CNP Laboratory

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Edina1313, az összetevőket feltöltötte: ssyakaky, Módosítva: 2020. január 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum a Vita-B Complex-szel a tompa bőr tisztaságát és fényességét teszi lehetővé. Hosszan tartó hidratációt nyújt a kiegyensúlyozott bőrért.

Ár: 1500 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás/posta
Ár: 100 /db. 10 dbtól , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Ajánlva postázom., fox postával,személyes

gondasari

2020. május 27.

Mintát kaptam belőle. Alapvetően a rutinom része a niacinamid. Ez a termék is nagyon tetszett, jól beszívódott, hidratálta és kismította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

ssyakaky

2020. január 14.

mintákat használtam belőle, bejött, ahogy eddig szinte az összes cnp termék, amit próbáltam. szerintem bogyós gyümölcsre emlékeztető illata van, és kicsit sűrűbb, nem túl folyékony állaga. nem vagyok túl jó barátságban a niacinamide tartalmú dolgokkal, de ez nem okozott problémát. pirosságokat lehúzta, és egy kicsit élénkített a bőrtónusomon. viszont nem hiszem, hogy megveszem teljes kiszerelésben az ára miatt, és mert félek, hogy hosszútávon nem lennénk barátok az esszenciális olaj tartalma miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Bettiiyy

2019. augusztus 4.

Magamtól biztos nem vettem volna meg, mert már van bőven B vitamin a rutinomban, de a Jolse küldött belőle mintát, így kipróbálhattam.
Arctisztítás, tonik, esszencia után, a szérumoknál tettem fel az arcomra. Már magában a mintában is sok volt, szerintem két használatra bőven elég lett volna, úgyhogy szerintem sokáig elég lehet egy ilyen ampulla, bár elég pici a kiszerelése.
Egy elég testes anyaga van, de könnyen oszlatható, viszont nehezebben szívódik fel, ezért érdemes a rutin végén alkalmazni. Nekem sokáig fénylett tőle a fejem. Érdekes illata van, ugyanis egyszer büdösnek éreztem, egyszer pedig egy gyerekkori édesség jutott róla eszembe.
Nagyon szép üde, friss lett tőle az arcom, nem véletlenül energy ampulla. Hozta azt, amit ígért.
Picit csipkedte az arcomat felkenéskor, de nem okozott rajta irritációt.
Kellemes és jó fajta ampullának találom, ha nem lenne ilyen pici és drága arányaiban, akkor biztosan megvenném, de szerencsére e nélkül is teljes a rutinom, ám jó kis kiegészítés lehet, ha nincs még a rutinban nia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Picit csipkedte az arcomat felkenéskor, de nem okozott rajta irritációt.

Antioxidánsok: Glutathione
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propanediol, Glyceryl Glucoside, Glycerin, Betaine, Glucose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide, Folic Acid

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Folsav vagy B9-vitamin. Szájon át bevéve antioxidáns hatása van, Paula Begoun szerint viszont a bőrön alkalmazva nem tartja meg ezt a tulajdonságát. A Beiersdorfhoz kötődő kutatások szerint a folsav kreatinnal kombinálva hatásos lehet a nap által károsított bőr regenerálásában, védi a bőrt a további UV-sugárzás okozta DNS-károk ellen, és segít a ráncok csökkentésében.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

B2 vitamin. Vízoldékony, könnyen felszívódó anyag. Szerepet játszik a bőr, haj, köröm egészségének megőrzésében. Narancssárga színe miatt színezőként is használják. Paula Begoun szerint nincsenek olyan kutatások, amik az mutatnák, hogy a bőrön használva van bármi hatása. Viszont van néhány arra utaló vizsgálat, hogy a riboflavinnak fényérzékenyítő hatása lehet.