Coastal Scents

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xameee, Módosítva: 2011. december 8.

Szárazon és nedvesen is használható paletta, az arc és a szem színezésére.

Talc 1 0Mica Paraffinum Liquidum/Mineral Oil eo 1 0Kaolin 0 0Titanium Dioxide f 0 0Magnesium Stearate sz I h 1 0Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Lanolin eo I h Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0BHT a I ta

Lyzike

2013. június 3.

Nemrég kaptam ezt a palettát, én is a jól kihasználhatósága miatt választottam :)
Gyönyörűek a színei, bár nem biztos, hogy mindet használni fogom :)
Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Gyönyörűek a színei, bár nem biztos, hogy mindet használni fogom :)
Csak ajánlani tudom :)

Christy

2013. május 15.

Szerintem nagyon jó paletta, a pirosítók is szépek benne, és a színek is jól pigmentáltak.
Csak az a bajom, hogy ennyi szint sajnos nem tudok kihasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Csak az a bajom, hogy ennyi szint sajnos nem tudok kihasználni.

Lujza1104

2013. március 15.

Nekem sajnos csalódás volt ez a paletta. Azért őt választottam, mert pirosítók is vannak hozzá, de azok teljesen használhatatlanok. Az egyik legsötétebbet próbáltam rátenni a hófehér bőrömre, de még az sem látszódott meg (több réteg sem). A szemfestékjei jók, de az csak a fele a palettának, ezért 3 csillagot kap tőlem.

Update: biztos furcsa lehet, hogy ilyen hamar frissítek a véleményemen, de a dolog nem várhat. Nem érzem igazságosnak, hogy az amúgy inkább negatív véleményem meghagyjam, miközben én voltam a hülye... ugyanis teljesen jól használhatóak a pirosító színei, csak a szokásos ecsetemet picit jobban rá kell nyomni. Nem is értem, hogy erre miért utólag jöttem rá. Úgyhogy elnézést az előbbi véleményért, most javítom. Jár neki az 5-ös most már, mert így teljesen tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

szpirita

2012. december 26.

Én is szeretem, jól kihasználható paletta. Egyetlen gondom vele, hogy az arcpírek nagyon gyorsan lekopnak, egyáltalán nem tartósak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 26.

Sminkes

2012. február 4.

Ez az egyik kedvenc (bár sok van :-) a CS paletták közül. Csak úgy, mint az Original változatát ezt is lehet használni nedvesen is. Nagyon szépek a benne található pírek és személy szerint imádom a hosszúkás kiszerelésű festékeinek az árnyalatait. Az egyik legjobban kihasználható termék, de annyira más-más az összes palettája, hogy nem tudnám leadni egyik mellett sem a voksomat. Minden esetre ez egy szuper, jól pigmentált, nem porzó, nagyon jó minőségű paletta. Csak ajánlani tudom, nagyon jó árban beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 4.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate, Lanolin