Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: frozi, Módosítva: 2012. július 13.

10 pirosítót tartalmazó paletta.

skin

2017. július 9.

Sokat gondolkodtam,hogy ez legyen vagy az eBay-es verzió,aztán végül emellett döntöttem. Szép színek matt és szatén és mindegyik vállalható. Nagyon jól pigmentáltak .Tetszik.

Update: sajnos rájöttem,hogy kb 2 színt tudok viselni belőle ezért szeretném eladni,hátha valaki jobban ki tudja majd használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 9.

e.inci007

2014. május 18.

Tényleg nagyon jól pigmentált szinek vannak benne, nagyon keveset kell használni belőle egy alkalommal. Nagyon megéri. Sokan irják, hogy túl nagy és nem lehet csak úgy bedobni a táskába. Hát ez paletta! Aki a táskába bedobandóra vágyik, az ne palettát vegyen, hanem csak egyszinűt és meg van oldva :) (NEM leszúrás!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Sz.Jud

2014. március 25.

Egy hónapja vagyok egy ilyen paletta boldog tulajdonosa és csak egy kérdés merült fel bennem (ami nem a termék hibája, hanem az enyém): MIÉRT NEM VETTEM ELŐBB??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 25.

Reya Arte blog

2014. március 14.

Nagyon megéri az árát. Jól pigmentált, nagyon jó színeket tartalmaz, imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Nagyon megéri az árát. Jól pigmentált, nagyon jó színeket tartalmaz, imádom :)

edeseper

2013. június 19.

Nagyon pigmentált, könnyen építhető, tartós, külön-külön és együtt is szépen mutató színek. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 19.

Tory

2013. június 8.

Szeretem, hogy 10 pirosító egyszerre és még kiváló minőség is ilyen áron. Persze nem egy kis darab az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Petronella

2013. február 21.

Teljesen le voltam döbbenve, hogy 8 dollár+ házhozszállításért 10 ilyen minőségű pirosítót kapunk! Praktikus, ha megyünk valakinek a sminkjét készíteni és csak ezt berakjuk, máris 10 pirosító van nálunk. Persze nem az a darab, amit bedobsz a táskádba indulás előtt dolgozni:) Swatchok és bővebb vélemény itt nálam:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 21.

Harmony29

2013. február 13.

Nagyon jó kis paletta, az egyetlen "hátránya" hogy hatalmas így utazáshoz nem túl praktikus. Jól pigmentált, elég tartós, fényes és matt árnyalatok is megtalálhatóak benne, remekül lehet használni világos és sötétebb bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Edaru

2012. november 24.

Nagyon jó paletta. Rendkívül pigmentált, eszméletlen jó színek vannak benne (olyasmik, mint a Nars vagy a Sleek pirosítók). Bármikor újravenném és rendszeresen használom. Bármelyik eddigi arcpírpalettámat hajazza, mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 24.

frozi

2012. július 14.

Első pirosító palettám a CS-től és maximálisan meg vagyok elégedve vele. Vannak benne fényes és matt árnyalatok is, jól kihasználható, nem porol, pont annyit vesz fel az ecset amennyi szükséges. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Az ára pedig több mint baráti, akciósan azt hiszem 7 $ volt.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0