenék ide, később visszajövök updatelni.
Az After Hours (#29) árnyalatú kis kiszerelésű lakkot próbáltam ki a fedőlakkal. A színe nagyon tetszik, olyan szép ezüstös-lilás. Két vékony rétegben vittem fel, erre került rá a fedőlakk. Nem volt annyira nehéz vele dolgozni, bár nekem is egy picit csíkozódott itt-ott. Pluszpont,hogy nagyon gyorsan megszáradt a 3 réteg.
Egyenlőre a 4 csillagot megkapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Egyenlőre a 4 csillagot megkapja.

bernadettu

2018. november 30.

Beauty fesztiválon volt lehetőségem kipróbálni, hogy saját magamnak festettem ki a körmöm. Lehetséges, hogy én csináltam rosszul valamit, de így sem bírta 3-4 napnál tovább.
Én egy sötétkék árnyalatot próbáltam, 2 réteg lakk + a fedő. Kicsit megszínezte a körmömet, de szerencsére hamar lekopott, eltávolítani is egyszerű volt egy sima drogériás lemosóval.
Egyelőre nem úgy néz ki, hogy újravenném, de később még adnék neki esélyt vagy egy másik CND lakknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

lhi

2018. november 27.

Rehabilitálnám valamelyest ezt a lakkot: az alábbi két szín tényleg kuka, a Decadence nevű piros viszont kifogástalanul kenhető, és a fedőlakk kiváló darab. Tényleg nagyon gyorsan szárad mind a három réteg (ami nekem fontos szempont), és viszonylag sokáig bírja (előbb unom meg, mintsem hogy kopna).
A fedőlakkot közben más, olcsó lakkokkal is használtam (Catrice, Crystalnails), azok is gyorsabban száradnak és tovább bírják - ebből a szempontból a fedőlakk kb. azt hozza, mint a Seche Vite, viszont nem büdös (igaz, drágább is).

***
Két árnyalat van meg: a Regally yours (sötétlila/padlizsán) és a Powder My Nose (félig áttetsző barnás nude). A sötétlila valami istentelenül csíkoz, nem is értem, egy sötét szín hogy tud ilyent produkálni (talán rosszul tárolták, vagy ilyesmi, bár az állagán nem látszik - mindenesetre ilyen ár mellett ez elfogadhatatlan). A nude egészen jó, ha az ember vékonyan keni fel, és bár még nem teszteltem behatóan, a fedőlakkal együtt gyorsan szárad és tartósabbnak tűnik, mint a normál (és normál árú...) drogériás lakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.

***

Emolliensek: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Black 2 / CI 77266, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, Red 6 / CI 15850, Barium Sulfate, Red 7 / CI 15850, Red 34 Lake / CI 15880, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Silver / CI 77820

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.