Coastal Scents

Ár:   8390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. április 14.

28 semleges szín található benne, csillogó, selyemfényű, és matt egyaránt.

totkata

2015. január 13.

A Warm 88 után váltottam erre, és még annál is jobb! Alapra használom, szerintem a világosak is jól pigmentáltak. Sok benne a szatén árnyalat, kevesebb a matt, ami nekem pont ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Esther

2014. február 3.

Szerelem volt első látásra és az is maradt! :D Amióta megvettem, csak ezt használom minden nap. Nekem jól bírja az egész napos "gyűrődést", a színek fantasztikusak, teljes mértékben elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

sky

2014. január 29.

Gyönyörűek a színek, nagy boldogságban nézegettem kinyitáskor. Ami sajnos az első használatig tartott, a pigmentáltsága a színek felénél (főleg világos, matt színek, amiért legfőképpen választottam) pocsék. Nekem jobban porzik, mint az átlag és primer nélkül 2-3 óra múlva igencsak kopik. 5-6 óra múlva már szinte alig van fent szín, potyog, kellemetlen az illata, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Pöti

2013. július 12.

Ez is imádat... Az enyém csak minimálisan porzik.. Alap felett egész nap kitart, fantasztikus árnyalatok vannak benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

Mandi

2013. június 14.

Most kaptam meg az ecsetkészlettel és egy másik társával együtt, a várakozásaimat felülmúlta, csillagos 5!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Sminkakademia

2013. május 27.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Amire nekem kell (és a vendégeimnek) teljesen megfelel. Minimális a porzása, de tény, hogy a legjobban alap fölött muzsikál. Gyönyörűek a színek, ez fogott meg benne a leginkább. Tartós, bár én mindig használok fixálót. Szóval alappal fixálóval ugyan úgy használható, mint a MAC festékeim. Bármikor újravenném, gyönyörű, jól kihasználható paletta, erős pigmentáltsággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Mufurcka

2013. február 24.

Sajnos én is egyet kell értsek Orchidea-val:( A színek szépek pedig, és mennyire boldog lennék, ha egy picivel jobb minőségű lenne...
Csalódtam a CS-ben, azt gondoltam jobb minőséget dobnak piacra.
MAC paint potra elhasználom, de csak a sötétebbeket tudom, azok valamennyire pigmentáltak, bár mindegyik porzik, és potyognak a csillámok:(
A Sleek Nature palettához képest ez a béka s* alatt van. A MAC-ekkel meg nyilván össze sem hasonlítom, hisz ennyiért röhej lenne - bár titkon reménykedtem:). Meglepődve olvastam itt róla néhány szuperjó véleményt. Ööö... lehet hogy más a viszonyítási alapunk, végülis csak nézőpont kérdése!

Egy színekben jó összeállítást kerestem, az pipa, viszont minőségre katasztrófa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 24.

Csalódtam a CS-ben, azt gondoltam jobb minőséget dobnak piacra.

orchidea8627

2012. június 27.

Én nagyot csalódtam ebben a palettában... :( Először is borzasztóan büdös, olyan a szaga mint a temperának és ez a szag valahogy irritálja a szememet. A színek közül a legtöbb szinte használhatatlan, kemények, porzanak vagy éppen morzsolódnak és potyognak össze-vissza.

A színek összeállítása zseniális, ha jó minőségű lenne (pl. olyan mint átlagban a Sleek szemhéjpúderei) akkor szívesen kiadnék érte akár 2x ennyi pénzt is. Két csillagot kap, mert van egy-két használható szín, de többet nem érdemel. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

LexiSmink

2012. június 10.

Ez a paletta szuper szerintem! Nagyon szépek benne a színek és jóval nagyobbak, mint a 88-asokban, dehát ez teljesen más funkciót tölt be. Alig porzik, nagyon selymesek a színek és jól tapadnak a bőrön. Vannak olyan színei ami alá nem is szükséges primer. Erősen pigmentáltak és nagyon szép, kihasználható színek vannak benne. Kimondottan jó ezek a színeket használni menyasszonyi sminkek készítésekor. Szerintem az egyik legjobb színválogatás a Coastal Scents palettákon belül. Teljesen jó professzionális felhasználásra is, mivel tartósak és tiszták a színei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Edaru

2012. május 1.

Gyönyörű erősen pigmentált, tartós színei vannak. Imádom ezt a palettát, mert rendkívül sokoldalú és jól kihasználható. Valószínű soha nem használom el mindet, mert nagyok benne a festékedények. Egyszer egy sminkes festett ki vele és annyira elégedett voltam, hogy én is megvettem ezt a palettát. Szép natúr, de több erős szilvaárnyalat és csodálatos színek vannak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.