Coach

Ár:   12 800 Ft, 22 700 Ft és 30 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   12 800 Ft, 22 700 Ft és 30 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml

Megjelenés éve: 2018

Fejjegyek: citrusok, ananász, rózsabors

Szívjegyek: tearózsa, arab jázmin, gardénia

Alapjegyek: pacsuli, fás jegyek, pézsma

Coach Floral EDP fújós
Ár: 1500 ft plusz posta , Eladó: elinor666
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: --

Lulu6

2020. február 28.

Tavaszi/nyári illatot keresgélve rendeltem pár illatmintát, köztük őt is! Szeretem a citrusos-rózsás illatokat, de sokszor mégsem érzem magamon őket kellemesnek. Ez egy kicsit karcos virágillat, ami szinte végig tartja magát és a leszáradása sem lesz férfias, mint sajnos rajtam sok esetben. Szerencsére a tartósságával sincs baj és az üvege is nagyon tetszik. Még tesztelgetem, de most kívánságlistás. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 28.

kati545

2019. december 28.

Nem szeretek parfümöt ajándékba kapni, mindig félek, hogy nem találják el az illatot. Ezzel azonban semmi gondom nincs. Nagyon kellemes illat. Tartós is. Én már régen nem érzem magamon, amikor még mindig dicsérik az illatomat.
Az üvege is nagyon cuki és amint elfogy, lesz egy plusz kulcstartóm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Az üvege is nagyon cuki és amint elfogy, lesz egy plusz kulcstartóm. :)

vanillacaramella.sweet

2019. szeptember 15.

Tegnap próbàltam ki, az üveg és a parfüm színe miatt vettem le a polcról. Egy kellemes, citrusos-rózsás, viràgos, kissé pézsmàs illat. Sajnos több illat is hasonló ehhez, nem fogott meg. Ha kapnám, elhasznàlnàm, mert kellemes, de nem az a "azonnalmegkellvennemimadom". :) 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Gaia

2019. március 13.

Nagyon kellemes, bár én sokáig nem tudom használni van benne valami ami hosszú távon nagyon erős nekem. Viszont egyszer kétszer használva csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

nyarigabi

2019. január 15.

Rajtam emlékeztet a Lancome Tresor Midnight Rose illatára, a füstösség nélkül. Mintha a nappali tesója lenne.:)
Nagyon kellemes, édeskés virágillat, olyan igazi mindenkihez illik, mindenkinek tetszik típus. Ez egyáltalán nem baj, nem unalmas, sőt, nagyon igényes kis illat. Leginkább tavaszra tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

elinor666

2018. október 27.

Annyira finom,nőies,virágos.Pont mint Cloe G.M.
De valóban.Lehetne akár Chloé illat is.
Amivel persze nincs baj.A baj ott kezdődik,hogy fél óra múlva keresnem kell,hogy hol van az illat!
Nagyon bőrközeli,nem tartós.Sajnálom nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Annyira finom,nőies,virágos.Pont mint Cloe G.M.
De valóban.Lehetne akár Chloé illat is.
Nagyon bőrközeli,nem tartós.Sajnálom nagyon.

Maknae

2018. október 20.

Nagyon kellemes illat azoknak, akik szeretnének egy olyan édes parfümöt, ami finoman lengi őket körül, és közben senkinek se bántja az orrát vagy okoz fejfájást. Semmi különleges nincs benne, de épp ezért lehet hatékony a mindennapokban (tapasztalataim szerint a férfiak is értékelik, ha valaki nem akar túl "extra" lenni). Baja senkinek se lesz vele, de aki kifejezetten olyasvalamit keres, amivel felhívja magára a figyelmet, az semmiképp se válassza ezt. A tartóssága előtt le a kalappal!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

nyuszo

2018. augusztus 29.

Tipikus virágos 'már-éreztem-valahol-ezt-az-illatot-de-nem-tudom-hol' illatka....lehetne akár egy Chloé is! Az eleje nagyon NEM....később puhul, finomodik...mégsem érzek késztetést, hogy megvegyem....
(a páromnak viszont felcsillant a szeme, mikor megérezte rajtam a tesztert, lehet hogy azt elfújkodom, de csakis az Ő kedvéért....!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Bonnie13

2018. augusztus 3.

Alapvetően szeretek váltogatni, de mindig van 3-4 kedvenc illat, amikhez időnként visszatérek. Azt hiszem ez is felkerül erre a listára. Nyárra nekem ezek a típusok jönnek be. Frissebb, citrusos, rózsás, egyszerűen cuki, de mégis kicsit elegáns (legalábbis én így érzem magamon). Kifejezetten hosszan érzem az illatát, úgyhogy tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

senskin

2018. július 27.

Az anyaillatnál sokkal édesebbnek érzem, sokkal intenzívebbnek, pedig ő a citrusosabb. Nagyon tetszik, szeretem az édes, kissé fűszeres illatokat. Az üvege egyszerűen zseniális, annyira egyszerű, mégis belecsempészték a romantikát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.