Coach

Ár:   13 490 Ft, 24 300 Ft és 31 300 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2020. március 19.

Ár:   13 490 Ft, 24 300 Ft és 31 300 Ft
Kiszerelés:   40 ml, 60 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: keserű narancs, körte, gyümölcsök

Szívjegyek: gardénia, kaktusz virág

Alapjegyek: fás jegyek, ambroxán

Ár: 7000 , Eladó: kittir
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, banki utalás
Coach Sunset Dreams EDP
Ár: 10.000 Ft plusz postaköltség , Eladó: bardo
Állapot: 40 ml/38 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki átutalással, postázom vagy foxi

eheiszki

2022. május 5.

Imádom!!! ❤❤❤
Ambroxános gyümölcsös gardénia bomba! Édes, szikrázó, üde és letisztult illat melynek van mélysége, kis komplexitása. A kaktuszvirág vagy ahhoz hasonló is érezhető benne, amit több más parfümben is nagyon szeretek. Relatíve tartós, leszáradása bőrön cukorkás jellegű. A szillázsa kifújáskor erős majd mondhatni gyorsan intimebbé válik de csak órák múlva lesz bőrközeli. Az üvege is szép. Nagyon örülök hogy megvettem. 🥲

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

Imádom!!! ❤❤❤

Vancsi

2022. április 27.

Gyümölcsös vidám illat, egyébként is kedvelem a Coach illatait, ezt pedig kiemelkedően. Talán ami hiba, hogy nem túl tartós (vagy az én orrom szokja meg) ezért fújkálom napközben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 27.

Rozicska

2021. március 9.

Sajnos ez nem az én illatom.A kezdése isteni,de hát ez pár percen belül elillan és rajtam fűszeres nehézzé válik a vége pedig kifejezetten kellemetlen(talán az ambroxán). Többször megpróbáltam,nem működtünk együtt.Szerencsére a lányomon teljesen más illatot mutat ,így ő használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 9.

zsofi02

2021. január 7.

Nekem nagyon semmilyen, ráadásul idővel PEZ cukorka szaga lesz rajtam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Nekem nagyon semmilyen, ráadásul idővel PEZ cukorka szaga lesz rajtam. :(

Sherka

2020. április 3.

Nem vagyok egy parfüm expert, és annak ellenére, hogy nagyon érzékeny az orrom és jó a szaglásom, nem tudom lebontani az illatfelhőt csupán egyes illatjegyekre. Magamtól sose nyúltam volna az üveg után, holott szerintem roppant csinos és ízléses, nőiesen letisztult. Már megvan a HG-em, ettől függetlenül szeretek keresgélni. Amikor elolvastam, hogy van benne narancs -, ami a kedvencemben is megtalálható - és Joshua Tree, tudtam, hogy itt én meg vagyok fogva! Az ellentétek egy harmóniát alkotnak: édes és cuki, mégis pikáns és határozott, kislányos bája van, de egyben érett is és kiegyensúlyozott. Púderszerű illatot is kiérzek. Szerintem egy meleg, fülledt nyári napon, utazáshoz, az irodába vagy amikor csak nem szeretném a dögös fiatal nőt játszani, csupán szeretnék visszafogottan csinos és nem hivalkodó lenni, tökéletes választás. Szeretném, hogy mindig legyen belőle itthon, ha kedvem van hozzá, és mostanában egyre többször van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Vaslady

2020. március 9.

2020. március 7
Szegénykével úgy voltam,hogy még az időt is sajnáltam,hogy papircsikra fújjam.
Azt gondoltam valami kis édes tingli tangli semmiség...
És milyen jól tettem,hogy kipróbáltam!
Nemár,hogy sznob legyek és csak bizonyos márkákra korlátozzam magam(gondoltam magamban),amúgy pár éve vettem egy Coach illatot,a parfümöt,és megvagyok vele elégedve,rózsás-bársonyos-bőrös,igazán kellemes nem tolakodó illat,sem tömegközlekedésen,sem orvosnál...stb.
Ez az illat egy meglepetés volt,azt mindjárt leszűrtem,hogy na ez nagyon tetszik,de olyan ismerős...hm hm...persze nem teljesen ugyanaz...de ha jellegében meg kellene határoznom, akkor Boucheron Quatre illata lenne az alap.
Kezdeti virágos hatás után,a középrész gyümölcsös ,majd marad egy krémesen- fanyar- fás alap.
Nem mellesleg az üvege is igazán mutatós,szép.
Nyári napokra,akár tavaszra viselném.
A tartósság is rendben van.
Vagyis fogom is,mivel nőnapra pénzt kaptam ajándékba a férjemtől,úgyhogy most nem habozok,holnap megyek vissza a parfümériába,beszerezni,update várható.
Nagyon szeretem illat ez...:)
2020.03.09
Tegnap visszamentem a aprfümériába,meg akartam vásárolni a legkisebb kiszerelést,de meglepetésemre mondta az eladólány,hogy mindhárom verzió elfogyott a héten nekik.
A héte csütörtökön lesz rendelés,aztán hivjak,hogy kaptak-e.
Erre a márkára érvényes a 15 eurós kupónom,ugyhogy remélem a héten sikerül is felhasználnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

2020. március 7
Szegénykével úgy voltam,hogy még az időt is sajnáltam,hogy papircsikra fújjam.
Azt gondoltam valami kis édes tingli tangli semmiség...
És milyen jól tettem,hogy kipróbáltam!
Nem mellesleg az üvege is igazán mutatós,szép.
Nyári napokra,akár tavaszra viselném.
A tartósság is rendben van.
Nagyon szeretem illat ez...:)
2020.03.09
A héte csütörtökön lesz rendelés,aztán hivjak,hogy kaptak-e.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.