Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2013. december 10.

120 élénk szemhéjfesték, csupa gazdag barna, világos rózsaszín, és pazar lilák, amelyek csillogó, selyemfényű és matt finish-űek. Szárazon és nedvesen is lehet őket használni.

jjudus

2015. július 8.

Nagyon jó minőségű, kevés szín porzik, enyhén mintha krémes állagú lenne (de nem az). Sokat gondolkoztam, hogy melyiket vegyem meg, mivel csak saját használatra vettem, ennek a színei állnak legközelebb azokhoz a színekhez amiket én használok. Csodásak. A következő amit beszerzek majd a 88-as warm paletta lesz.

Ui.: Tartósabb használat után le kell vonjak egy csillagot. Van benne több olyan világosabb szín, amit lehetetlen felvinni a szemhéjra, több rétegben is láthatatlan marad. Ettől eltekintve örülök, hogy megvettem. A sötét és csillámló színek jól pigmentáltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 8.

bokros

2014. november 14.

Nagyon jó kis paletta. Több Coastal Scents palettát is megrendeltem Amerikából még tavaly a Black Friday alkalmával, azonban eddig még csak ezt az egyet próbáltam ki. Eddigi tapasztalatok alapján öt csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.